Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Дитячі іграшки

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15864
Вік : 29

Дитячі іграшки

Створювати по Kavusja на тему 2012-04-04, 2:51 pm

Тема першого повідомлення :

Дівчата чим бавляться ваші діти, іграшки який фірм ви рекомендуєте?

Maljok
-
-

К-ть повідомлень : 3277
Вік : 27

Re: Дитячі іграшки

Створювати по Maljok на тему 2013-10-27, 8:08 pm

Поки дітки малі - то дарувати треба те що корисно))) Тобто необхідний одяг, взуття і якусь невеличку іграшку)
Вони ще виростуть і навчаться робити "замовлення" Миколаю...от тоді підуть витрати...

Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1193
Вік : 28

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2013-10-27, 8:30 pm

ляля пише:дівчатка...хто і що дарує на миколая діткам?а то я в розгубленості...)
Я вже трохи закупилася малому 3р, то купила кілька видів пазлів з великими деталями, дивлюся малий так почав їх складати. Купила металічні 2 машини - малий бачив у магазині, такі, щоб двері до гори відкривалися. Ну і я прикупила...Ще магнітну доску з буквами і цифрами, літак металічний. Ну і куплю фрукти і пару цукерок, бо без них ніяк... Тай певно хватає.

Тетяна371
-
-

К-ть повідомлень : 309
Вік : 27

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-11-10, 10:39 pm

Ми думали ляльку "Дочки-матері", а зарас думаємо говорящого кота+інтерактивну ляльку

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-11-11, 9:08 am

Галочка-Палочка пише:Я вже трохи закупилася малому 3р, то купила кілька видів пазлів з великими деталями, дивлюся малий так почав їх складати. Купила металічні 2 машини - малий бачив у магазині, такі, щоб двері до гори відкривалися. Ну і я прикупила...Ще магнітну доску з буквами і цифрами, літак металічний. Ну і куплю фрукти і пару цукерок, бо без них ніяк... Тай певно хватає.
Ото називається "трохи" закупилася"? :-D

Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1193

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2013-11-11, 9:30 am

Ksush@ пише:
Ото називається "трохи" закупилася"? :-D[/quote]lol  Стараюся, щоб у малого було ну майже все, що захоче ( в межах розумного). Він у мене побачив у магазині машинку, попросив купити, я спитала, чи можна, щоб Миколай під подушку йому приніс? Малий : "Можна!". І ми чемно вийшли з магазину, якщо поведінка була б інша - то напевне не купила! А так, згадую своє дитинство, як я хотіла, щоб мені купили - а в дома грошей на лишні витрати не було, та й трохи балую свого мальца, поки він у мене один!

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-11-11, 9:45 am

Я теж хочу,щоб мої діти мали те,чого не мала я в дитинстві. Стараємось з чоловіком їм це дати. В межах розумного,звичайно,як пише Галочка- палочка. Моя старша дуже любить настольні ігри,особливо "Монополію",а літом-ролики і велосипед. Менша має поки що м"які іграшки і різні брязкотушки. Їй практично все дісталось "у спадок"від старшої. Ще Алінка грається фітболом,котить його і ходить за ним.

oli4ka
-
-

К-ть повідомлень : 339
Вік : 25

Створювати по oli4ka на тему 2013-11-11, 2:31 pm

А в нас є розумне цуценя і донечка дуже любить з ним гратися і спить з ним і воно варте таких грошей,а недавно прикупили пупса бебі бьорн то від неї не відходить і носить, і колише, і годує,і танцює дуже задоволена.Пупс і цуценя це її улюблені іграшки.А так теж грається різними ігрушками під настрій.

БАГАЦТВО - це не яхти,не машини,не шуби ,не туфлі.......
БАГАЦТВО - це живі батьки,здорові діти,надійні друзі і міцне плече коханого чоловіка.......

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2013-11-19, 9:44 am

Замовила з BabyPlus такі рамки-вкладиші з ручками, то малі цілий вечір гралися.

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2013-11-26, 3:16 pm

Хочу своїм діткам купити пластилінову пасту. Може хтось має, які враження?

Пластилиновая паста предназначена для лепки и моделирования. Изготовляется из природных, экологически чистых материалов на основе пшеничной муки, благодаря чему поделка, оставленная в течении 24 часов, затвердивает. Если сразу после использования пасту вернуть обратно в стаканчик, она сохранит свою пластичность и текучесть.

Специальные нетоксичные красители придают цветам пластилиновой пасты яркость и насыщенность.

Отличительной особенностью данной продукции является то, что пластилин не липнет к рукам, одежде и окружающим предметам. В её составе отсутствуют растительные и технические жиры.

Пластилиновая паста имеет приятный запах и соленая на вкус. Так что если вдруг Ваш малыш и потянет его в рот (хотя это и безопасно), то второй раз его отведать он врядли захочет :)

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15864

Створювати по Kavusja на тему 2013-11-26, 3:32 pm

Ми брали малому ))) цікава штука... але в нас вся квартира була в тій пастіlol 

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-26, 4:56 pm

О, ми іграшки любимо в нас їх купа нам бабуся купує, ну і ще я не можу втриматись. А ще коли побачила ціни на бебі+, то і те і те хочеться. А ще чоловік як мала дитина металеві машинки хоче  zlost  Так і назбирується. Але мала грається, це саме головне.

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-26, 7:16 pm

Ми маємо робота який співає пісеньки і розказує казочки, то вона з ним іноді лягає спати, також дуже любить іздити на машинці та велосипеді.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420

Створювати по Ната Д на тему 2014-01-27, 1:57 pm

в нас є таке для ліплення. І малі дуже люблять, я застиляю два ватмани на підлогу і малі там грають, я писала в дедактичних іграх цікаву гру. Ще я малюю великі обємні малюнки і ми заліплюємо по кольорах, типу мозаїки. Але простіше, наприклад сонечко, хмаринка, чи двоколірні дерево.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Forze
-
-

К-ть повідомлень : 4

Створювати по Forze на тему 2015-11-17, 3:32 am

Як на мене, найкращий подарунок - книга!

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3792
Вік : 30

Створювати по Зорянка на тему 2015-11-23, 3:27 pm

Forze, Marina123, [adm]СУВОРЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ! На форумі заборонено СПАМити! Ще одне повідомлення подібного змісту - БАН!
Розмістити рекламу можна платно на нашому форумі, всі питання в ПП до Адміністраторів.
[/adm]

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 2:50 am

Cьогодні: 2016-12-04, 2:50 am