Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 1 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

8NATA8

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Карпати та Закарпаття!

Частка

Тусінька
-
-

К-ть повідомлень : 1022
Вік : 29

Карпати та Закарпаття!

Створювати по Тусінька на тему 2014-06-11, 12:45 am

Тема першого повідомлення :

Дівчаточка, розповідайте, які місця відвідували і де відпочивали з уточненням вартості відпочинку, вхідних квитків і транспорту. Де можна назбирати фруктів і ягід, а де просто полежати на сонечку?!
А ще бажано фотозвіт, думаю так буде більше бажаючих на відпочинок)

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Re: Карпати та Закарпаття!

Створювати по Kavusja на тему 2014-08-10, 3:18 pm

Дякую, я відпочинком задоволена! А яке повітря в Карпатах, вам не передати, думаю хто був там то знає... це не порівняти з міським повітрям, в нас воно відсутнє. Температура в Буковелі стандартно 22-24 градуси, це не жарко і не холодно, в такому кліматі комфортно перебувати!

Alisa_A
-
-

К-ть повідомлень : 5

Створювати по Alisa_A на тему 2015-07-26, 5:56 pm

Я все збираюсь у Карпати взимку, на сноуборды кататися. Може хтось може порекомендувати базу відпочинку?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-07-26, 10:04 pm

І зимою і літом найкраще в Буковелі.
Дівчатка,хто цього року вже був в Карпатах?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-02, 7:57 pm

Дівчатка хто був в Сколе, де там можна зупинитися?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-08, 12:42 am

В неділю буду вдома і напишу вам звіт за поїздку... ok

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-10, 6:34 pm

Відбулася наша подорож тривалістю 5 днів і протяжністю 950км...
Золочів-Львів-Сколе-Східниця-Мукачево-Хуст-Шаян-Буковель-Яремче-Тернопіль.

По дорозі ми відвідували всі цікаві місця, до яких можна було дійти чи під`їхати машиною.
1. Золочівський замок-фортеця

2. Сколівський район, село Крушельниця, через село протіка гарна і чиста річка Стрий

3. Далі ми поїхали на Тустань, там мали ночувати в наметі, але пішов дощ і ми поїхали в Східницю, зняли номер в приватному секторі, посмажили шашлики, переночували і зранку повернулися на Тустань (Тустань має свою туристичну марку, можна збирати марки всіх па`яток)

4. Далі був водоспад Камянка (водичка в ньому біля 15ти градусів, ноги німіють, але всі купалися і купа діток), знизу біля нього джерело мінеральної води нафтуся, а зверху мертве озеро

Дорога до мертвого озера

чому озеро мертве?:
Озеро неправильної овальної форми, завдовжки біля 50 м. Вода прозора, але через велику насиченість сірководнем у ньому відсутні вищі живі організми.

Востаннє редаговано Kavusja (2015-08-10, 7:01 pm); всього редаговано 1 раз

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-10, 6:59 pm

5. На виїзді зі Сколе ми пообідали в кафе при готелі Окей (обід обійшовся нам в 70грн з десертом, ціни там ну дуже смішні, але готують смачно і все свіже, людей було багато, рекомендую)

6. Мукачево, замок Паланок, прогулянка містом і обід в Бістро. Місто дуже розтягнуте, як на мене, багато вуличок, багато різних пам`ятників, всі церкви на Закарпатті мають годинник, це мабуть відрізняє їх від інших областей. В Мукачево не можна вішати вивіски типу здаю житло, бо прийде податкова і накриє, тому житло потрібно шукати або самостійно або ночувати в готелях, а вони там не дешеві. Нам пощастило, жінка біля замку допомогла знайти кімнатку в приватному секторі під самим замком. Але чесно скажу замок в середині зовсім не вражає, він дуже вражаючи дивиться коли їдеш до нього. Вхід в замок 15грн, на території повно сувенірних лавок. Також мукачевський замок має свою туристичну марку, яка коштує 22грн.

Трішки фоток самого міста, там дуже прикольник критий ринок і ціни смішні.

Смачне і дешеве бістро, рекомендую.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2015-08-10, 10:17 pm

Просто супер! Я вже хочу туди!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-10, 10:19 pm

Ksush@, я ще допишу пізніше, вже просто терпіння не вистачило, а все те побачити обовязково потрібно, ми ще на деякі водоспади не попали бо треба було кілька км йти ніжками.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-12, 9:41 am

7. Відразу на в`їзді в Хуст, є гарна річка і стояла фура з смачними кавунами smachno
В сам Хуст ми не заїджали, швиденько поїхали на Шаян.

