Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Пошукові системи

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

» Рецепти салатів.
2017-03-19, 6:26 pm по Lissa

» Дитяча кімната
2017-03-19, 6:25 pm по Lissa

» Побутова хімія в нашому домі
2017-03-19, 6:23 pm по Lissa

» Терпнуть руки і ноги
2017-03-19, 6:21 pm по Lissa

» Стоматологи Тернополя
2017-03-19, 6:17 pm по Lissa

» Порадьте масажиста Тернопіль
2017-03-19, 5:58 pm по Lissa

» Солодка смакота))
2017-03-16, 7:54 pm по Анилла89

» Що слухаємо...?
2017-03-01, 2:42 pm по Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Планування. З чого розпочати.

Частка
Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037
Вік : 31

Планування. З чого розпочати.

Створювати по Natie на тему 2012-03-29, 4:23 pm

Тема першого повідомлення :

Багато хто з нас пройшов цей етап у своєму житті. То ж давайте згадаємо, з чого розпочати майбутній мамі, поділимось своїм досвідом!

Для початку цікава стаття!

Спойлер:
Решение о пополнении в семействе принято. Любой женщине понятно, что начинать нужно с отказа от средств предохранения, любых оральных (противозачаточные таблетки) и барьерных (презервативы) контрацептивов. По статистике отказ от предохранения приведет к желанной беременности в течение года у 90% пар. Но год – это так долго, можно ли как-то увеличить шансы на беременность?

1. Благоприятные дни для зачатия
Вычислите благоприятные дни для зачатия на основе длины Вашего цикла и, особенно, длины второй фазы Вашего цикла. Для более или менее регулярных циклов подходит метод измерения базальной температуры. Для тех, кто ленится вести графики, предлагаются тесты на овуляцию. Помните, что таких дней около 6 (до 5 дней сперматозоиды могут выжить в матке, ожидая яйцеклетку, и около 24 часов яйцеклетка готова к оплодотворению после овуляции).

2. Количество половых актов
Оптимальным считается 1 раз в 2-3 дня. Учитывая пункт первый, все же не старайтесь заниматься любовью по часам. Ни мужской, ни женский организм не предсказуемы на 100%, поэтому не отнимайте у себя дополнительный шанс на беременность, строго следуя алгоритмам и ограничивая себя в дни, "когда забеременеть все равно нельзя". Ни одна программа, ни один гинеколог и ни один метод определения овуляции не даст Вам стопроцентной гарантии на беременность, поэтому регулярная половая жизнь в течение всего цикла намного эффективней, чем марафоный секс в середине цикла.

3. Подвижный образ жизни для обоих партнеров
Если Вы или Ваш партнер по натуре не очень активный человек, то составьте план активных действий. Обратите внимание, что особенно плодотворными оказываются любые упражнения, нацеленные на нижнюю часть живота и таза. Такие упражнения улучшают циркуляцию крови в этой области тела, предотвращают застои и повышают Ваши шансы. Идеальный вариант для женщины – танец живота. С мужчинами сложней, танец живота будет выглядеть, мягко говоря, странно. Самый простой вариант – это фитнес-клуб, в котором Ваш любимый сделает особый упор на развитие мышц ягодиц. Это не только поможет решить проблему, как забеременеть, но и придаст будущему отцу привлекательный "вид сзади".

4. Профилактический осмотр у гинеколога
Еще до отказа от противозачаточных средств, обратитесь к гинекологу с целью профилактического осмотра. Даже если у Вас регулярный цикл и нет никаких жалоб на самочувствие или подозрений на инфекции, такой осмотр необходим. Иногда скрытые проблемы в организме женщины могут существенно увеличить срок, в который она может забеременеть, а каждый безуспешный цикл – это сильная психологическая нагрузка.

