Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Які батьки з ваших чоловіків?

Частка

AmInka
-
-

К-ть повідомлень : 333
Вік : 33

Які батьки з ваших чоловіків?

Створювати по AmInka на тему 2012-02-19, 12:12 pm

Тема першого повідомлення :

Ой, дівчата, щиро тішуся за тих жінок, кому чоловіки активно допомагають у вихованні діток.. мій лише зараз, як доця трошки підросла, почав більше часу проводити з нею.. позавчора навіть сам визвався покатати її на санках.. за 2,5роки сам з доцею на вулиці він гуляв 3-4 рази.. по півгодинки максимум.. ну а з малим - повторюється попередня історія: чоловік може потримати його максимум 5 хвилин, та й то, коли я йому вручу синочка прямо в руки.. постійно повторюється ситуація: годинами ношу Дєніску на руках, а мала їсти просить, чоловік вже по каструлям заглядає, та й в мене в животі бурчить.. віддаю малого чоловікові і йду готувати.. а за 5 хвилин Валік приносить сина мені.. в нього просто терпіння не вистачає... і так мене це бісить! а дитина ж відчуває все, тому нервується в тата на руках, не хоче спокійно лежати... той ще більше кіпішує, б синочок крутиться в нього.. замкнуте коло..

а як ваші чоловіки проявляють себе в батьківстві?

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Re: Які батьки з ваших чоловіків?

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-25, 12:32 pm

Мій чоловік без мене 4 години малого няньчив.

kukusya
-
-

К-ть повідомлень : 186
Вік : 28

Створювати по kukusya на тему 2012-02-27, 8:55 pm

А мій чоловік був зі мною на родах і в роддомі з нами в палаті лежав. І можливо саме це його ще дужче зблизило до мене і донечки. Він перший їй підгузник поміняв. Ще в роддомі просив, щоб я йому дозволяла малу самому переодівати. Всі медсестри мені казали, що маю "золотого" чоловіка. І після роддому він біля нас носився, як ошпарений. З роботи як приходить то в першу чергу біжить мити руки і одразу до донечки. Мала його просто обожнює, хоча спершу довго з ним на одинці не залишалася. Бувають моменти коли мала не дуже охотно з ним грається то наш татко проситься сам на кухню, а я щоб з малою була. ura

AmInka
-
-

К-ть повідомлень : 333
Вік : 33

Створювати по AmInka на тему 2012-03-05, 1:40 pm

всі вихідні малий в мене на руках.. в мене вже і спина, і шия болять, та я ношу, бо інакше не може спати.. ношу і не жаліюся.. вчора ввечері синочок трохи заспав в люльці, я вирішила тим скористатися і спекти піццу.. замісила тісто, приготувала начинку, почала розкладати тісто на деко.. і тут карапуз мій прокинувся.. попросила чоловіка поносити синулю на руках, поки я розкладу начинку... ну, дівчата, то реально зайняло хвилин 10, не більше.. а він вже через 5 хв. спитав: "Ти ще довго?" Я втомився!" lol

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-05, 2:16 pm

lol на мого схоже...мій чоловік взагалі час не відчуває...як в неті сидить то мало, а як малого носить то для нього 5х ціла година...

nana2010
-
-

К-ть повідомлень : 268

Створювати по nana2010 на тему 2012-03-09, 8:56 am

Інна,я думала,що то в мене тільки такий чоловік(((також за рік з доцьою погуляв 4 рази,і то випихала з криком...а зараз доня більша,хоче і з татом погратися,а в нього за компом все часу немає дитині приділити увагу,а свекруха все каже:"Що ти його чіпаєш,він з роботи прийшов втомився,а ти чим цілий день займалася?Дитині потрібна більше мама!".От таке то(((...

