Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Пологові будинки Львова

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Пологові будинки Львова

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-20, 10:07 am

Дівчата, львів'янки, які вже народжували, поділіться інформацією про пологові будинки.
Які умови, що потрібно, які ціни і чому саме цей пологовий ви обрали!!! Можливо ваша інформація комусь допоможе обрати пологовий будинок для себе!!!

Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 28

Re: Пологові будинки Львова

Створювати по Ester88 на тему 2012-02-21, 8:59 am

народжувала вже вдруге в медінституті львова , по свіжим слідам і спогадам можу поділитися інфо ! як що кому цікаво-питайте !

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-02-21, 11:40 pm

І я родила в Меді, умови там погані - ні помитися нормально, ні в туалет сходити, ніхто не показував і не розказував що робити з дитиною - віддали і тіштеся...задоволена тільки лікаркою! Про то що там прохідний двір то всі знають - я тільки-но народила, мене ще толком не накрили, а акушерка вже кричить - родичі! всі можете зайти і привітати!!!

Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 28

Створювати по Ester88 на тему 2012-02-21, 11:59 pm

Таська пише:І я родила в Меді, умови там погані - ні помитися нормально, ні в туалет сходити, ніхто не показував і не розказував що робити з дитиною - віддали і тіштеся...задоволена тільки лікаркою! Про то що там прохідний двір то всі знають - я тільки-но народила, мене ще толком не накрили, а акушерка вже кричить - родичі! всі можете зайти і привітати!!!

не в меді справа, до мене приходив лише чоловік-прохідного двору небуло і в палаті 3-х місній де я лежала, були лише ті родичі котрі допомогали ....шуму гаму небуло....персоналом задоволена...як попросиш -усе покажуть...я непросила бо й сама кому хош підкажу що і як...а от сусідка по палаті часто бігала питала....а спочатку пришли все розказали показали...умовами я задоволена . так як палата була 3-х місна але платна. 250 грн за ті 4 дні після родів....там і душ і туалет і умивальники 2 ....тобто водичка була і жалітися немаю на що....от хто в бесплатних палатаз-то туалет і душ общий...але до родів я лежала 7 днів-то милася в загальному...було нормально . вранці душ був горячий...але приходилося постояти в черзі.... не 5-ти зірковий готель-але я там жить несобираюся....як для роддому-сойдет....тобто я задоволена усім...навіть при виписці мене нечіпали....я відмовилася від "крочистостей" і ми скромно поїхали без виписної комнати...і ніхто нас немучив....це мене вразило. бо я знаю що там доставучі..... як прийдеться ще колись то я б знову була там, бо вже двіччі там народжувала !

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-02-22, 12:30 am

нас також не діставали тою виписною дурньою!
Післяпологовою палатою я, майже, задоволена - в нас (в бесплатній палаті) було двоє і моя мама ночувала зі мною, ще в нас був бойлер і гаряча вода! А до родів в патології лежала 16 днів, то було не так приєно - в палаті 10 чоловік, платні зайняті, добре що між обходами чоловік забирав мене додому де я нормально приймала душ і відсипалася (бо вночі такий храп стояв що 2 ночі з сусідкою ночували в коридорі на кріслах!!!)

Мері 13
-
-

К-ть повідомлень : 1390
Вік : 30

Створювати по Мері 13 на тему 2012-02-23, 8:12 pm

Я родила на мечнікова. Задоволена. Умови хороші. Палати з ремонтом, ліжко зручне. Була в двохмісній з Серденько. 2 ліжка, 2 тумбочки, 2 стола пеленаторних, умивальник. Туалет, душ на поверсі. Мені сподобалось, що не має того прохідного двору

Серденько
-
-

К-ть повідомлень : 60

Створювати по Серденько на тему 2012-02-24, 2:02 pm

Ми з Мері 13 народжували на Мєчнікова. Всім задоволена . Може тому , що сусідка по палаті хорорша попалась)))

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2012-02-26, 1:51 pm

Я народжувала на Батальній...в принципі задоволена,правда в тій палаті,що я лежала до родів три дні було досить тверде ліжко,але в післяродовій було добре...Душ і. туалет в палаті,палати двохмісні...Акушерки всі різні за характером(змінювалися що 12 годин)-одна пофігістка,одна щебетуха,ще одна дуже молоденька,але страшенно відповідальна і трохи любить повчати,була одна(Руслана) просто супер -приємна,відповідальна,спокійна. Грошей ніхто ні за що не вимагав,давала тоді коли вважала за потрібне... Медсестри з дитячоі кімнати теж не погані-і передівали ,і мили,і показували що і як,і в 4 ранку не спали,коли я приносила малу,бо валилася з ніг...

Умови звичайно не євроремонт,але придатні для перебування...Персонал не найгірший...Лікар в мене був хороший професіонал,хоча малослівний і я його трошки боялася...але вдячна йому,що зробив все професійно і маю здорову ляльку:)

Якби треба було родити знову,то напевно теж на Батальній....

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2012-03-02, 3:20 pm

І я народжувала на Батальній. Обрала саме цей пологовий через відгуки про хороші умови в післяпологових палатах і лікаря. Персонал теж нормальний, ніхто грошей не вимагав, лише одна санітарка яка помагала митися після пологів і їсти принесла, казала що з мене кава, а як дала їй пару гривень, то щогодини заходила запитати як ми. Тільки мене перевели в палату - прийшли неонатолог та медсестра, все показали, розказали. Виходили ми через службовий вхід, щоб нас не діставали виписною кімнатою (все та ж санітарка постаралася). В загальному я задоволена.

