Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Щеплення...за і проти!

Частка

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Вік : 30

Щеплення...за і проти!

Створювати по Yulya123 на тему 2012-01-28, 6:27 pm

Тема першого повідомлення :

Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Re: Щеплення...за і проти!

Створювати по ялю на тему 2013-02-14, 2:15 pm

Я б хотіла поіхати в Іспанію провакцинувати малу від пневмокока і менінгіту...ех, нам до того ,як до неба раком:((( Я лише від грипу зробила додаткову, і від ротавірусноі інфекціі, інших в нас нема...Я роблю щеплення в Чорнобильській, де обласні спеціалісти, де центр вакцинаціі, і нас теж там на ніякі аналізи без показів не направляють...Йде огляд лікаря, вимірювання т-ри і все ...І жодного разу не мали ускладнень, ттт . Дай Бог , щоб так і було надалі.

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-14, 2:36 pm

Ми жодного разу аналізи перед щепленням не здавали... не розумію навіщо кожного разу дитину мучати, нас лікарка оглядає, слухає, питає мене чи здорова дитина, потім я пишу згодуі лише тоді робимо щеплення.

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-14, 2:43 pm

Чи потрібно нам перед КПК здавати анлізи,проходити медогляд(той що в рік)чи можна зробити вакцинацію,а обстеження планові потім?Бо не хочу зараз по лікарям лазити-купа вірусяк.А щеплення б зробила..

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2013-02-14, 2:48 pm

Може, ви скажете що я погана мама. Але малим майже щеплень взагалі не роблю. Всіх разом може 3 робили. І тьху-тьху дітки здорові.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-14, 2:49 pm

Таня, можна тільки огляд педіатра перед щепленням і все..Ми теж медогляд ще не пройшли...планую весною, коли ймовірність підчепити щось в чергах буде меншою:))))

Margoshka, а де у вас знаходяться кабінети щеплень? Там де прийом лікарів? ...Веду до того, чи є скупчення людей біля цього кабінету? ...
хоча малоймовірно, у вас все напевно чітко по запису...

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-14, 2:50 pm

Так,я до імунологші завжди йду перед прививкою,вона нас оглядає і заводить на щепку)То так і зроблю.

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-14, 2:53 pm

Наточка, тут не мова про погана-не погана...але раніше чи пізніше і так тре буде перехворіти дитячим інфекціями ( і тут випадок, що чим пізніше, тим гірше)... а ще попутно можуть заразити діток,які ще не встигли пройти щеплення...Щеплення не 100% захист, але шанс не мати важкоі форми хвороби і ускладнень...Але у нас в краіні ще є право вибору...правда не знаю на щастя...чи нажаль:((((

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-14, 2:56 pm

Я б радила все ж таки вакцинувати тобі малих...тим більше поки вони малі..бо потім ті схеми,то все..купа мороки.

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2013-02-14, 3:02 pm

Kavusja пише:Ми жодного разу аналізи перед щепленням не здавали... не розумію навіщо кожного разу дитину мучати, нас лікарка оглядає, слухає, питає мене чи здорова дитина, потім я пишу згодуі лише тоді робимо щеплення.
У нас також так.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-14, 3:05 pm

Ось що знайшла:
Спойлер:
Однією із системних проблем у питаннях вакцинопрофілактики в Україні є недооцінка небезпеки, яка пов’язана зі зниженням рівня охоплення вакцинацією населення. Про це йдеться у статті "Вакцинація: право чи обов’язок" педіатра та інфекціоніста Євгена Комаровського, яка була створена на прохання Омбудсмена Валерії Лутковської, повідомляє УНН.

Є.Комаровський зазначає, що усі країни-члени ВООЗ та їх керівництво визначають вакцинацію як "найбільш ефективний спосіб профілактики інфекційних хвороб, а також найбільш економічно вигідний". Твердження щодо того, що "вакцинація є благом, способом забезпечити біологічну безпеку держави загалом та населення зокрема" автор пропонує визначити як базове.

Разом з цим, за словами Є.Комаровського, Україна має дещо двояке ставлення до питань вакцинації:

"Про те, що Україна "за" вакцинацію знають за межами нашої країни ( про це державні структури регулярно інформують ВООЗ та ЮНІСЕФ), але населення країни про це не знає практично нічого", - пише лікар.

Це виникає тому, що вища влада уникає теми вакцинації як такої, політичні сили не можуть визначитись із питанням: вакцинація є правом чи обов’язком, а іноді "доходить до того, що окремі вчені, що викладають у державних ВИШах за державні кошти, розповідають ЗМІ та майбутнім лікарям про свою незгоду щодо державної політики та про шкоду вакцинації".

Є.Комаровський також наголошує на тому, що загалом в Україні існує 4 основні проблеми у галузі вакцинації: це відсутність чіткої та зрозумілої населенню державної політики, недооцінка небезпек, що пов'язані зі зниженням рівня охоплення вакцинацією, відсутність інформаційного забезпечення вакцинопрофілактики та відсутність чіткої статистики щодо інфекційних хвороб.

