Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 1 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Голос країни

Частка

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Голос країни

Створювати по Ната Д на тему 2012-04-24, 6:48 pm

Телевізійне вокальне шоу, зняте й показане телеканалом "1+1". Українська адаптація оригінального формату "The Voice of Holland", який вперше з'явився в ефірі голландського телебачення на каналі RTL в 2010 році. Переможцем шоу в Голландії став 27-річний власник тату-салону Бен Сандерс. Перша версія "The Voice of" стала справжньою сенсацією, побила всі можливі рекорди глядацької популярності. Україна і США - дві країни, які слідом за голландцями почали роботу над адаптацією формату. 22-го травня 2011 прем'єра шоу "Голос країни" відбулася в ефірі каналу "1+1".
Це не традиційне талант-шоу, а пошук професійних і різножанрових голосів. Ключові відмінності "Голосу країни" від звичних вокальних телевізійних шоу: високі вимоги до рівня вокалу і шанобливе ставлення тренерів до кожного з учасників. Завдяки цьому, учасники «Голосу країни» у більшості своїй - професіонали з вражаючими вокальними даними. В рамках "Голосу" тренери не ставлять перед учасниками завдання змінитися, зламати свій традиційний підхід до репертуару і стилю, а працюють з ними на рівних, підтримують і допомагають вокалістам стати ще сильніше.

Чи дивитись, ви це щоу за кого вболіваєте.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037
Вік : 31

Re: Голос країни

Створювати по Natie на тему 2012-04-24, 10:29 pm

дивлюсь час від часу, коли попаду на нього. взагалі то подобається, але чомусь Хфактор дивлюсь з більшою цікавістю. мене дратує Пономарьов.... Арсеньєва, завжди має сильну команду, але вона особисто не викликає симпатії.

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-15, 7:07 pm

я теж деколи дивлюся - цей сезон буду дивитися принципово- нарешті усі тренери українці bravo

Львів'янка
-
-

К-ть повідомлень : 124
Вік : 26

Створювати по Львів'янка на тему 2013-03-21, 11:44 am

дивилась перший сезон повністю...а тепер як вийде

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2013-03-21, 12:10 pm

Я завжди дивлюся Голос країни. Дуже рада, що судді вибрали нашого земляка Тараса Мельника

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-03-26, 10:01 am

І я дивлюсь цю передачу.Подобаються судді Скрипка і Вакарчук.Пономарьов дуже "грамотний" і він мене "дістає",і Тіна Кароль трохи якась зухвала,особливо в останню неділю.Я взагалі її не люблю,і вже давно називаю її "вискочка".В цю неділю співав один хлопець пісню "Пам"яті Карузо".Шкода,що вони забракували його і ніхто не вибрав.Зате обернулись до негра...
Не подобається те,що деякими учасниками є колишні співаки.Н-д,цього разу була Юлія Лорд.Ну і ніхто ж їх не вибирає.На що вони розраховують?Що їх знову хтось "запалить"?
Що ж,будемо слідкувати за подіями.

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2013-03-26, 10:22 am

не дивлюся це шоу...

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2013-03-26, 2:39 pm

Я дивлюсь. Цікаво.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-28, 11:31 am

Я дже люблю Скрипку, коли був "Голос Діти" ,то вболівала за його команду.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 5:07 am

Cьогодні: 2016-12-11, 5:07 am