5. Профилактический осмотр у андролога
Мы понимаем, что "загнать" мужчину к андрологу или урологу иногда сложней, чем найти иголку в стоге сена. У сильной половины человечества зачастую возникает какой-то панический страх по поводу всего, что касается мужской фертильности. К сожалению, мужское бесплодие далеко не редкость, и даже если женщина полностью здорова, все шансы могут быть полностью перечеркнуты так называемым, мужским фактором. Совет для пугливых партнеров: дайте им почитать заметки о мужской фертильности, объясните, что их "живчики" имеют огромное количество характеристик, и было бы просто интересно узнать, какие показатели именно у него.

И последнее, если Вам засел в голову вопрос "Как забеременеть?" и сопровождает Вас практически каждый день, то налицо, так называемое "зацикливание". Не думать об этом сложно, но чтобы разрядить ситуацию, поразмышляйте над вопросом: "Какой самый ужасный исход возможен, если Вы не забеременеете в этом цикле?". Катастрофа? Потеря смысла жизни? Нет? Тогда отнеситесь к этому, как к лотерее с фантастическим шансом (90%) на выигрыш. Пусть не в этом цикле, а в следующем или через 3 месяца, но выигрыш гарантирован на 90%.
Заманчиво?

Востаннє редаговано Natie (2012-03-29, 5:19 pm); всього редагувалось 2 раз(и)

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Re: Планування. З чого розпочати.

Створювати по Іріша на тему 2013-10-27, 8:12 pm

я теж за таке.але я собі ще не уявляю себе вагітною.в мене дитина енерджайзер з животом не потягну і так важко бо дуже впертий і нічого не слухає

Maljok
-
-

К-ть повідомлень : 3277

Створювати по Maljok на тему 2013-10-27, 8:23 pm

lol Шило мають ті дітки в одному місці....
а я вже хочу синочка))) І навіть скучила за вагітністю - таке почуття в мене виникає коли бачу вагітних... інколи коли болить живіт - мені здається що я чую рухи дитинки)))) Глюки в мене)
Вагітність - це радість. Народження - це диво!

Я хочу різницю між карапузами 3 роки - надіюся що доця вже зможе якось допомагати - щось принести, подати....

Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2013-10-27, 8:28 pm

я колись теж так хотіла але тепер не раніше як 5 років різниці.але вже як Бог дасть)))

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2013-10-28, 9:49 am

так,4-5 років різниці це добре)хоч би вже щось помогла перша ляля,а не пальці в очі тикала)в мене коліжанка,завагітніла коли малому було 8 міс,була часто на збереженні,син був у мами,як народила то не могла ради дати,істерика була кожен день,так той перший син і живе у мами....
Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2013-10-28, 9:51 am

жах(((

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-28, 9:52 am

так так...мені те все дивно,але...то ж важко як
тому про другу дитину навіть ще не думаю)
Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2013-10-28, 9:54 am

я думаю але розумію що зараз це буде важко для всіх.тому збилася на деякий час.але хочу дівчинку другу

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-28, 11:06 am

а я хочу синочка...хоч завжди мріяла що буде перший син,а друга доня,ну щоб синочок був захисником,але Бозя дав спочатку доню,за що я безмежно вдячна)
Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2013-12-25, 1:14 pm

ляля, я теж хотіла першого хлопчика, бо в самої є старший брат!
Але безмежно вдячна Богові за донечку! Росте мені помічниця)

От тепер з чоловіком думаємо коли другу дитину родити...я розумію що зараз зашвидко, бо ще маленька моя не вибавлена)))

Думаю що малій має виповнитися хоч б 3 роки і тоді вже думати будемо.....

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-12-25, 1:46 pm

Maljok, так так...і ми так думаєм
але я...хочу більшої різниці)тільки трішки руки розвязались і знову...
між мною і сестрою різниця 7 років(вона старша)і то завелика різниця
я вічно хвостом була,і тільки недавно ми знайши спільну мову і відчули себе сестрами)
тому 4 роки десь це нормально мабуть)або 3...)
Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2013-12-25, 2:21 pm

ляля, згідна! В мене є знайома в якої молодшій 2 роки а старшій 18))) То для старшої - вличезний досвід материнства njam 

Тусінька
-
-

К-ть повідомлень : 1022
Вік : 30

Створювати по Тусінька на тему 2014-01-28, 1:07 pm

В нас також спочатку не виходило, десь місяця за 2 два пішла до лікаря з чоловіком. Пройшовши аналізи вона сказала що все норм. Розказала все як і до чого. Ми дотримувались її рекомендацій, але через місяць тест так нічого і не показав, а то попереду йшли свята і я до чоловіка сказала, що давай почекаєм і вже тоді після свят. Але дитинка нас не питала))) Ще через два тижні я взнала що в мене вже росте щастячко. А нашому з чоловіком щастю не було меж.