До мене звертайтесь на "ТИ"

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-09, 9:00 am

Мій вчора пожартував...каже я от дочитаю книжку і буду більше часу приділяти...інтернету lol
ото я сміялася...але з малим майже постійно, і вночі встає і вдень няньчиться.

nana2010
-
-

Створювати по nana2010 на тему 2012-03-09, 9:27 am

А мій в інтернеті цілодобово plach

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-09, 9:54 am

nana2010, а ми обоє інтернет-залежні...я багато часу проводжу, бо сиджу вдома з малим...вже не дочекаюся тепла, щоб більше часу на повітрі проводити, а чоловік любить історію, політику...то постійно сидить щось читає, пише...і все...іноді навіть сваримося.

Svyetik
-
-

К-ть повідомлень : 37
Вік : 27

Створювати по Svyetik на тему 2012-03-22, 2:33 am

А мій просто "ЗОЛОТО"! Ворогові такого татуся не побажаєш...
Після народження донечки був уважний, турботливий, цікавився дитиною(працював в іншому місті), а після 6 місяців людину ніби підмінили, як пішов з дому так і не приходить(навіть до дитини). От я тепер і за маму, і за тату

Якщо дитину завжди видно, але не чути – це ідеальна дитина. Але навіть вона мріє про ідеальних батьків, яких і не видно й не чутно.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-22, 8:34 am

Як так om ...не приходить зовсім...чи просто менше уваги приділяє???
Ох ці чоловіки їх не зрозумієш то вони хочуть сім'ю то не готові до проблем і відразу тікають...точно малі діти.

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-03-22, 11:46 am

Svyetik , співчуваю, але думаю що все налагодиться - чоловікам важче до діток звикнути

Svyetik
-
-

Створювати по Svyetik на тему 2012-03-23, 1:32 am

Kavusja пише:Як так om ...не приходить зовсім...чи просто менше уваги приділяє???
Ох ці чоловіки їх не зрозумієш то вони хочуть сім'ю то не готові до проблем і відразу тікають...точно малі діти.
За 7 місяців до дочки приходив тільки 2 рази (на Миколая і через тиждень після дня народження), дзвонить раз на три дня, а то і раз в тиждень, так щоб мене понервувати і вивести з себе, гроші на малу 0,0 грн.
Дитину він дуже хотів, на руках носив мене, потім Соню.
Сам виріс без мами і що він тепер таке чудить ніхто не знає і не розуміє його((

Якщо дитину завжди видно, але не чути – це ідеальна дитина. Але навіть вона мріє про ідеальних батьків, яких і не видно й не чутно.

Svyetik
-
-

Створювати по Svyetik на тему 2012-03-23, 1:38 am

Таська пише:Svyetik , співчуваю, але думаю що все налагодиться - чоловікам важче до діток звикнути
Дякую. Але про те , що щось налагодиться і мови немає, я вже не хочу навіть його бачити, а жити ...тим більше
Я так бачу, що він ще не нагулявся і тому таке творить, ми йому просто на даний момент життя не потрібні((((((
Ніколи не думала, що зі мною може таке статися.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-23, 9:26 am

Шкода, він просто ще не знає, що втрачає...думаю він схаменеться!!!

Svyetik
-
-

Створювати по Svyetik на тему 2012-03-24, 12:22 am

Можливо і так, але буде вже запізно.

nana2010
-
-

Створювати по nana2010 на тему 2012-03-30, 8:42 am

А мій тільки любить всім знайомим і своїм родичам розповідати про досягнення нашої малечі,вихваляється,що йогодитина така розумна!А про те,що з дитиною займаюся я і моя мама ані слова!Тим більше самому погратися або почитати ту любиму книжку з малою цому ніколи немає часу plach

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2012-04-04, 1:08 pm

Я навіть не думала, що мій буде таким хорошим татом: він і грається з синочком, і заколисує, і передіває, памперси міняє. Спочатку переодягав тільки якщо я була зайнята, а тепер майже завжди коли є вдома. І купає Ромчика також тато, а я витираю і потім одягаю. Думаю, якби ми були на ШВ, то і годувати зміг би!

nana2010
-
-

Створювати по nana2010 на тему 2012-04-04, 2:28 pm

oksano4ka пише:Я навіть не думала, що мій буде таким хорошим татом: він і грається з синочком, і заколисує, і передіває, памперси міняє. Спочатку переодягав тільки якщо я була зайнята, а тепер майже завжди коли є вдома. І купає Ромчика також тато, а я витираю і потім одягаю. Думаю, якби ми були на ШВ, то і годувати зміг би!
Вам пощастило!

