Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

» Власний бізнес... з чого почати?
2017-04-27, 12:05 pm по Галочка-Палочка

» Холостяк
2017-04-27, 10:19 am по Ksush@

» Київ вдень та вночі
2017-04-27, 10:14 am по Ksush@

» Форумний чат - 6
2017-04-27, 10:10 am по Ksush@

» Печемо Пасочку самі!!!
2017-04-26, 1:04 pm по Kavusja

» Обов'язки модераторів розділу СП!
2017-04-26, 1:00 pm по Kavusja

» Шкільна програма.
2017-04-26, 12:57 pm по Kavusja

» Окуліст
2017-04-26, 12:48 pm по Kavusja

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Щеплення...за і проти!

Частка
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Вік : 30

Щеплення...за і проти!

Створювати по Yulya123 на тему 2012-01-28, 6:27 pm

Тема першого повідомлення :

Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????
Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758

Re: Щеплення...за і проти!

Створювати по Margoshka на тему 2012-12-25, 2:48 pm

Yulya123 пише:
Kavusja пише:Я думаю, що все воно пов'язане...

Воно неможе бути повязаним адже то зовсім різні хвороби...Те що дитина пройде всі щеплення то не значить не захворіє грипом чи орві..

То точно, у нас всі щеплення є, зроблені за графіком, а мала щотижня приносить з садочка нову болячку

доречі, останнє, кір-паротит-краснуху, нам кололи в той час, коли мала хворіла бронхітом і приймала антибіотики... Сказали, що єдиним протипоказом до відтермінування вакцинації, є температура...

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!
Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2012-12-25, 2:51 pm

голубка тетяна пише:Нам скоро робити щепку від Кір,Краснуха,Паротит,але зараз багато хворих на ці хвороби.От і я думаю,чи варто робити зараз чи зачекати,коли ті зарази вщухнуть?

Тань, дивись, тут ще минулого року цю прививку робили у 15 міс, а цього нам її зробили у 12, бо якраз в цей час раніше починалась єпідемія... Аби попередити...

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!
Oxana_Sunny
-
-

К-ть повідомлень : 186
Вік : 28

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2012-12-26, 12:51 am

Міля, карточка наша в поліклініці. Мені простіше в приватний, бо мороки менше.

Заболела хорошим настроением )Больничный брать не буду.Пусть люди заражаются!!
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2012-12-26, 11:28 am

Oxana_Sunny пише:Міля, карточка наша в поліклініці. Мені простіше в приватний, бо мороки менше.

Можна в Чорнобильській лікарні, але там же мусиш пройти огляд педіатра (любого) і отримати від нього скерування...Огляд мусить бути перед кожним щепленням.

Oxana_Sunny
-
-

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2012-12-26, 12:05 pm

ялю, будем пробувати там. Та з оглядом зрозуміло, що треба, так і має бути.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3635
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2013-01-06, 9:57 am

Натрапила на цікаву інформацію.Тут дуже цікаво написано :

Спойлер:

І я з цим згідна.От тільки про гемофільні інфекції поки не знаю.

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-01-06, 12:25 pm

Ksush@, і я згідна.....гемофільна теж не "лишня", ми робили в комплексі.

shchepna
-
-

К-ть повідомлень : 11

Створювати по shchepna на тему 2013-02-02, 2:57 am

Щеплення робити потрібно,проте дитинка має бути здоровою і обов"язково заг.аналіз крові.Краще вакцинуватися не у поліклініках,а у дит.лікарнях,проте вакцина там платна.
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-14, 9:47 am

У нас вже кілька місяців немає вакцини від дифтерії.Коли буде-не знають.Вроді би і хочеш привити дитину,а ... Думала разом і від гепатиту В зроблю,а тут по ТВ недавно таке показали про це,що сумніваюсь на рахунок гепатиту.Але я хочу,щоб у мене дитина була привита,і щоб привита була правильно.Чому такі важливі речі переплітаються з політикою?

Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 10:33 am

От і ми завтра маємо планово робити 3 вакцини - менінгококову, пневмококову і вітряну віспу. І мене лікар лише запитається, як дитина... Ніяких аналізів.
А в 12 міс робили планову КПК, то мала в той час приймала антибіотики, бо мала бронхіт, а прививку всеодно вкололи

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2013-02-14, 11:31 am

А в 12 міс робили планову КПК, то мала в той час приймала антибіотики, бо мала бронхіт, а прививку всеодно вкололи

Вперше чую щоб хворій дитині робили прививку, я би ніколи цього не дозволили.
Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 12:19 pm

kalina-80, я ж не лікар! Лікар краще знає, коли можна, а коли ні... Я навіть уявити їх реакції не можу, якби прийшла в лікарню, і сказала, що з якихось причин не дам зробити вакцинацію, притому, що лікар показів для відтермінування немає...

kalina-80
-
-

Створювати по kalina-80 на тему 2013-02-14, 12:48 pm

Margoshka ви маєте повне право відмовитись від привівки в зв'язку з тим що дитина хвора. Вважаю що це безвідповідальність лікаря. Я кожен раз коли даю згоду на привівку заповнюю бланк, де вказую чи здорова дитина на мій погляд.
Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 12:53 pm

Ну це в нас так, тут трошки все по іншому. Якщо лікар не бачить причин для відтермінування, то і я не заперечую