пушкарік
-
-

К-ть повідомлень : 862
Вік : 26

Створювати по пушкарік на тему 2012-03-02, 4:35 pm

А я народжувала на Джамбула обидва рази! Дуже задоволена всім,окрім виписної кімнати. Дуже вже там наглі. А так - персонал чудовий, умови нормальні - як на 3 дні. Більше дітей не хочу,але якщо Бог дасть - знову піду туди.

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2012-03-02, 5:52 pm

О! ці виписні кімнати,напевно усюди такі самі....
На Батальній вона знаходиться біля дитячого кіоску,і коли я купляла малій там пару речей в день виписки,до мене підійшов мужичок в білому халаті і питає,чи я виписуюся....ну я подумала,що це якийсь лікар і кажу так....а він каже скажіть свою адресу і номер телефону,ну я по своій наівності сказала.... А виходили ми теж через чорний хід....На наступний день мені дзвонять і питають,чим я не задоволена і чому не пройшла виписну кімнату....Уявляєте,які наглі....ну не пішла я туди,і що ? чому я маю ім щось пояснювати?

думаю,якби вони там не зашибали такі ціни і напрягали так людей,то туди більше народу йшло б..

Мері 13
-
-

Створювати по Мері 13 на тему 2012-03-09, 5:01 pm

Серденько пише:Ми з Мері 13 народжували на Мєчнікова. Всім задоволена . Може тому , що сусідка по палаті хорорша попалась)))

Як приємно..... Я теж всім задоволена, а як почула, що ми знайомі з форуму, то радості не було меж!!!
Головне, щоб наступного разу пологовий був відкритий

Мері 13
-
-

Створювати по Мері 13 на тему 2012-03-09, 5:04 pm

ялю, а ти маєш фото з пологового, цікаво як вигладає палпта, може родзал

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2012-03-09, 7:03 pm

нажаль немаю...якось так затупила,навіть не сфоткала на пам'ять...тільки малу фоткала...Але сказати можу,що палати гірші ніж на Мєчнікова(я там знайому провідувала)....

Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Вік : 27

Створювати по Oksana1989 на тему 2012-03-13, 11:36 am

Я народжувала на Джамбули, персонал мені дуже сподобався і родзал новий, чистий, а акушерка попалась добра, як рідна мама. Але умови і в паталогії і в післяпологовій палаті зі своїми нюансами, ремонт зробленгий, щодня прибирають є пеленальний столик, тумбочки, умивальник, дзеркало, вішачки, але матраци тверді, постіль страшна, а як подивилась на дитячий матрац, то вжахнулась, таке враження що йому 100 років.

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-03-14, 4:42 pm

І мені на Джамбула все сподобалось.Але постіль мала свою,бо не довіряю іншій,і в люльку малюка не клала-спав зі мною..а все решта,більше ніж добре.Правда я була в палаті Калініна-Данкова,а про інші нічого сказати не можу,але всі дівчата були задоволені.А акушерка Ганна Михайлівна,то просто супер,вона мене розродила і дуже допомогла,бо чоловіка не пустили,а лікар мав 2 кесарських і приходив щогодини...

Молочна шоколадка
-
-

К-ть повідомлень : 1357

Створювати по Молочна шоколадка на тему 2012-03-26, 5:18 pm

Ось як виглядає родзал на Мечнікова - це на 1му поверсі

А так в палаті - 3й поверх

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2012-03-26, 5:20 pm

палата в нас була майже ідентична, а от пологова кімната у вас супер...порівняно з тою де я народжувала

Мері 13
-
-

Створювати по Мері 13 на тему 2012-03-29, 11:19 am

А це мій родзал 4 поверх мечнікова

Молочна шоколадка
-
-

К-ть повідомлень : 1357

Створювати по Молочна шоколадка на тему 2012-03-29, 11:31 am

схожі

assol
-
-

К-ть повідомлень : 2
Вік : 35

Створювати по assol на тему 2012-03-29, 11:38 am

Порадьте хороших лікарв на Джамбула,ну звичайно крім Данкова.Про нього знаю багацько,але не знаю,чи він візьметься за природні пологи,кажуть він більше по кесарських???

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-03-29, 2:25 pm

assol пише:Порадьте хороших лікарв на Джамбула,ну звичайно крім Данкова.Про нього знаю багацько,але не знаю,чи він візьметься за природні пологи,кажуть він більше по кесарських???
Я народжувала в Калініна-раджу.Хороший спец.Він йде після Данкова.В них на двох навіть свої палати для їхніх паціенток.Якщо хочете можу дати в приват його телефончик.І ще не слухайте всяку фігню про те що він випити любить чи бере багато -БРЕХНЯ!!!До мене багато знайомих родило і всі задоволені))

іванка
-
-

К-ть повідомлень : 8
Вік : 31

Створювати по іванка на тему 2012-09-19, 2:45 pm

А на батальній когось із хороших знаєте?

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2012-09-19, 3:23 pm

Я би порадила Годиша О.Я.

іванка
-
-

К-ть повідомлень : 8
Вік : 31