Нагадаємо, в Україні, відповідно до Національного календаря щеплень, обов'язковою є вакцинація від дифтерії, правця, кашлюку, кору, поліомієліту, паротиту, туберкульозу, гепатиту В, краснухи та гемофільної інфекції.

Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-02-14, 3:08 pm

Ми всі прививки робимо, гепатиту ще не робили, бо не було вакцини. Також вагалася робити, чи не робити, але робимо всі, щоб не переживати кожного разу за дитину, ажде хвороби серйозні і наслідки жахливі.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-14, 3:10 pm

І я вагалася, але робимо всі і я за вакцинацію.

Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 4:29 pm

ялю пише:Margoshka, а де у вас знаходяться кабінети щеплень? Там де прийом лікарів? ...Веду до того, чи є скупчення людей біля цього кабінету? ...
хоча малоймовірно, у вас все напевно чітко по запису...

ялю, в нашій поліклініці цей кабінет один, находиться в педіатрії, поряд ще два кабінети, в яких постійно ведуться прийоми. Скупчення людей є постійно, бо на прийом одного пацієнта виділено лише 5 хв... Це лікар мусить вислухати скарги, записати їх в комп, оглянути, результат записати, назначити лікування і роздрукувати рецепт... не вкладаються вони в 5хв:)
навіть наглядно покажу, який зал очікування, і часом, буває весь заповнений...
Спойлер:

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-14, 4:34 pm

Маргошка,у вас так цікаво!..

Ollenka
-
-

К-ть повідомлень : 325

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-14, 4:39 pm

Марго так смішно читає рекламку lol

а є у вас якийсь день здорової дитини чи щось таке?

Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758

Створювати по Margoshka на тему 2013-02-14, 4:53 pm

немає, або я про такий не чула

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-14, 5:42 pm

Ага, ясно... теж не дуже мудро...чому питаю, бо на останньому щепленні нам сказали, що можливо за 2-3 місяці іх кабінет перенесуть на інший поверх, де немає такоі кількості людей, це ніби на просьби людей...

Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037
Вік : 31

Створювати по Natie на тему 2013-02-14, 5:51 pm

Ми також маємо зараз всі вакцинації на наш вік. На Україні зробили в роддомі БЦЖ і гепатит. Потім не було вакцин,але як вияснилось після мого листа в обл відділ медицини, вони є але подзвонили тільки т=нам прийти щепитись, на той час нам було 5 міс. але було запізно, ми приїхали в США, і тут аналогічна ситуація, як в Іспанії. Лікар оглядає, слухає,жодних аналізів. Соплі, складочки не є протипоказом. Між прививками роблять 2 місяці перериву, тобто за графіком АКДС 2-4-6 місяців. ми їх робили 6-8-10. + менінгококову(багато мам проти, то не роблять, я за. +ротавірус). в рік зробили КПК і вітрянку. і ще таємо в кінці березня останю зробити і буде спокій до 4 р.
А на рахунок невропатолога - на україні були хворі, а тут педіатр здивувався, відправив до спеціаліста, той також не знав, що ми від нього хочемо, але провірив, то каже все нормально. Чомусь на Україні з ниших дітей дуже люблять робити хворих, ще від вагітності.

Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Вік : 27

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-02-18, 4:09 pm

В мене сильні сумніви щодо якості вакцини в Україні, тому, крім БЦЖ, нічого не маємо. Щей десь місяць тому прочитала в газеті Експрес статтю "українським малюкам роками кололи вкрай небезпечну і необовязкову вакцину". страшно щоб дитина захворіла, але ще страшніше, щоб дитина захворіла через щеплення.

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-18, 11:40 pm

Ми робили лише 3 рази щеплення, потім я від них відмовилася

Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-05-31, 4:17 pm

ми вже всі прививки зробили, наступна в 6 років)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-05-31, 5:28 pm

в нас ще не всі...

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595

Створювати по Іріша на тему 2013-05-31, 6:17 pm

в нас також ще не всі

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701

Створювати по Oksan@ на тему 2013-06-22, 4:12 pm

В старшого лише БЦЖ. Меншому планую робити, але вибірково. Наприклад, від гепатиту не робила, бо сумніви на рахунок якості, а зробила вже 2 від коклюшу, дифтерії... а третьої нема, кажуть. 
А що ви скажете про манту? Я ще не робила і якось не хочеться...

Жанна
-
-

К-ть повідомлень : 14
Вік : 32

Створювати по Жанна на тему 2013-09-21, 10:55 pm

Для тих, хто цього ще не бачив http://rutube.ru/video/b488c90978dd730eb0a4be19ce064326/

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 12:58 pm

Cьогодні: 2017-01-18, 12:58 pm