Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Пологові будинки Тернополя

Частка

Голосування

Який пологовий кращий?

Всього голосів: x

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Пологові будинки Тернополя

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-20, 10:17 am

Тема першого повідомлення :

Де ви народжували, чому, які умови, ціни?
Ділимося інформацією!

Востаннє редаговано Kavusja (2012-02-20, 10:30 am); всього редаговано 1 раз

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Re: Пологові будинки Тернополя

Створювати по КаFетkа на тему 2013-12-28, 7:19 pm

на Суворова я б більше не пішла родити, а от на Бамі у Кузьмінчук Н М було нормально, пологи були другі , то досить швидко все сталося

iro4ka
-
-

К-ть повідомлень : 280
Вік : 28

Створювати по iro4ka на тему 2014-01-19, 5:14 pm

Я першого синочка родила на Замковій,готували до природніх родів,але обернупось все на кесарське.Другого народжувала на Бамі вже плановим КР,оперувала Білецька Л.Р.Я маю з чим порівняти,отже на Замковій в мене настільки негативне враження,що я не можу передати,на рахунох грошей то самі підходять і кажуть - "А ти нам не хочеш заплатити,ми ж з тобою намучились!!!" і так кожен,а на Бамі зовсім інша ситуація,там все супер,хоча раніше боялася за відгуками там народжувати.Але так попало що тоді на Замковій був ремонт і я наважилась на Бам і дуже рада цьому.

Natali
-
-

К-ть повідомлень : 859
Вік : 27

Створювати по Natali на тему 2014-01-23, 8:41 pm

Я народжувала на Бамі в Білецької Л.Р. окремої палати не брала, умови загальні, ну особливих і не чекала. Хоч роди проходили важко, матка довго відкривалася, а потуги йшли,але ставленням задоволена. і Білецька часто приходила, і черговий лікар і акушека. після родів теж приходила Білецька, був навіть вихідний то вона прийшла не в халаті, а в цивільному, незнаю чи спеціально чи по дорозі. дитячі лікарі сподобалися, а дитячі медсестри як які. Але пологами задоволена, відносилися добре. З другою напевно теж туди піду.

Natali
-
-

Створювати по Natali на тему 2014-01-23, 8:43 pm

Правда одне що мене вбило, що після родів мене Шмайка дивилася перед випискою і її ставлення, легше роди пережити як її. Хоча води вона мені пробивала і була б не проти і роди прийняти,бо вона по всіх палатах ходила але мене не дочекалася,бо я в 8 годині вечора родила.

Natali
-
-

Створювати по Natali на тему 2014-01-23, 8:46 pm

Гроші ніхто не вимагав, давала сама(точніше свекруха, вона як цілий день під родомом вистояла, то з тої радості що внучок появився, то навіть защедра була).

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-23, 9:11 pm

Я також народжувала у Білецької обох своїх діток. Донечку родила відносно легко, бо схватки почалися самі, а коли родила синочка,то вана визвала мені роди, це був ужас, навіть не хочу згадувати. Така сама ситуація була ще у декількох моїх знайомих, я б вже нікому не рекомендувала народжувати в неї...

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Створювати по КаFетkа на тему 2014-01-23, 9:12 pm

мені здається гроші ніхто і не вимагає, там діють негласні розцінки ))

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-23, 9:15 pm

чоловік давав лікарці, а вона вже казала скільки кому давати

Natali
-
-

Створювати по Natali на тему 2014-01-23, 11:10 pm

В мене теж є знайомі, які ню не задоволені, ну напевно мені пощастило, а можливо в кожного лікаря такеє, що і задоволені і ні.

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 1:36 pm

Це точно. Мені білецька теж не сподобалась. Мені чоловік сам роди чуть не приймав. Прийшли до мене тільки за 5 хв. після того як я аж захрипла, кричала, що в мене потуги і я зараз сама народжу!!!! А так весь час в палаті тільки я і чоловік були. Шмайка зайшла 2-3 рази і все!

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-25, 2:49 pm

до мене вона часто заходила, нема що нарікати, але те що вона мені визвала роди, не питаючи моєї згоди, це просто жах.В мене складається таке враження, що це є своєрідний бізнес.

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 3:40 pm

Це 100% бізнес, а ми просто конвеєр.

Ірчик
-
-

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-25, 3:42 pm

це правда, де зароблять як не на вагітних, заради своєї дитини батьки віддуть все.

