Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 1 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

8NATA8

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Ворожки, бабці, екстрасенси.

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Ворожки, бабці, екстрасенси.

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-18, 10:41 pm

Буває такий період в житті коли не знаєш, що робити, до кого звернутися , здається що всі навколо проти тебе і життя не має сенсу... Ніби світ крушиться, земля втікає, події заганяють в тупик...

Чи були у вас такі ситуації в житті, що ви зверталися до ворожок, бабок чи навіть екстрасенсів?
Чи вірите ви у ворожіння і передбачення, зцілення і лікування травами і заговорами???

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Re: Ворожки, бабці, екстрасенси.

Створювати по Ksush@ на тему 2014-11-19, 12:29 pm

Я до таких людей не зверталась. Хоча були моменти,що хотіла і шукала когось такого,та все щось стримувало . Але проходив час і все ставало на свої місця. І тоді я розуміла,що то не порча) Але в магію я вірю. Вірю,що можна навести порчу,вірю в заговори. В мене є така одна родичка. Я про неї багато що знаю. І я її боюсь. Намагаюсь обходити її при можливості. Взагалі,кажуть,що гріх в це вірити,гріх ходити до ворожок. І ще кажуть,що якщо людина насправді вірить в Бога,то та всяка нечисть до її ніколи не вчепиться. Але в це я точно не вірю. На світі є Бог і є сатана. Так само і є магія:біла і чорна. Так думаю я.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-11-19, 12:40 pm

Ми багато в чому самі себе накручуємо,а думаємо,що то пороблено. Не можна зациклюватись на таких думках,якщо ви не впевнені, бо вони будуть постійно мучити і тоді дійсно треба буде психолог. А взагалі,то я б не проти зустрітися з толковим екстрасенсом,як н-д в битві екстрасенсів,що йде по тв. Бо є багато шарлатанів,є такі,що нічого не вміють і не бачать.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-19, 12:46 pm

мені здається, що всі ворожки однакові... хто б не прийшов то всім пороблено і у всіх все погано, дійсно не варто себе накручувати і думати про погане

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-12-20, 3:25 pm

Ви вірите в "погані" очі?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-12-20, 3:36 pm

Віднедавна вірю,що людині можна поробити,маю знайомого який змінився дуже сильно.

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253

Створювати по КаFетkа на тему 2014-12-21, 12:41 am

Переглядаю битви екстрасенсів то вірю ...

Sari
-
-

К-ть повідомлень : 5

Створювати по Sari на тему 2015-06-02, 9:34 am

Не вірю в усе це. Зверталась двічі. Перший раз гадалка нагадала двох синів та інший непотріб, не хочу згадувати. В мене дві чудові дочки. А другий раз зверталась до бабки з дитиною, неспокійно спала, бабця щось виливала, та не допомогло, згодом і так добре спати стала.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:55 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-11, 10:55 am