8. Шаян, озеро Силоамська купальня, бювет і ніч в палаткі. До речі, в Шаяні на риночку продають дуже смачне домашнє вино, 1.5 літра 45грн. ми брали напів солодке. На Закарпатті гарні виноградники і виноград росте майже в кожному дворі.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-08-13, 9:11 pm

Забула написати, що якщо їдете в Шаян візьміть з собою чашечки з носиком, спеціально для води в бюветі ми не мали, бо не знали, а там всі з ними ходять так прикольно bravo

9. Далі їдемо в Буковель, не знаю чому але мені там ну дуже подобається, та ціни кусаються добре.
З минулого року там багато що змінилося, добудували спортивні майданчики, є каток який зимою працює, також клуб на озері і пляж став платний, 20грн вхід + якщо береш лежак, парасольку чи хочеш у VIP зону то платиш додатково за все. Пляж чистий, є де переодягтися є туалети, купа кафешок, вода прозора і свіжа, але коли вилазиш маєш купу сил і бадьорості.

А це черга на пляж, ми стояли біля 10хв... трохи не продумано з тими вхідними білетами.

Готель де ми ночували дві ночі, при готелі є хороший ресторан, сніданок на одного коштує 50грн, сюди входить на вибір яєчня або вівсянка, чай чи кампот, хліб і нарізка ковбаска і сир, воду вам принесуть за бажанням безкоштовно, дуже приємні офіціантки. При готелі є дитячий табір. Номер на чотирьох чоловік, велике двохспальне ліжко + двоярусне ліжко або диванчик.

10. Закінчили ми свою поїздку в Яремче на водоспаді, також там є великий сувенірний ринок, можна спробувати і купити медовуху, хріновуху і ягідне вино ми купували вишнево чорничне, ммммм смачне.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2015-08-13, 10:37 pm

Я була в Яремче,навіть фотки подібні є.
Гарна наша Україна! Навіщо нам ті "турецькі Єгипти"?

Вячеслава
-
-

К-ть повідомлень : 3

Створювати по Вячеслава на тему 2015-11-05, 11:57 am

Ми з дітьми (5 і 9 років) їздимо в Трускавець. Відпочинок плюс здоров'я можна підтягнути. Що можу сказати. Там добре. Трускавець змінився в кращу сторону, багато нових кафешок, магазинів, дельфінарій відкрили. Для дітей незмінні атракції біля нижнього бювету: баскетбол, машинки, велосипеди, білочки))) кінотеатр. Сумно нам не буває. Зупиняємось ми в санаторії "Віктор", так щоб все було близенько (він зразу біля нижнього бювету). Дитяче меню, майданчик, басейн - дітям, мені - "шведський стіл", аеробіка, масаж, перлинні ванни. Чесно, після моря в мене одне виснаження, а після відпочинку в Трускавці відчуваю себе приплив сил.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-11-05, 9:01 pm

Вячеслава а як на рахунок цін?

Вячеслава
-
-

Створювати по Вячеслава на тему 2015-11-06, 10:46 am

Трускавець вважається найдорожчим з трьох бальнеологічних курортів (два інших Східниця і Моршин). Але насправді там можна знайти і досить доступні варіанти для проживання і лікування. На цьому сайті є всі актуальні ціни sanatoriigroup.com. Це якщо в санаторій, можна звісно орендувати квартиру і домовитись за лікування. Хоча не знаю чи так дешевше бо ніколи не пробували.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-11-06, 11:10 pm

в Східниці я була, мені там зовсім не сподобалося....

Вячеслава
-
-

Створювати по Вячеслава на тему 2016-11-02, 4:33 pm

Kavusja пише:в Східниці я була, мені там зовсім не сподобалося....

А де саме ви зупинялись? Бо ми були в Таор, то дуже сподобалось. Природа, річка, багато розваг. Для дітей цілий будинок збудували))

Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1193
Вік : 28

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2016-11-05, 11:26 pm

Kavusja, я навіть не бачила, як ти подорожувала 5 днів. Дуже круто! Як добре мати машину, бо я на автобусі з дітьми не наважуся. А з чоловіком вдовх - то навіть непроти так з"здити.
Фото - бомбезні!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2016-11-09, 11:21 am

Вячеслава, ми ночували в приватній садибі, та приїхали вже надвечір тому немали часу десь ходити і роздивлятися, нам просто потрібно було переночувати.
Галочка-Палочка, так машиною то найкраще, можна всюди стати, все подивитися та і з дитиною простіше в машмині, в автобусі поки пояснеш що стати не можна, виходить тільки на кілька хвилин...

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:56 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-11, 10:56 am