Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Щеплення...за і проти!

Частка
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Вік : 30

Щеплення...за і проти!

Створювати по Yulya123 на тему 2012-01-28, 6:27 pm

Тема першого повідомлення :

Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????
Жанна
-
-

К-ть повідомлень : 14
Вік : 32

Re: Щеплення...за і проти!

Створювати по Жанна на тему 2013-09-22, 9:05 am

Жанна
-
-

Створювати по Жанна на тему 2013-09-22, 10:24 am

ще це прочитайте http://www.afanas.ru/privivki/
petrywka
-
-

К-ть повідомлень : 752
Вік : 35

Створювати по petrywka на тему 2013-09-22, 1:43 pm

Я зважуваля, вивчала різні дані, читала статті і таки зробили щеплення. На той час тільки починався рух проти щеплень, а нам в садок пора. Знайомих, що просили б за нас не мали, тому вирішили зробити все як вимагали.
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883

Створювати по Kavusja на тему 2013-09-22, 2:23 pm

без щеплень помирає більше дітей ніж від щеплень... не всі хвороби проявляються в перші місяці життя дитини, тому не можна списувати все на щеплення, треба враховувати різні фактори впливу...

Ми робимо щеплення, ттт, все добре.
Жанна
-
-

Створювати по Жанна на тему 2013-09-22, 2:44 pm

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4739
Вік : 36

Створювати по Алла на тему 2013-09-22, 4:04 pm

Ми робили всі прививки, крім гепатиту. Страшно робити, а ще страшніше не робити, мені здається коли є прививка, то навіть, не дай Бог, дитина захворіє, то хвороба буде проходити в легшій формі.

Koroleva
-
-

К-ть повідомлень : 137

Створювати по Koroleva на тему 2013-09-22, 4:44 pm

Так...прививки це така тема про яку можна говорити і спорити вічно...Але страшно тим що коли діти не пройшли жодного з лікарів а потім виявляється що є реакція на той чи інший компонент і дуже погана.
Кожному з нас вирішувати чи робити їх чи ні...Ми не робимо але не тому що хворі чи ще щось, просто реально страшно...Моя мама працює лікарем
Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-09-22, 5:04 pm

А нам родичі-лікарі радили робити, своїм внукам роблять. Так як в мене хлопці, то від паротиту( свинки) треба 100% робити і від стовбняка треба точно, діти падають, раняться, бють коліна.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-09-22, 5:11 pm

мій чоловік коли привіз нас з роддому, розрубав собі руку склом... то коли зашивали йому теж робили від стовбняка, до чого я веду... страшно коли доросла людина хворіє, а це діти... тому їхнє здоров'я важливіше... малий зараз хворіє, одужає і будемо йти на останнє щеплення
petrywka
-
-

К-ть повідомлень : 752
Вік : 35

Створювати по petrywka на тему 2013-09-22, 6:46 pm

Звичайно, що вцьому пиатнні порадників немає, кожен вирішує сам для себе. Та й зараз є можливість робити щеплення в приватних кабінетах імпортними вакцинами.
Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-09-22, 8:47 pm

Алла пише:А нам родичі-лікарі радили робити, своїм внукам роблять. Так як в мене хлопці, то від паротиту( свинки) треба 100% робити і від стовбняка треба точно, діти падають, раняться, бють коліна.

я ж написала що у кожного своя думка з лікарів, коли не було страшних випадків то і всім роблять але родичі то одне а коли бабуся тоінше...їй то шкода свого внучка тим паче що бачила сама смертельний випадок внаслідок анафілактичного шоку...