Антуріум
-
-

К-ть повідомлень : 15

Створювати по Антуріум на тему 2012-04-30, 1:56 pm

нАШ ТАТО ТЕЖ ЛЮБИТЬ ПОСИДІТИ В неті разом з мамою (особливо в політиці та історії) а мама на форумах. Але з дітьми він грається постійно, і вночі до обох встає як треба. І гуляє з ними (коли має час). Він і накормить їх, і спати вложить. Інколи я зранку годинку доспати хочу - то він заберає малих і грається з ними.

До мене на "ТИ" hello

Ly...
-
-

К-ть повідомлень : 247
Вік : 24

Створювати по Ly... на тему 2012-05-21, 1:12 pm

Своїм чоловіком впринципі я задоволена...Шкода, що тільки мало часу вдома проводить. Перший підгузник він поміняв, та й взагалі в пологовому майже все він робив. Зараз дуже ніжно відноситься до малої, так акуратно, що деколи навіть не вдається її заспокоїти, бо треба трохи більше потрусити нею. Любить її дуже-дуже, боїться за все, лишній прищик, лишній плач - і вже паніка...Гуляти сам з нею трохи боїться, та й часу впринципі немає, бо вдома тільки субота і неділя. Одного разу залишався сам з малою, коли я в перукарню ходила, то вся перукарня чула через телефон, як Вероніка верещала (але тут трохи я винувата, бо не розрахувала трохи час, і дитина голоднюча була).

Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568

Створювати по Oksana1989 на тему 2012-06-01, 8:27 pm

Мій чоловік хороший тато, дитятко любить, балує, носить на руках. Спочатку він не дуже допомагав з дитиною, лише готував ванночку і був асистентом у всіх тих переодяганнях, мазаннях, але як був вихідний, то обовязково ішов з нами гуляти. Але в місяців 4 - 5 він активніше почав приймати учась в вихованні дитини. Ну тепер його малеча бачить і тільки до нього на руки проситься. А він вже деколи занадто над нею трясеться ("мене болить коли вона плаче"). аналіз крові не робити, бо будуть колоти пальчик.

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2012-06-01, 10:30 pm

А наш татко.... то татко, бачить дітей на вихідних, бо цілий тиждень на роботі((((Але нічого вони йому дають про себе знати в суботу і неділю за цілий тиждень lol

snv512
-
-

К-ть повідомлень : 649

Створювати по snv512 на тему 2012-11-20, 8:54 pm

В мене чоловік-щасливий батько двох донечок, дуже їх любить, старається проводити час з ними, звичайно якщо я є десь близько, то трохи"халявить", але якщо треба-без проблем гуляє, годує, на півдня залишається. Молодчинка, одним словом))

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2012-12-04, 9:03 pm

Свого чоловіка можу назвати чудовим батьком і помічником. Він допомагає мені з прибиранням, готуванням , доглядом за дітьми. А місяць назад я їздила в друге місто на сесію , так він був сам з дітьми 5 днів. Впорався на відмінно. bravo

Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037
Вік : 31

Створювати по Natie на тему 2013-01-19, 7:21 am

Мій також чудовий тато- дуже малу любить, і старається, щоб в неї було все (в межах розумного). Коли приходить з роботи, то проводить з нею кожну вільну хвилину. І також постійно каже, може не треба її ще тої прививки(чи ще щось там в лікаря) вона буде плакати.а що то в неї за синячок, а що за прищик? за кожним плачем вже труситься над нею. памперси міняє без проблем, і взагалі все що потрібно, тільки як вже хтось писав раніше - циці немає, то мене взагалі не треба би було. А ще тільки він вміє її заколисати на руках у будь-якій ситуації, коли треба щоб вона спала.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:50 pm

Cьогодні: 2016-12-06, 10:50 pm