Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Як швидко ви завагітніли?

Частка
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Як швидко ви завагітніли?

Створювати по Kavusja на тему 2012-01-26, 9:06 pm

Тема першого повідомлення :

Чи довго ви намагалися завести дитину, чи у вас все вийшло швидко і легко... puziko ?

Ми майже 3 роки не могли завагітніти...чесно скажу, що вже думали розлучатися, коли побачили довгоочікуванні 2 полосочки ura ...яка то була радість!!!

Десь за рік до цього вичитала, що треба купити фікус, гарно його доглядати і типу він допомагає...не знаю як, через рік він почав жовтіти і я вже хотіла його викинути, але прийшла весна ми винесли його на лоджію і він ожив...я тоді вже була вагітна rolleys зараз стоїть наш фікус гарний пригарний, а під ним фото нашого малятка, можливо він і допоміг чимось, а можливо просто вселяв надію...В першу чергу я вдячна Бозі за такий дарунок, бо коли я народжувала лікарка взагалі здивувалася як я завагітніла, бо в мене шось там не так...ось така історія!!!

П. С. Дивуюся як деякі можуть завагітніти з першого разу ok це мабуть супер!!!

Серденько
-
-

К-ть повідомлень : 60
Вік : 31

Re: Як швидко ви завагітніли?

Створювати по Серденько на тему 2012-02-12, 4:26 pm

Ми не могли заівгітніти 7 місяців. Це були найважчі місяці в моєму житті! Не заздрю тим дівчатам , які чекають роками!

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175
Вік : 31

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-02-14, 5:52 pm

Ми й вирішили одружитися бо дуже хотіли дитинку, відразу після розпису ми почали "працювати" хоч і весілля було на жовтень....Нескажу що довго ми чекали//, але взнала що вагітна аж на Миколая! Це був найкращий подарунок !!
AmInka
-
-

К-ть повідомлень : 333
Вік : 33

Створювати по AmInka на тему 2012-02-15, 5:32 pm

а я не встигла побувати у лавах "плануючих".. у нас все сталося випадково.. ми зустрічалися трохи більше року, але інтиму в нас не було, хоч мені на той момент було 24, а йому 22, ми обоє були незайманими.. я все боялася, що як тільки ми почнемо займатися сексом, то я завагітнію.. дітей я дуже хотіла, але я не хотіла одружуватися вагітною.. чого боїшся, те й отримуєш.. я наважилася на новий крок у наших стосунках і за 2,5 місяці після цього завагітніла)) ми практикували ПСА..
другу дитинку ми хотіли, але ще ніяк не могли наважитися.. не знаю, навіть точно,коли ми зачали синочка, бо по УЗД і по місячним різні дати виходять.. маю два варіанти: або знову ж таки ПСА, або ті два рази, коли я не дала чоловікові вийти з мене.. lol напевно, то вже так треба було, бо я все частіше задумувалася про братика чи сестричку для доні..

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2012-02-15, 5:53 pm

Нам ,щоб завагітніти пішов рівно рік: на моє день народження в 2010 році почали планувати(дозволили собі не застерігатися) ,а на моє д.н 2011 я побачила \\....це був найкращий подарунок для мене:)....Правда цей рік був дуже не легким,море обстежень,аналізів,лікування невідомо чого і невідомо чим...

Himena
-
-

К-ть повідомлень : 823
Вік : 35

Створювати по Himena на тему 2012-02-16, 4:44 pm

Перший завагітніла на 4-й рік спільного життя, а другий - на 6-й. Слава Богу, донечка тепер є з нами :-)
Дуже виручало, що живемо у великому місті, знаєте, тут на тебе всім пофіг, як в поганому сенсі цього слова, так і в гарному. Менше пхали свого носа в наше ліжко. Найсмішніше було, що як тільки я думала вже про ШЗ, так зразу і виходило.

