Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Гайморит

Частка

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Гайморит

Створювати по Ната Д на тему 2015-02-03, 11:46 am

Стикнулась з цією дуже не приємною болячкою, хочу поділитись як лікувалась.
Спочатку це схоже на звичайну застуду, горло, нежить, головний біль. Та нежить і головний біль не проходять за тиждень, другий (в мене було майже 2 місяці). Я було лікаря, одразу сказали пробивати, та як я боягузка, та й на слухалась що то не є дуже добре, я відмовилась, пропила курс антибіотиків, стало ніби легше, але температура так не спадала постійно 37.6 - 39.
І в поміч мені інтернет, стала я шукати народні методи. Що найбільш допомагало нагрівання носа. Я клеїла перцевий пластир, оскільки так мені найзручніше, можна звичайно гріти сіллю, яйцями, але на то мене не було часу, а так наклеїла і пішла. Закапувала ніс таким розчином мед, сік буряка, вода - пече жахливо, але пробиває. Ще одна процедура з лавровим листям, пару листочків лаврового литу злити одою щоб ледь накривало. довести до кипіння і одразу зняти, робити примочки на переносицю накриваючи махровим рушником, щоб зберігалось тепло. І так декілька раз поки вода не охолоне. Ага і ще робила інгалції нуболайзером з боржомі.
надіюсь комусь стане в пригоді.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Re: Гайморит

Створювати по Ksush@ на тему 2015-02-03, 12:32 pm

Якщо гнійний,то вигрівання типу сіллю може нашкодити. Де гній, гріти не можна.
А якщо просто катаральний-то можна,навіть треба.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2015-02-03, 12:43 pm

Ksush@ пише:Якщо гнійний,то вигрівання типу сіллю може нашкодити. Де гній, гріти не можна.
А якщо просто катаральний-то можна,навіть треба.
я й не знаю який в мене був. Але мені допомагало. Правда я ще й досі толком не здорова.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2015-02-03, 12:52 pm

Берегтися треба,Наталя! Така погода ще... Головне-це вилікувати за перший раз,щоб не було хронічного.
Я хоч і медик,але теж проти проколу,принаймні,якщо ситуація не критична. Колись працювала в лор-кабінеті,і бачила ті проколи.
Ната,ти і далі щось роби ще, щоб остаточно вилікувати. Інтернет безмежний. Здоров"я всім !

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:17 pm

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-09, 10:17 pm