Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Проблеми при ГВ

Частка
Maljok
-
-

К-ть повідомлень : 3269
Вік : 28

Проблеми при ГВ

Створювати по Maljok на тему 2016-02-27, 11:10 pm

Дівчатонька, виручайте! Можливо хтось порадить щось...
Моїй меншенькій уже 6 місяців, гамаємо мамине молочко і потрішки вводимо прикорм. Від початку маю проблеми із грудним годування - молоко дуже жирне і протоки постійно забиваються. Температури, набряків, почервонінь немає. Але всередині ніби комки. Переднє доця випиває, а заднє молочко через забиті протоки витягнути не може. З 1м постійно кличу масажистку щоб зцідила, самій не получається. Кожен місяць, а той і частіше потрібні масажі...
Вже трохи змучилась від них, але й годувати хочу довго...
Можливо хтось стикався із такою проблемою, порадьте! Буду дуже вдячна!

Ірішка MAMA
-
-

К-ть повідомлень : 2

Re: Проблеми при ГВ

Створювати по Ірішка MAMA на тему 2016-02-28, 11:19 am

Привіт Світлана! Маю проблему ідентичну твоїй. Так ми дотягнули до трьох місяців. знаю як це важко і співчуваю. Єдине, що мене спасло і спасає далі, це електричний молоковідсмоктувач, ручним не можу, бо травмуються соски. Так як в мене мала зараз майже взагалі не бере грудь(може по дві хвилинки, пару раз), бо набрякли ясна і має прорізатись зубчик., то мене тільки і спасає молоковідсмоктувач, тільки він може нормально розцідити. ah [mod][/mod]
Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2016-02-28, 9:40 pm

Ірішка MAMA пише:Привіт Світлана! Маю проблему ідентичну твоїй. Так ми дотягнули до трьох місяців. знаю як це важко і співчуваю. Єдине, що мене спасло і спасає далі, це електричний молоковідсмоктувач, ручним не можу, бо травмуються соски. Так як в мене мала зараз майже взагалі не бере грудь(може по дві хвилинки, пару раз), бо набрякли ясна і має прорізатись зубчик., то мене тільки і спасає молоковідсмоктувач, тільки він може нормально розцідити. ah [mod][/mod]

Дякую за пораду. В мене ручний молоковідсмоктувач, рідке молоко потягне а далі нічого...

rubinova-feja
-
-

К-ть повідомлень : 23

Створювати по rubinova-feja на тему 2016-04-21, 9:11 pm

У мене теж таке було. Спочатку користувалась молоковідсмоктувачем, а потім мала підросла і сама все гарно розсмоктала.
Можливо дійсно скористайтесь електричним, але чим більше будете відсмоктувати тим більше буде молочка.
А до консультанта з ГВ звертались?
Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2016-04-25, 11:18 pm

rubinova-feja пише:У мене теж таке було. Спочатку користувалась молоковідсмоктувачем, а потім мала підросла і сама все гарно розсмоктала.
Можливо дійсно скористайтесь електричним, але чим більше будете відсмоктувати тим більше буде молочка.
А до консультанта з ГВ звертались?

Так, зверталася, ще на початках. Переживала чи правильно прикладаю. То консультант сказала що все добре.
Зараз нам вже 8міс, проблеми не закінчились... Вже 2міс їмо прикорм, молока таке враження що практично немає. Стимулююсь увесь час, і чаї і таблетки.
Так хочу хоча б до рочку дотянути...а там вже як піде...

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3791
Вік : 31

Створювати по Зорянка на тему 2016-04-26, 5:16 pm

Світланко, а ти пробувала трохи груди масажувати під час того як доця гамає? Вома смокче, а ти круговими рухами масажуєш грудь. Ви вже величенькі, 8 місяців, ти можеш просто не відчувати так як на початках прибуття молочка, якщо доня гамає і наїдається, то все ок. Щоб молочка було білье, то часті прикладання+зціджувати (якщо доця мало виїдає)

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-08-22, 2:13 pm