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-02-16, 5:50 pm

Я так хотіла бейбіка,що просто з розуму зходила,мені вже заміж не хотілось,а дитинку ДУЖЕ!!!Що десь перед Миколая в мене в 3 ночі сталась істерика,я розбудила свого(тоді ще не чоловіка)І почала зі сльозами благати щоб він мені зробив дитинку...Він вже був такий замучений моїми істериками,що здався...З того часу я щомісяця купляла тести і все марно(Вже весною перестала чекати,бо почали планувати весілля,і тут після Паски ми занесли заяву,і я починаю згадувати що монстріки щось не приходять..Почекала ще тиждень і зробила тест.УРА //!!!Ось так сталось коли вже не чекалось ura

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 32

Створювати по musya на тему 2012-10-05, 6:03 pm

Ми вирішили, що тільки одружимося зразу будемо вагітніти, оскільки я вже хотіла дитину. І зразу ж після весілля взялися за це діло, але вийшло так, що десь через два тижні мене почало підтошнювати, чоловік каже купи тест, ти вагітна, я все відтягувала, казала потім-потім, він не витримав і сам купив мені його. Я зробила і зразу появилися чіткі дві полосочки, мені аж сльози на очі виступили. Потім пішла до лікарки, та сказала, що в мене не два тижні вагітності (як я собі думала), а цілих 4-5. Отака вийшла в мене планована непланова перша вагітність. А поява донечки в животику взагалі була як грім серед ясного неба, я не планувала вагітніти ще мінімум два роки, а зараз дуже рада, що так сталося.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-05, 9:09 pm

Машуня, але ж гарна твоя друга несподіванка bravo
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 32

Створювати по musya на тему 2012-10-05, 9:13 pm

Дякую, це моя маленька красунечка :)

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-05, 9:13 pm

А очі які... дуже на тебе схожа ok
Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3639
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2012-12-05, 11:39 pm

Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2012-12-06, 1:08 am

Ksush@ пише:Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska

ого, прочитавши про вік ,подумала невже 50? , а потім глянула на підпис-32....Коротше з віком, то конкретний анекдот....а ще фраза,або зараз або ніколи:)- то ви пожартували? Просто я не вважаю,що 32 то якась межа....і 35, 38 і навіть 40....

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3639
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2012-12-06, 9:47 am

ялю пише:
Ksush@ пише:Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska

ого, прочитавши про вік ,подумала невже 50? , а потім глянула на підпис-32....Коротше з віком, то конкретний анекдот....а ще фраза,або зараз або ніколи:)- то ви пожартували? Просто я не вважаю,що 32 то якась межа....і 35, 38 і навіть 40....
Я з цим згідна,звичайно.І розумію,що дітей дає Бог,і говорячи про це,краще не зарікатись,але ,думаю,кожен із нас ще замолоду приблизно планує або просто мріє про щось в житті,в тому числі,скільки хоче дітей і до якого віку це зробити.Я знаю,що не у всіх ці плани "спрацьовують"(маю знайомих навіть старших за мене,які поки не можуть народити собі дітей).Я собі теж певні "плани" такі ставила,точніше цілі.Зразу хотіла 2 дітей одне за одним,але житлові проблеми...Тому друга дитина все "відкладалась".Але намічений раніше "план" треба було виконати.Інакше я просто не була б реалізована в сімейному житті,і колись шкодувала б про це.Ледь настроїлась.Бо в 32 я вже хотіла щось про кар"єру думати. А в 40 я точно не готова родити.Вибачте,що дітей поназивала "планом" і цілями.Це я з хорошої точки зору.
Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 29

Створювати по Ester88 на тему 2012-12-11, 5:03 pm

а у мене після весілля були тільки одні місячні -далі вагітність....я була ще дуже молода і невідразу зрозуміла що дісно вагітна.... тобто дізналася я коли лежала в лікарні з гайморитом, але я ще довго неусвідомлювала що то точно я вагітна, аж до часу коли мене конкретно тошнило !

ira43
-
-

К-ть повідомлень : 2

Створювати по ira43 на тему 2013-01-19, 8:31 pm

В нас також вссе вийшло з першого разу
Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-01-26, 11:49 pm

В нас також не все зразу получилось.Спочатку мені треба було вломати чоловіка це 2 роки (я хотіла відразу після весілля).А коли він таки здався,то з першого разу нам також не вийшло.Потім було декілька днів затримки і якась не зрозуміла втома,тест зробила і ось довгожданні дві смужки через 5 місяців зусиль сталось чудо і я завагітніла .Я була на 7 небі від щастя.Це також подарунок на Миколая.

nana2010
-
-

К-ть повідомлень : 268

Створювати по nana2010 на тему 2013-01-27, 12:31 am

Ми тільки зняли "гуму" і з разу так 7-9 ну так,щоб не брехати отаке щастя вийшло!

