Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей :: Пошукові системи

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

» Рецепти салатів.
2017-03-19, 6:26 pm по Lissa

» Дитяча кімната
2017-03-19, 6:25 pm по Lissa

» Побутова хімія в нашому домі
2017-03-19, 6:23 pm по Lissa

» Терпнуть руки і ноги
2017-03-19, 6:21 pm по Lissa

» Стоматологи Тернополя
2017-03-19, 6:17 pm по Lissa

» Порадьте масажиста Тернопіль
2017-03-19, 5:58 pm по Lissa

» Солодка смакота))
2017-03-16, 7:54 pm по Анилла89

» Що слухаємо...?
2017-03-01, 2:42 pm по Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Говоримо на релігійні теми.

Частка

Голосування

то до якої конфесії належите?

Всього голосів: x
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Говоримо на релігійні теми.

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-04, 12:26 am

Чи ходите Ви до церкви? Чи відносите Ви себе до віруючих людей? Чи водите діток до причастя?
Якщо так, то до якої конфесії належите?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473
Вік : 30

Re: Говоримо на релігійні теми.

Створювати по Ірчик на тему 2014-04-04, 11:07 am

Ми ходимо до гпреко-католицької церкви. Скажу чесно, ходимо дуже рідко, але зараз потепліло, то ми плануємо ходити  кожної неділі. Діточок  до причастя не воджу, бо ще маленькі.
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 30

Створювати по Kavusja на тему 2014-04-04, 11:12 am

До церкви тільки по великих святах. В Бога вірю, але віра не залежить від того ходиш ти в церкву чи ні...
Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-08, 2:45 pm

Ми сьогодні ходилдив церку на таинство соборовання. МАлі тримались молодцом. То тривало більше ніж годину. Хлопці гарненко стояли і тримали свіячечки

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 27

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-27, 2:17 pm

Греко-католичка, бо мама туди завела дитиною, там мене навчили катихизму, там пройшла значна частина дитинства і юності. Греко-католицизм - це деяка суміш... от душею я лежу в сторону католицизму. Якби не стало моєї церкви, то пішла би в костел, чомусь не хочу в православну (київську), хоча була там не раз, різниці не роблю, просто є деякі моменти там, які не для мене. І, вибачте мене, хто належить до московського патріархату, не переношу цю церкву. Ще школяркою двічі бувала в Почаєві і відтоді заріклася ногою туди більше не ступати, настільки не приємно було.
До церкви хожу по можливості. В не навчальний час - це були неділі, свята, іноді ввечері, в навчальний, чи робочий час - теж, але крім буднів. Правда були періоди, коли не ходила - це коли діти були маленькі і тяжко було підлаштувати грудне годування.
Тепер ходжу зі старшим вже, але до причастя не даю, бо прихильник думки, що Перше Причастя має бути першим =)
І ввечері тепер не можу ходити, бо роботи багато, іноді сумно через це... От зараз маївки почнуться, я так їх любила... Може іноді вирвуся!
Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3625
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-27, 3:00 pm

Цікаво читати про усі погляди на життя. А чим більше вони відрізняються,тим цікавіше. Я в католицькій церкві не була ніколи. Я ходжу до московського патріархату,як і вся моя родина,з дитинства. І вже давно дуже хочу поїхати в Почаїв. Свекруха була в цьому місяці,то в захваті. А ще ми з маленькою дитинкою ідемо до вводу,і чим раніше,тим краще (але тільки тоді,коли в жінки вже пройдуть кров.виділення після пологів),бо тільки після того,як батюшка введе маму з дитинкою,жінці можна ходити в церкву. І саме тоді батюшка і дає перше причастя малюку. В нас є такі,які щовихідних водять діток до причастя. А от я особисто ходжу рідко. Цього року перед Паскою і до сповіді не ходила. Я не вважаю,що віра в Бога залежить від кількості походів до церкви. Є такі,які в церкві та-а-акі-і-і поклони б"ють,а за її межами клянуть на людей. Хоча батюшка каже,що неходіння до церкви є теж гріхом,і під час сповіді його треба називати. Ось і я познайомила вас зі своїми поглядами на церкву,віросповідання.

Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-27, 10:40 pm

Можу посперечатися, що віра в Бога, про якого ми говоримо, таки залежить від кількості ходінь до церкви. Бо як можна вірити в Бога, любити його і порушувати одну із 10-ти заповідей: "Пам'ятай день святий святкувати." ?
Але боюся, що це не та тема... Якщо так - видалю пост.
Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514

Створювати по Ester88 на тему 2014-04-27, 11:26 pm

думаю варто добавити вітку в опитування- протестанти ( харизмати, суботники, пятидесятники, баптисти) християянство але протестанти ! але на тему релігії я незбираюся сперечатися ! різону нема ! поважаю усі християнські напрямки увірування ! головне вірити і дитину привчати !

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-27, 11:48 pm

Та я думаю в тему,Оксанка! Мені цікаво про це розмовляти,чути щось нове,переконання інших. От що стосується цієї заповіді,то там говориться ,що святкувати треба сьомий день СУБОТНІЙ. Маю знайомого з адвентистів сьомого дня,то він доказує,що ми не правильно в неділю відпочиваємо,треба суботу святкувати,бо в заповіді пише "сьомий день-субота". А в нас сьомий день- неділя... А на рахунок ходінь до церкви,то я ж так кажу,Оксанка,що батюшка каже,що не ходити-це гріх. Але я особисто не думаю,що це впливає на вірю в Бога чи не вірю. А дехто ходить в церкву щонеділі тільки для того,що то так треба,хоча я ,можливо,вірю в Бога більше за таких людей,і вдома молюсь. Тому я не хочу погоджуватись,що то мій гріх,але мушу...

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-28, 2:42 pm

Ksush@ пише:Цікаво читати про усі погляди на життя. А чим більше вони відрізняються,тим цікавіше. Я в католицькій церкві не була ніколи. Я ходжу до московського патріархату,як і вся моя родина,з дитинства. І вже давно дуже хочу поїхати в Почаїв. Свекруха була в цьому місяці,то в захваті. А ще ми з маленькою дитинкою  ідемо до вводу,і чим раніше,тим краще (але тільки тоді,коли в жінки вже пройдуть кров.виділення після пологів),бо тільки після того,як батюшка введе маму з дитинкою,жінці можна ходити в церкву. І саме тоді батюшка і дає перше причастя малюку. В нас є такі,які щовихідних водять діток до причастя. А от я особисто ходжу рідко. Цього року перед Паскою і до сповіді не ходила. Я не вважаю,що віра в Бога залежить від кількості походів до церкви. Є такі,які в церкві та-а-акі-і-і поклони б"ють,а за її межами клянуть на людей. Хоча батюшка каже,що неходіння до церкви є теж гріхом,і під час сповіді його треба  називати. Ось і я познайомила вас зі своїми поглядами на церкву,віросповідання.
Дуже раджу поїхати в Почаїв. Там дійсно є на що подивитись. І там атмосфера така що словами не описати. Я там була декілька разів і дуже хочу поїхати ще.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-28, 2:44 pm

Oksan@ пише:Можу посперечатися, що віра в Бога, про якого ми говоримо, таки залежить від кількості ходінь до церкви. Бо як можна вірити в Бога, любити його і порушувати одну із 10-ти заповідей: "Пам'ятай день святий святкувати." ?
Але боюся, що це не та тема... Якщо так - видалю пост.
Я також підтримую. По-перше молитись дома і молитись в церкві це зовсім різні речі, спільна моитва набагато міцніша і сильніша. Я уже не один раз в тому переконалась.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-28, 11:02 pm

Ksush@, Ви самі себе заперечуєте... Якщо це гріх, то це і в Африці гріх, і виправдань бути не може. Якщо вірите в Бога, маєте боятися гріха. Тут я перестаю розуміти.
На рахунок 7-го дня. Ісус Христос своїм воскресінням зробив святим день недільний, так тлумачать богослови.
Ще маю 2 питання до Вас, як до представника православ'я Московського Патріархату. 1 - Чому ви (навіть не знаю, яке слово правильно підібрати) ненавидите, чи може призираєте представників інших конфесій, навіть таких же православних, але які не підкоряються патріарху, що сидить в чужій країні, а ближчому - Київському? 2 - Чим зумовлюється така строгість в одязі для жінки в 21 столітті? На разі обмежусь цими питаннями, просто цікаво)

Ната Д, Та не лише молитва міцніша і сильніша, бо, як сказано було, «Бо де двоє або троє зберуться в Моє Ім’я, там Я серед них» (Мт.18, 20). Але це ще й значне піднесення духу для людини, яка хоче це відчути, це заспокоєння для, тих, в кого проблеми, це просто душевне лікарство!
А на рахунок Почаєва, то в мене абсолютно протилежні настрій і враження залишилися. А Ви до якої конфесії належите?
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-28, 11:46 pm

