Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 1 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

8NATA8

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Єдина Країна

Частка

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3792
Вік : 30

Єдина Країна

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-04, 9:13 am

Ми - єдині! Мы - Украина! Ми - розуміємо один одного! Мы - вместе и до конца! Украина прежде всего! Слава Україні!

Востаннє редаговано Зорянка (2014-03-05, 9:55 am); всього редагувалось 2 раз(и)

Зорянка
-
-

Re: Єдина Країна

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-04, 9:15 am

Щойно стало відомо, путін видав указ про повернення військ у свої казарми, так як навчання були успішно проведені.

Вот . . . . . . - наша земля та люди для нього місце для воєнних навчань!

Дай Господи,щоб це була правда і російські війська покинули Крим!

На тернопільській об"їзній дорозі саме зараз проїжає воєнна техніка, супроводжує військова міліція - близько 50 бензовозів, по середині бронетранспортери та інша воєнна техніка замикає довжелезну колону.
Рухаються ніби зі Львова - принаймі з того напрямку, хоче це можуть бути і наші Тернопільські чи хоч частина

Востаннє редаговано Зорянка (2014-03-05, 9:55 am); всього редаговано 1 раз

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473
Вік : 29

Створювати по Ірчик на тему 2014-03-04, 9:24 am

Читайте всі, не знаю на скількице правда, але...
Спойлер:

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-04, 9:26 am

Ірчик, думаю, що це неправда....

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-03-04, 9:28 am

не знаю, можливо і так, але це показували сьогодні зранку по 1+1.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2014-03-04, 9:37 am

Чекаємо перевірки цієї інфо. Думаю,сьогодні-завтра буде відомо все.

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-04, 9:37 am

росії зараз не вигідна смерть яника - він же лист написав, в котрому просив расію допомогти і цей лист як прикриття для незаконних дій у Криму. Хоча на представників США та Європейських країн цей лист взагалі не аргумент.

Maljok
-
-

К-ть повідомлень : 3277
Вік : 27

Створювати по Maljok на тему 2014-03-04, 9:48 am

Ну якщо інфаркт....то тут путін вже не поможе.....війська своі на спасіння сердечка яника не вишле:-)

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-04, 10:33 am

Тепер кажуть, що цей наказ путіна може і не стосується Криму.... крутять тими новинами хто як хоче....

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-04, 10:48 am

Дівчата... це все може бути сплановано, щоб нас приспати, а потім раптовий напад... так, що не вірте всьому, від москалів можна чекати найгіршого!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-04, 10:04 pm

Почитаєш коменти москалів в неті... і розумієш, що там всі такі схиблені як і путлер.
Як можна писати, радійте, що вас захищають... типу російські війка захищають нас... питання від кого??? Навіщо нам такий захист?? Ми не просили.... мабуть раша-пара остання країна в якої ми проситимемо захисту в разі чого.... жесть. Расіяні лікуйтеся!!

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2014-03-04, 10:28 pm

Уявляю,якби ці події в Криму почались влітку,в розпал сезону... А може Путін планував,що до літа вже забере собі той Крим...

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-04, 10:31 pm

Ksush@, дехто каже, що це спланована акція, щоб відбити туристів...
То навіть як і забере, то нічого з нього не матиме.

Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2014-03-04, 11:11 pm

Путін недооцінив українців...
Він спланував усе практично ідеально...але не врахував найголовнішого - Україна - не Росія!
Він складав план на основі знань про свій народ...а тут ми - демократична, волелюбна, безстрашна, загартована нація з Богом в серці і вірою в очах!
Ніякий росіянин не буде кричати : "Росія понад усе", "Разом і до кінця".
Ми народ який показав усьому світу - ми нація, ми громадяни, ми люди, ми Україна! Ціла, єдина, соборна!
Дивилась сьогодні на наших кримських військових які йшли із прапором відбивати свою територію без зброї....і мене переповняла гордість!!! Я безмежно горда за таких наших українців! ... думаєте чого москалі не почали стріляти в них? чого через 5 год переговорів поступилися? Зброєю наших вояків був Бог! Він наділив їх невимовною мужністю і терпінням! Він дав їм крила щоб вони без зброї перемогли! Це ж Бог зробив із Небесною сотнею! Вони дали нам життя! Вони стали героями! Вони стали нашим муром, підтримкою! Тепер щоб не сталося в Україні - ми маємо свою Небесну сотню ангелів охоронців!
Ще тиждень назад я хотіла щосекунди плакати від горя, втрати наших хлопців... а зараз в мене сльози на очах від гордості за Україну! Яка б вона не була економічно не стабільна, які б продажні політики нею не керували....Я знаю одне - український народ найвеличніший!
Слава Україні! Слава НАЦІЇ! Слава Героям! Слава Небесній сотні!
І хай Бог береже НАШ рідний Крим!

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-03-05, 9:39 am

Kavusja пише:Почитаєш коменти москалів в неті... і розумієш, що там всі такі схиблені як і путлер.
Як можна писати, радійте, що вас захищають... типу російські війка захищають нас... питання від кого??? Навіщо нам такий захист?? Ми не просили.... мабуть раша-пара остання країна в якої ми проситимемо захисту в разі чого.... жесть. Расіяні лікуйтеся!!
Я не захищаю москалів, яїх люблю так як і ви, але вони так пишуть, бо їм подають зовсім іншу інформацію, подивіться в неті новини на російських каналах і все зрозумієте.

