Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Як швидко ви завагітніли?

Частка
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Як швидко ви завагітніли?

Створювати по Kavusja на тему 2012-01-26, 9:06 pm

Тема першого повідомлення :

Чи довго ви намагалися завести дитину, чи у вас все вийшло швидко і легко... puziko ?

Ми майже 3 роки не могли завагітніти...чесно скажу, що вже думали розлучатися, коли побачили довгоочікуванні 2 полосочки ura ...яка то була радість!!!

Десь за рік до цього вичитала, що треба купити фікус, гарно його доглядати і типу він допомагає...не знаю як, через рік він почав жовтіти і я вже хотіла його викинути, але прийшла весна ми винесли його на лоджію і він ожив...я тоді вже була вагітна rolleys зараз стоїть наш фікус гарний пригарний, а під ним фото нашого малятка, можливо він і допоміг чимось, а можливо просто вселяв надію...В першу чергу я вдячна Бозі за такий дарунок, бо коли я народжувала лікарка взагалі здивувалася як я завагітніла, бо в мене шось там не так...ось така історія!!!

П. С. Дивуюся як деякі можуть завагітніти з першого разу ok це мабуть супер!!!
Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 29

Re: Як швидко ви завагітніли?

Створювати по Ester88 на тему 2013-03-30, 10:36 pm

дякую ! bravo вагітна тема буде у нагоді ! ато кругом про таке говорим ! тепер буде темка !

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 28

Створювати по Oksan@ на тему 2013-08-01, 10:36 am

А я щаслива, мабуть, бо перший раз завагітніла у перший же місяць, а другий раз узагалі сюрпризом став!
Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473
Вік : 30

Створювати по Ірчик на тему 2014-02-12, 8:54 pm

Перший раз завагітніла не одразу як планували , після весілля,а через пів року. А друга дитинку планували трішечки пізніше, хотіла різницю між дітками 2,5-3роки, а получилося 1рік і 10місяців. Але я рада що так все сталося.
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 29

Створювати по Ната Д на тему 2014-02-12, 9:54 pm

Ми трошки помучились, десь рік планували і все не виходило. А потім підфортило в двойне.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Natali
-
-

К-ть повідомлень : 859

Створювати по Natali на тему 2014-02-20, 11:52 pm

Я теж хотіла дитинку, не скажу що кожного разу ми оберігалися(це ще до одруження), і не вагітніла(я і не ставила за мету, просто жили статевим життям), а в липні подали на першу суботу листопада заяву до РАЦсу, купили костюми українські(бо розписувалися в українському строї), поїхали на море, приїхали зробили заручини. Весілля планували на червень(в листопаді хотіли тільки розписатися щоб жити разом). і тут через 2 тижні після заручин дізнаюся що вагітна, ті 2 смужки було просто радість, я аж заплакала, зраділи всі) правда тоді клопоти почалися, ьо про весілля в червні не могло бути і мови, перенесли на слідуючу неділю після розпису. Отак щасливо все сталося) планували 4 черня весілля, а вийшло, що 2 червня хрестили свого синочка!
vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-02-27, 3:42 pm

Завагітніла одразу, хоча дуже боялась, бо мала купу проблем з яєчниками. Але Бог нам допоміг, бо я дуже хотіла дитинку)))

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-08-22, 2:13 pm