Oxana_Sunny
-
-

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2013-02-14, 12:54 pm

І мене лікар лише запитається, як дитина.
Як це просто запитається? А оглядати не буде. Аналіз треба здавати. Ми недавно робили, то нас ще й до невропатолога в обов`язковому порядку відправили.
А як робити хворій дитині, взагалі не знаю. Я б не робила в жодному разі.

kalina-80
-
-

Створювати по kalina-80 на тему 2013-02-14, 1:03 pm

Ну це в нас так, тут трошки все по іншому. Якщо лікар не бачить причин для відтермінування, то і я не заперечую

Це звичайно ваша дитина і вам вирішувати, але я вам рекомендую не погоджуватись на вакцинацію коли дитина хвора, і повірте ніхто не вправі ризикувати вашою дитиною . Особисто даю згоду лише через 2 неділі після хвороби, і ретельного огляду лікаря.
Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 1:10 pm

Ми ще жодного разу не здавали аналізів перед прививкою...
Це лише в нас такий дурдом з вакцинацією. Тут в мене немає жодних причин не довіряти лікарям. І, якщо вони знають, що бронхіт - це не перешкода, то що я буду доказувати... Можливо, тут так через те, що вони впевнені в якості і походженні вакцини...
якось, пояснювала, що у нас не вакцинують, навіть, якщо у дитини лише соплі, чи, як у нашої сестрички, складочки не рівні... То реакцією була насмішка щодо складочок))) А про насморк, то кажуть, що в зимовий період майже кожна дитина сопляє, то що масово усім не робити...

kalina-80
-
-

Створювати по kalina-80 на тему 2013-02-14, 1:22 pm

Margoshka а з відки ви?

У нас також були проблеми з вакциною. Коли малому виповнилось 3 місяці і прийшов час робити привівку виявилось що вакцини немає. Ми з мамками у яких діти такого ж віку зачекали декілька місяців (на той час малому було уже 7 місяців) , а потім одна мамочка передзвонила на ТСН і вже наступного дня у нас було телебачення. Так склалися обставини що в новинах показали саме моє інтерв'ю і мою дитину. Через місяць мені передзвонили з поліклініки і запросили зробити привівку, так як дитина на той час хворіла то зробили ми її через 3 неділі і жодних заперечень або насмішок зі сторони лікарів не було.
Ly...
-
-

К-ть повідомлень : 247
Вік : 25

Створювати по Ly... на тему 2013-02-14, 1:24 pm

Margoshka, ти як раз написала, то що я хотіла. В нас на Україні побачили, що складки під дупою не рівні. Наробили паніки, прививки сказали відміняти. Чесно мені з того смішно. В кожної другої дитини ті складки такі, і я не вважаю, що то аж такий протипоказ в вакцинації. Тут також сказали мені, що ні в якому разі не потрібно припиняти вакцинацію.

Знаєте, може дійсно на Україні я б також по-іншому говорила. Повірте тут немає таких ажіотажів з вакцинами, як зараз у вас про цю харківську. Чула випадок, що лікарка прийшла додому вмовляти на прививку (так як всі вони це роблять), говорили, яка то погана мама, що не щепляє свою дитину, а в самої з сумки випала вакцина. Та звичайно розчервонілась, сказала, що то вона має викинути. Але я більш ніж впевнена, що та, вже погана, вакцина пішла комусь з діток. А погана вакцина + нездорова дитина, то я і не сумніваюсь, що щось срашне може здатись. В нас на Україні одиниці лікарів, які скажуть правду, що вакцина не добра. А тут я впевнена у походженні і придатності вакцини. І думаю, що нічого страшного не станеться, якщо її вколять з соплями чи кашлем

Муж подарил путевку на курорт - "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда...
Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 1:30 pm

kalina-80, живемо у Іспанії...
На рахунок аналізу. Тут для того, аби його зробити, я маю піти до педіатра, попросити направлення... Не факт, що він його взагалі дасть, т.к. показів не має, а якщо ж всетаки дасть, то дата аналізу може бути і через місяць і через 3...(бо ж не срочне). То уявіть, що б було з графіком прививок...

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-14, 1:54 pm

Звичайно,що нам ще делеко до закордону.І я теж хотіла б,що у нас було так,як в Іспанії,наприклад.Чого ми повинні боятися і молитися над дитиною,щоб не було ніяких реакцій і ускладнень після прививки?Тут же ж немає нічого надзвичайного.Але то неякісне,то підробка,то ще хтось хоче заробити на цьому...Такий ажіотоаж в Україні навколо цих питань!

Margoshka
-
-

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 1:58 pm

Ксюша, то точно! І дуже шкода, що через це все страдають дітки

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-14, 2:02 pm

І дітки,і мами страждають!Бо хто сидить над тою дитиною,хто молиться над нею,хто переживає найбільше?Тільки мама.

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-14, 2:02 pm

Так, однозначно, в нас всі ті перестраховки лише тому, що вакцина може бути сфальсифікована...а так , то і на Украіні важливим протипоказом є температура. Нам так обласний імунолог і сказала...В 4 міс в малоі були соплі (перед зубами,як потім виявилося, без т-ри) і наша педіатр вирішила відкласти вакцинацію, а в той момент прийшла до неі обласний імунолог і сказала, що соплі це не протипоказ...і нас провакцинували, і все було добре...

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-02-14, 2:10 pm

Це як в лотерею грати.Зробиш боїшся,а ні то хто його знає.Добре,коли все без проблем.Але ніхто не застрахований

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2017-05-01, 1:32 am