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740
Вік : 28

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-03-05, 10:27 am

Мене дивують кримчани. Бачила в новинах хлопця (якщо його можна так назвати), їхав з Києва, там навчається, в Крим, і говорить надіюсь сюди вже не повернусь, в Москву поїду вчитись. А хто ж тебе в Києві тримає? Збирай монатки і вали в Москву!!! Ну що ні? Ви бачили, що говорили в Росії, що всіх біженців і кримчан будуть відправляти заселяти райони Чукотки і Магадану. А вони думають, що вони і далі будуть жити в Криму і гроші дерти в літній період, там буде кому жити в теплі!!! А ви підети освоювати території!!!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-05, 11:20 am

Ірчик, крім інформації з телебачення, треба мати ще мізки...

Зорянка, хочу прокоментувати твоє перше повідомлення...
В нас хочуть відібрати землю, мову, культуру і замість того, щоб повністю ізолювати ворога ми їм потакаємо... ага хочете російську мову нате вам, всі розмовляють російською, пишуть і так далі... ага хочете Крим, беріть наші війська там без зброї стоять...

Такими методами ми нічого ніколи не матимемо. Мене бісить, що російську всім нав'язують, а ненавиджу цю мову коли чтокають і гокають. Забрати мову те саме, що відрізати язика.

Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2014-03-05, 11:28 am

Kavusja, так, мова українська повинна бути єдиною державною! Але нав'язувати нікому її не треба....бо через тиск прийде ненависть до усього українського.
Нажаль ми дуже тісно і історично і культурно і ментально поєднані з Росією і російською мовою... але ми повинні бути кращі, розумніші і людяніші за москалів! Хочете говоріть хоч на Китайській, але в школі ураїнська має бути обов'язковою для вивчення. Це для того, щоб не батьки за дитину вирішували як їй говорити, а дитина сама обрала яка їй мова приємніша, милозвучніша, рідніша.
Душа болить за нашу українську мову...але краще хай схід і Крим говорить по російськи ніж їх повбивають на війні!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-05, 11:40 am

Maljok, українська має бути єдина державна, російській мові ніяких статусів і привілей. Чому ж москалі не відкривають в раші українські школи, чому нам там не надають привілей???
Україна для українців. Всі кому шось не подобається хай їдуть нафіг звідси в свою рашу, хай нас залишиться 20-30 мл. зате тільки справжніх українців, тоді в нас дійсно все буде чудово.

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-03-05, 11:48 am

Kavusja,я з тобою згідна, але якби тобі показали таку інформацію ти б говорила те саме. Я знаю що москалі нездалі люди, але не всі такі.
На рахунок мови, я також вважаю що державною мовою повинна бути лише українська, а говорить нехай хто як хоче, і даремно  наша новообрана влада почала із закону про мову, його треба було розглянути трішки пізніше.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-05, 11:52 am

Ірчик, та вона ж не відмінила його... там з тим законом вони ще довго будуть возитися.
Багато росіян мають родичів в Україні, я думаю вони про інформовані... хоча деяким досить і того, що показують, якщо вони вірять всьому, це теж багато про що говорить.

Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2014-03-05, 1:32 pm

Kavusja, я ж не говорю про особливий статус російської. Державна одна - українська! І крапка! Країна Україна - значить і державна мова українська! Але не треба агресивно чи упереджено ставитися до людей що говорять російською....Я жила в гуртожитку із двома сусідками. Дівчина з Черкас говорила по російськи, але як випивала 100грамм автоматично переходила на українську)))) і ми ще досі дзвонимо один до одного, бо людина хороша! На якій би мові вона не говорила! А от друга сусідка з Донецька)))) То ми тільки пів року продружили. вона теж говорила по російськи, але не зійшлись характерами, і розсварилися...і це б сталося навіть якби говорила вона по українськи!
Мене ще до глибини душі вражає готовність усіх західних, північних, центральних областей країни прийняти до себе біженців з Криму в разі початку воєнних дій....це дуже гідно і заслуговує величезної поваги! Думаю як почнеться війна я теж з чоловіком будемо кликати до себе Кримські сім'ї! Це наші українці! Їх залишати ніколи не можна! Ісус вмер не за праведних а за грішних! І ми маємо вчиняти так само! Ми повинні не засуджувати а приймати, підтримувати і допомагати людям які ще не відкрили очі і душі як ми!
Слава єдиній Україні!

Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2014-03-05, 1:35 pm

Kavusja, ти знаєш....моя мама розповідає що знайома має сестру в москві...так по телефону вона годину пояснювала що таке майдан і за що він стоїть...але нічого не дало...
нажаль, їх довгі роки зомбували проти нас українців!
Але ми самодостатня нація! Нам не треба нікого! Ми показали що ми господарі в нас на землі!
Давайте любити москалів! Щоб вони там взагалі всі зглузду посходили)))) Трохи пошокуємо їх))))

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-05, 1:49 pm

Maljok, та я не проти російської мови, але вона всюди... коли розмовляють 10-20 чоловік то хай, але коли цілі міста то просто жах. От понаїдуть в наш Тернопіль всілякі російськомовні і будуть качати права... чому не має російської школи, чому ущемляют расейськую мову, тоді ви по іншому будете говорити.

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595

Створювати по Іріша на тему 2014-03-05, 2:06 pm

Я за те щоб кожен розмовляв на тій мові яка ближче до душі.Найбільше мене трафляє коли україномовець починає розмовляти з нашим українським росіянином)) на російській якщо вони як і ми повинні розуміти одне одного але говорити на своїй мові.
А про Яника і Путіна,на мою думку,давно спланований спектакль.Ще як те продажне прийшло в президенти.Такий від інфаркту точно не помре.Планував Путін поставити Яника на президента і керувати ним всією країною.А чорта з два люди піднялися- не дали.План другий-втеча(ніби без нього нічого не рішиться).Побачили що люди захищають свої права і країну-пішли з танками...

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:55 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-11, 10:55 am