Тусінька
-
-

К-ть повідомлень : 1022

Створювати по Тусінька на тему 2014-01-28, 1:11 pm

В мене з сестрою 10 років без 1 місяця різниця...то я вважаю дуже дуже багато. Ми з нею як пес з котом живемо. Але тепер вона трошки вже дорослішає (17років) і ми потрошки починаємо знаходити спільну мову. А в чоловіка з сестрою 6 років різниця, то це так ніби вже краще, хоча і вони буває неможуть поділитись по мирному)
Думаю найкраще роки 4 різниця.

Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2014-01-28, 2:04 pm

в мене з братом 3 роки різниці,то ми з ним так товклися

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3625
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2014-01-28, 2:26 pm

В мене з сестрою 2 роки різниці,вона старша. Ми з нею теж завжди билися,товклися,аж поки вона не вийшла заміж. З братом у мене різниця 4 роки,а в сестри відповідно 6,то ми з ним ніколи не гралися,бо ж він хлопчик,та ще й мамин синок)) Так що я вважаю,що тут не так принципова різниця у віці,як те,яка атмосфера в сім"ї,яку психологію ведуть батьки,які життєві принципи вкладають дітям в мозги... Маю однокласницю,яка має 3 сестри,між ними різниця від 3 до 10 років,то вони завжди були дійсно сестричками,і так до сьогоднішнього дня,в усіх є діти,і вони готові на все одна заради другої. І з мамою в них теж такі відносини. Там ніколи не було агресії,злобних поглядів... Вона була моєю подругою з 1 класу,я часто в них була,разом їли і т.д.,тому знаю що пишу. Скоріше я її вважала своєю сестрою,ніж справжню сестру. Ну,в мене такий досвід...

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2014-01-28, 3:29 pm

ой,я раніше думала що 2 роки десь класна різниця
це що виходить вже вагітніти?нене...))
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-01-28, 3:47 pm

Тут кожному своє. Один планує діток один за одним,другий-щоб була різниця у віці,у третього-як вийде,так добре.А в мене ще по своєму. Я відкладала,бо не було де жити,ще якісь проблеми,а вік то іде,але змотивувала старша доця.

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2014-01-28, 3:51 pm

Ksush@, старша вже фест допомагає?
Maljok
-
-

Створювати по Maljok на тему 2014-01-28, 6:06 pm

А я думаю спланувати так щоб з декрету в декрет:-) бо попрацювати я і в 40 років зможу, а родити треба поки молода! Думаю 3-4 роки це нормально.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2014-01-28, 6:23 pm

Ми тако хочем ще дівчинку, але так хочеться відпочити. Ще хоч років два

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2014-01-28, 6:48 pm

і я б може наважилась з декрету в декрет)
а загалом як Бог вирішить)головне що вже маєм лялю...а далі буде видно
Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2014-01-28, 9:50 pm

я хочу щоб була різниця 5 років.То в мене виходить декрет-потім 2 роки роботи(відпочинок від декрету),а потім знов до веселих буднів aa aa rolleys 

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2014-01-28, 9:59 pm

Іріша, досить непогано!я розглядаю,подумую над аналогічним)
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-01-28, 10:09 pm

Тільки не відкладайте на так довго,як я! Бо після 30 вже хочеться про кар"єру думати.

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-28, 10:34 pm

Першу дитинку планували одразу після весілля, але получилося на пів року пізніше, а другу наоботор, планувати трішечки пізніше...... Але я щаслива що в мене є таких два ангелочки...)))

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-03-29, 4:19 pm