Iruska
-
-

К-ть повідомлень : 109

Створювати по Iruska на тему 2014-03-11, 4:17 pm

Виношувала свого синочка дуже важко...під час вагітності 2 рази кровотеча + після родів знову кровотеча...Жах просто що ми пережили,лежала майже всю вагітність на підтримці в Бульваренко І.П.Народжувала швидше терміну,визивали роди,бо на 34 тижні піднявся в мене тиск.нічим не понижувався,взагалі хотіли кесерити...Роди приймала хороша знайома мого чоловіка Кузьмійчук Наталя,схватки були 12 годин.дитинка народилася з малою вагою,зразу ж забрали його від мене під купол,виписали нас на 6-ий день,коли синочок почав набирати вагу.Дитяча лікарка,непамятаю її прізвище,сама головна над всіма,була закріплена за нами,постійно приходила і страшила мене всілякими історіями,я і так постійно переживала,а тут ше і вона......ні копійки її не дала.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-11, 4:21 pm

Iruska, добре, що поруч були лікарі і що вам допомогли. Головне, що зараз все добре!!!

iro4ka
-
-

К-ть повідомлень : 280

Створювати по iro4ka на тему 2014-03-19, 10:43 am

Мені здається,що не можна сказати що та лікарка погана чи та,просто кому як пощастило.Хтось має погані враження від Білецької,а особисто я наслухана погано про Кузьмінчук від знайомих які в неї народжували,а інші її хвалять,це тільки від повороту долі залежить,як має бути то так і буде.А на рахунок загального ставлення до людити там краще ніж на Замковій.

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3792
Вік : 30

Створювати по Зорянка на тему 2014-03-19, 11:34 am

Обидва рази я народжувала на Замковій) Чесно, після історій моїх подруг про пологовий на БАМі не пішла б туди. У них також були Білецька та Кузьмінчук, не дуже задоволені. Знайома народжувала на Бамі, то за дитинкою одразу не придивились добре і він захворів (бронхіт чи запалення легень). дуже довго маля напихали антибіотиками.... ттт все минулось... Ми ж дорослі люди і розуміємо, що в маминому пузіку таку бяку дитинка не могла підчепити. І мама була здорова.
І відношення на Замковій було хороше, починаючи від лікарів і закінчуючи санітарками. Всі хочуть грошей чи на БАМі, чи в Центрі)) Це вже вибір кожної породілі дякувати чи ні)

Народжувала у Тєпцової Ірини Серафимівни та Тетяни Андріївни - дуже хороші не лише як лікарі, але як люди теж. На другі пологи Ірина Серафимівна просто не встигла, я за годину народила))) Вони за максимально природні пологи, якщо слабка родова діяльність, тоді підключать капельницю, проб"ють води чи окситоцин вколять. І Ірина Серафимівна завжди була поряд)

До речі)) наша Катюша88 вже третього свого малюка народжувала у Ірини Серафимівни ))

Гість
Гість

Створювати по Гість на тему 2014-03-21, 12:11 pm

Надзвичайно хороший лікар! Неймовірно їй вдячна!

Iren
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по Iren на тему 2014-10-27, 7:19 pm

Дівчата, підкажіть, буль ласка, чи практикує хтось з лікарів в Тернополі пологи у вертикальному положенні: сидячи, стоячи, навприсядки, або на боку? Ветрикальне положення більш природнє ніж лежачи на спині. Так народжували всі попередні покоління, так зараз практикують в усьому світі, в тому числі багато лікарів в Україні. Пологи проходять легше, так як дитині допомагає сила тяжіння. Також краще розхоляться родові шляхи. Якщо ж жінка лежить, то дитину доводиться виштовхувати вгору.
Цікавить пологовий на БАМі. Якщо хтось знає лікарів з таким сучасним і правильним підходом, порадьте, будь ласка.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-19, 11:51 am

Iren, я на бамі народжувала, то в палаті висів плакат з різними позами, але коли прийшла черга народжувати, мене поклали на те допотопне, не зручне, страшне і холодне ліжко і сказали, що вони експеременти не проводять, тобто буду народжувати так як завжди і всі. Чесно мені зовсім було не зручно і холодно...

Ola_
-
-

К-ть повідомлень : 8

Створювати по Ola_ на тему 2015-06-24, 3:10 pm

Народжувала і на Бамі і на Суворова.Умови мені здається кращі на Бамі

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 8:22 pm

• Нова тема
  • Відповісти