А за столбняк то я розумію раніше робили...таке враження що ви ті рани не промиватимете і нічим обробити...ми живемо слава Богу не настільки відсталій країні де нема перекисю і зеленки.
Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-09-22, 8:51 pm

petrywka пише:Звичайно, що вцьому пиатнні порадників немає, кожен вирішує сам для себе. Та й зараз є можливість робити щеплення в приватних кабінетах імпортними вакцинами.
Оце точно, краще піти і купити вакцину і задати купу запитань і пройти купу лікарів, наприклад того ж алерголога та імунолога а потім вже робити.
Я не проти прививок як таких, але проти тих китайських вакцин...коли речі їх носити то таке але точно не ліки.
Мама каже що мало хто з мам питає про ліки коли зазначають дітям, дають вся підряд...А коли ще назначають хороші препарати то дуже сваряться що здерти гроші хочуть...Так і з вакцинами...Китай і Індію колять а потім чекають а чи пронесе чи ні
Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-09-22, 11:16 pm

Koroleva пише:
я ж написала що у кожного своя думка з лікарів, коли не було страшних випадків то і всім роблять але родичі то одне а коли бабуся тоінше...їй то шкода свого внучка тим паче що бачила сама смертельний випадок внаслідок анафілактичного шоку...

А за столбняк то я розумію раніше робили...таке враження що ви ті рани не промиватимете і нічим обробити...ми живемо слава Богу не настільки відсталій країні де нема перекисю і зеленки.
Так, у кожного своя думка... я роблю щоб мені було спокійніше. А від столбняка перекись і зеленка не допоможуть. Знайомої хлопчик впав і розсік брову, то в лікарні першим запитанням лікаря було, чи є прививка від столбняка.
Китайська чи Індійська вакцина не попадала нам, перед вакцинацією я інструкцію перечитую, свекруха провізор, то я проінформована що це дійсно погані країни-виробники.

Тетяна371
-
-

К-ть повідомлень : 309
Вік : 28

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-09-25, 9:54 pm

Ми робили прививки, маємо БЦЖ, гепатит Б один та зробили вже 3 АКДС
зарас маємо робити кір-краснуха
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-11, 11:15 am

Дівчата хто дивився новини... ви чули, що хочуть зробити... дозволи ввіз вакцини з Індії без документів, це при тому що від тієї вакцини вже були смертельні наслідки... Вони так відкрито про це говорять... Я просто в шоці, нам ще треба два щеплення, але боюся робити бо сказали що в Київські поліклініки вже почали завозити Індійську вакцину... бо та вакцина яку випускає Європа дорожча у вісім раз для України це не вигідно... ну звісно хай краще діти вмирають, мені страшно жити в такій країні!!! Не буду робити щеплення!!!
Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3639
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-11, 11:36 am

На сьогодні це і для мене болюче питання. Бо я ЗА щеплення,моя Саша має всі прививки,а от коли Аліна родилась,не було вакцини(АКДС),а потім мені порадили їх трошки відкласти,поки проходили курси масажу,фізпроцедур... І зараз дитині буде рік,в нас тільки БЦЖ,інші не знаю коли робити,то кашляла,то сопельки,зараз один за одним ріжуться зубки,дитині то жахливо важко...Там на грудень грип обіцяють... Я вже не знаю,по якому графіку нам робитимуть їх. А тут ще такі питання з вакциною. Трохи боюсь. Але я хочу,щоб моя дитина була привита,тоді я буду жити спокійніше. Але як наважитись перший раз ,та і коли? Напевно це вже розглядатиму весною чи літом.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-11, 11:48 am

Kavusja пише:Дівчата хто дивився новини... ви чули, що хочуть зробити... дозволи ввіз вакцини з Індії без документів, це при тому що від тієї вакцини вже були смертельні наслідки... Вони так відкрито про це говорять... Я просто в шоці, нам ще треба два щеплення, але боюся робити бо сказали що в Київські поліклініки вже почали завозити Індійську вакцину... бо та вакцина яку випускає Європа дорожча у вісім раз для України це не вигідно... ну звісно хай краще діти вмирають, мені страшно жити в такій країні!!! Не буду робити щеплення!!!
Навіть не знаю,що і порадити... З одного боку,якщо почали прививати,то треба довести діло до кінця,інакше попередні прививки підуть коту під хвіст. З них не буде толку. Ой,а з іншого... Як то звикла наша влада всі проблеми перекладати на плечі батьків,знімають з себе будь-яку відповідальність. Щось зробиться з дитиною,а вони скажуть,що ти сама винна,мамаша,ніхто ж тебе не заставляв...