До мене звертайтесь на "ТИ"
snv512
-
-

К-ть повідомлень : 649

Створювати по snv512 на тему 2013-02-19, 12:32 am

а в нас якось швидко все виходить... першою дитиною свідомо завагітніла через 4 міс після весілля, тобто ми спочатку оберігались, а потім вирішили-пора)) другою-після появи перших місячних після перших пологів, теж плановано)
мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-17, 3:21 pm

а ми не планували ще ,якщо чесно вагітніти. Але радості не було меж, коли побачила 2 полосочки. Правда спочатку був шок lol
Оксана Л
-
-

К-ть повідомлень : 64
Вік : 36

Створювати по Оксана Л на тему 2013-03-28, 9:24 pm

Вперше завагітніти вдалось після 3-4 місяців планувань. Вдруге завагітніти не можу вже майже 2 роки.
Не завжди виходить так, як хочеться, тому радійте ті, кому це вдалось одразу.
Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 29

Створювати по Ester88 на тему 2013-03-28, 9:45 pm

для тих хто так швидко неможе завагітніти пораджу пити фольку + вітамін А , Е , після статевих актів робити берізку або хочаб подушку під сідниці собі класти, бажано навчитися рахувати плідні дні, гугл це навчить за пару хвилин, це в тому випадку якщо все зі здоровяв в обох добре-та вагітність не наступає ! у мене подруга отако 2 роки теж працювала з чоловіком , а усі питали та коли вже і коли, вона нарешті мені сказала що неполучається. і вірите чи ні-але по оцих простейших рекомендаціях завагітніла ! вона така щаслива ! а мені приємно що у неї вийшло ! ось так ! тому хто "працює" над лялькой- може варто спробувати без всяких врачів і ліків, а вітамінки і берізку ?

Tetiana
-
-

К-ть повідомлень : 4

Створювати по Tetiana на тему 2013-03-30, 11:08 am

Я жила півроку у Північній Америці сама. Був великий гормональний збій та море приємних стресів (вкінці подорожі затримка на 2 місяці) !!! Відразу після повернення почали планувати з чоловіком... Наступний цикл затягувався до 45 днів, тому тестів перепробувала кучу. Всі: - . На другий місяць дуууже старалися, все рахували, проте не вийшло нічого. На третій місяць жила в нас гостя, то часу на планування не було, та й мені здалося, що основні дні ми пропустили, але через 45 днів спробувала тест: =. Не можу в це повірити. Прокидаюся щоранку з цією думкою і не вірю до кінця, що вже вагітна...) Успіхів усім!
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 35

Створювати по Таська на тему 2013-03-30, 2:56 pm

Tetiana , а який у вас термін?
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-03-30, 8:41 pm

Tetiana пише:Я жила півроку у Північній Америці сама. Був великий гормональний збій та море приємних стресів (вкінці подорожі затримка на 2 місяці) !!! Відразу після повернення почали планувати з чоловіком... Наступний цикл затягувався до 45 днів, тому тестів перепробувала кучу. Всі: - . На другий місяць дуууже старалися, все рахували, проте не вийшло нічого. На третій місяць жила в нас гостя, то часу на планування не було, та й мені здалося, що основні дні ми пропустили, але через 45 днів спробувала тест: =. Не можу в це повірити. Прокидаюся щоранку з цією думкою і не вірю до кінця, що вже вагітна...) Успіхів усім!
так який у вас термін... треба відкривати тему теревені вагітних ok
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-03-30, 8:52 pm

вагітні відкрила темку для вас
Спойлер:

Спонсируемый контент