Оксан,в тому то і справа,що в самій заповіді згадується слово "субота",а не "неділя". І в нас з тим знайомим суботніком і вийшла ніби перепалка,він своє,а я своє. Сама не знаю,де тут правда,цікаво,яку відповідь дав би на це питання наш священник... А на рахунок твоїх питань, Оксанко,то ти "не по адресу". Мені абсолютно все одно до інших конфесій,маю знайомих і суботників,і баптистів,вони всі нормальні сучасні люди. Ще в училищі гуляли на весіллі в одногрупниці-баптистки,всією групою. Скажу чесно,я до сьогоднішнього дня в захваті від їхньої концертної програми! В нас півсела ходить до московського патріархату,а пів - їздять в місто або інше село до українського. Чому вони воюють між собою-то загадка для мене,навіть вникати в це не хочу. А я в якій виросла,до такої і ходжу,та і в українській не один раз була. Не подобаються ті люди,які в церкві хрестяться з таким конкретним розмахом рук,земні поклони б'ють чи треба чи не треба,а тільки переступлять поріг церкви і пішло-поїхало...осудження людей,прокльони,інші гарні слова... То для чого вони ходять в церкву? Щоб одним гріхом було менше? В нас справді є такі люди,одна з них вчителька,середніх років. Ага,ще згадала. Мені трохи дурноватою і дикою є лише релігія іслам. До всіх інших мені геть все рівно. От не маю жодного знайомого католика. А з приводу другого питання,про строгість жіночого одягу. Не знаю про яку строгість ідеться. Про те,що в церкву жінка має зайти в спідниці і з покритою головою? Вважаю це цілком нормальним,і зовсім не строгим. Мені,наприклад,дуже хочеться спілкуватись на цю тему. Дуже цікаво дізнаватись про звичаї-традиції-правила в інших релігійних конфесіях,але не методами суперечок і вияснення відносин. Тут кожна думка має право на існування (якщо вона позитивна,звичайно). Я так вважаю.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-29, 12:06 am

От маю ще питання. Не знаю,як в інших релігійних конфесіях,а в нас (що в російській,що в українській), присутнє таке: на кожну послугу священника є своя такса. Ще 1.5 року тому,як родилась мала, "вартість" хрещення була 400 грв. На вінчання,похорон свої розцінки. Всім однаково. І не важливо,маєш ти ці гроші,чи не маєш. Ніколи цього не зрозумію,мабуть. Хоча то вже йде обговорення батюшок з моєї сторони,а їх обговорювати - це теж гріх,колись читала. Тому на цьому і завершу цей свій роздум.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-29, 9:40 am

Oksan@ пише:Ksush@, Ви самі себе заперечуєте... Якщо це гріх, то це і в Африці гріх, і виправдань бути не може. Якщо вірите в Бога, маєте боятися гріха. Тут я перестаю розуміти.
На рахунок 7-го дня. Ісус Христос своїм воскресінням зробив святим день недільний, так тлумачать богослови.
Ще маю 2 питання до Вас, як до представника православ'я Московського Патріархату. 1 - Чому ви (навіть не знаю, яке слово правильно підібрати) ненавидите, чи може призираєте представників інших конфесій, навіть таких же православних, але які не підкоряються патріарху, що сидить в чужій країні, а ближчому - Київському? 2 - Чим зумовлюється така строгість в одязі для жінки в 21 столітті? На разі обмежусь цими питаннями, просто цікаво)

Ната Д, Та не лише молитва міцніша і сильніша, бо, як сказано було, «Бо де двоє або троє зберуться в Моє Ім’я, там Я серед них» (Мт.18, 20). Але це ще й значне піднесення духу для людини, яка хоче це відчути, це заспокоєння для, тих, в кого проблеми, це просто душевне лікарство!
А на рахунок Почаєва, то в мене абсолютно протилежні настрій і враження залишилися. А Ви до якої конфесії належите?
Я належу до Московського патріархату. Я там хрещена, з дитинства ходжу в цю церкву і на цю тему сперечатись не хочу.
А стосовно одгяу мені також здається до Церкви ми маємо одягатися скромно, оскіль ми йдемо до Дому Господнього, а не на гульки. Це не є якесь прописане правило, просто кожен одягається як йому дозвонляє совість і виховання.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-29, 9:44 am

Ksush@ пише:От маю ще питання. Не знаю,як в інших релігійних конфесіях,а в нас (що в російській,що в українській), присутнє таке: на кожну послугу священника є своя такса. Ще 1.5 року тому,як родилась мала, "вартість" хрещення була 400 грв. На вінчання,похорон свої розцінки. Всім однаково. І не важливо,маєш ти ці гроші,чи не маєш. Ніколи цього не зрозумію,мабуть. Хоча то вже йде обговорення батюшок з моєї сторони,а їх обговорювати - це теж гріх,колись читала. Тому на цьому і завершу цей свій роздум.
Як тільки ми купили будинок до нас приходив священник висвячувати йог. Ми запитали скільки маєм заплатити, але він нічого не сказав. Ми дали 70грн. (ЦЕ було 4 роки назад), в церкві на той момент якраз міняли вікна, священик сказав що підуть гроші на ремонт і подякував. А за хрещення в нас також 400грн, але священно служитель приносить хрестики , м(олитвослов великий грн 150 коштує) і ще духовну літературу.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-29, 10:01 am

"На жінці не повинно бути чоловічого одягу, і чоловік не повинен одягатися в жіноче плаття, бо мерзенний перед Господом Богом твоїм що всякий робить це."

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-29, 11:45 am

Ksush@, Шкода, що не можете відповісти на перше, воно мене дуже цікавить! От в Почаєві мене вбили таблички про те, що сповідають лише своїх, навіть інши православних не признають, в кімнаті, де за здоров'я дають - список імен, за які молитися не будуть, плюс платиш за кількість імен, та що ці люди Богу служать???
На рахунок такс, це ще одне, що мене вбиває. В нас такого нема, правда в нас Московського патріархату в місті нема, а в районі є, тож не можу за весь район казати. Але в нашому місті ми віддячуємо священника тою сумою, якою вважаємо за потрібне, та й в кожного свої можливості. Але 400 грн не чула, щоб хтось давав!
І про протестантів. Мені теж подобається іх ставлення до життя, можливо не всіх. Я краще знаю П'ятидесятників, була на одній їх зустрічі - це було свято душі! Тільки в протистантів є те, що я не приймаю - ставлення до Богородиці інше. Без неї я свого життя не уявляю =)
Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-29, 11:49 am

Ната Д, та я не планувала сперечатися, просто Ви не писали ще, а інших питаєте =))
Плюс цікаво стало, бо Вам сподобався Почаєв так сильно, але тепер зрозуміла.
Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-29, 11:51 am

Oksan@ пише:Ната Д, та я не планувала сперечатися, просто Ви не писали ще, а інших питаєте =))
Плюс цікаво стало, бо Вам сподобався Почаєв так сильно, але тепер зрозуміла.
я сама не помітила що не написала. проголосувала в опитуванні та й все. lol 

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-29, 11:56 am

Не знаю,Оксанко,чому люди "ділять" Бога. Він один. Просто кожен вірить у нього по-своєму,молиться по-своєму. І я впевнена,що Бог почує кожнісіньку молитву,аби лиш вона була щирою.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-29, 12:11 pm

Ната Д,а нам і хрестика не подарував навіть. Мало того,він не сказав нам,що немає такого церковного імені,як Аліна,і так і називав під час обряду Аліною. І коли я з місяць тому дізналась,що хрестити треба було під іншим іменем,то мене трохи стало це мучити,і чомусь виникли нав"язливі думки,що хрещення моєї дитини ніби несправжнє. І виходить,що кожного разу,коли давалося за її здоров"я, то воно "висіло в повітрі". Сама не знаю,чому це мене так хвилює.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2014-04-29, 12:15 pm

Ksush@ пише:Ната Д,а нам і хрестика не подарував навіть. Мало того,він не сказав нам,що немає такого церковного імені,як Аліна,і так і називав під час обряду Аліною. І коли я з місяць тому дізналась,що хрестити треба було під іншим іменем,то мене трохи стало це мучити,і чомусь виникли нав"язливі думки,що  хрещення моєї дитини  ніби несправжнє. І виходить,що кожного разу,коли давалося за її здоров"я, то воно "висіло в повітрі". Сама не знаю,чому це мене так хвилює.  
В мене невістака Аліна, але її хрестили як Альону. Священник мавби скзати про то і запропонувати інше імя.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-05-03, 10:39 pm

Ksush@, А що таке "церковне ім'я" у Вашому розумінні?
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-05-03, 11:14 pm

Оксанка,церковне,так би мовити,ім"я-це ім'я,яке є в церковному календарі. От є така Ксенія Петербурзька,наприклад.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-03-27, 5:32 pm