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-11, 11:55 am

От нам два рази робили пентаксином щеплення і все добре, наслідків не було ніяких... а от прочитала що від нього дітки вмирають і перестають ходити і так далі... і що тепер??? Ми всі щеплення робили безкошт овно в поліклініці...то що тепер мені купувати за 400грн. хорошу вакцину??? Я не знаю що робити... а манту???
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-11, 12:35 pm

Ну Манту це не вакцинація,це проба на туберкульоз,я до її ставлюсь спокійно. Вона не призводить до таких наслідків,як вакцини. От я не знаю,чи в нас роблять пентаксин,це мабуть суміш вакцин,щось не знаю точно. Бачите,в нас же ж така політика в країні,що роздувають такі сенсації що на вакцинації,що на грипові... Там може не все так плачевно,як вони це подають. Але ми є матерями і не можемо ігнорувати ту інфо,яку вони нам представляють. Це ж наш материнський інстинкт. Ми і особливо наші діти не захищені державою ні на 1%. Я сама стала боятись вакцинації,і посприяли тому ЗМІ. Але я і не спатиму спокійно,якщо моя дитина не буде привита ,хоча б по-мінімуму. Як зробити правильний вибір,щоб не зашкодити дитині? Інтуіція мовчить.

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1126
Вік : 25

Створювати по ляля на тему 2013-10-13, 6:20 pm

я взагалі не робила ще прививок крім БЦЖ...то як не мала хвора,то зуби,то ще щось...хочу зробити пентаксимом,але то певне ще не зараз
Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1207
Вік : 29

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2013-10-13, 7:34 pm

До теми вакцин, кожна мама відноситься по своєму. Розкажу свою історію. Народила молого, важко, при цьому витискали мені його 15 хв ( синяк під грудьми місяць тримався). З роддому виписувати без БЦЖ не хотіли, наполягали, морально давили, погрожували, що буду в них лежати ще довго, поки не дам дозвіл на прививку. В результаті я ту проблему вирішила. Прививок не робила! В карточці малого в роддомі зробили запис: в 1 місяць дитину на обовязковий прийом до невропатолога!
Через місяць зрозуміла, чому. Дитині поставили гідроцифальний синдром, крововилив в головний мозок, кілька неврологів підтвердили діагноз. Знайшла знайому лікарку, вона сказала від того що витискали дитину, питає чи зробила прививки, я кажу, шо ні. Каже якби зробила прививку дитина могла б бути ... (не пишу того шо вона сказала).
А неонатолог (дитяча) була на родах, хіба не бачила, як я родила, хіба не бачила в дитини той діагноз. Но вона знає чого вона наполягала на вакцині.
Ви впевнені, що дитина 100% здорова, немає ніякого протипоказання на прививку? Але в кожного свої переконання. Нікого не агітую, в кожного своя позиція!
Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-13, 8:36 pm

Їм треба звіти здавати про прививки. А уявіть щоби було аби всі від них відмовилися. Такого держава допустити не може тому всі настоюють на прививаню. Та і по суті це як кажуть кого пронесе тому і добре а кого ні той має проблему на все життя яку не лікують бо це неможливо.
Ми маємо теж тільки БЦЖ з роддому і все і то лише тому що незнала що теж дитина проблемна. Як кажуть зараз педіатри що небуває дітей здорових зараз, є недообстежені.

Але всеж дітям з хорошим імунітетом варто прививатися а от всім іншим може вилізти боком. aa aa 
P.S. Доречі діткам із проблемами теж кажуть прививатися, це зупиняє тільки матерів і то не всіх а лікарів ні. Головне не вестися на провокації. Бо назад дороги не будеnelzja 
Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-13, 8:40 pm

Галочка-Палочка,як ви мені нагадали мою ситуацію. Мені мою другу дитину теж витискали,с...,а вона неправильно вставлялась,і получалось,що вони її видушують,а голівка не може пройти,є перешкоди на її шляху,все одно що стіну хочуть пробити(прочитайте в темі історія пологів,я там писала). І дитина мала неврологічні порушення,на які мені звернула увагу масажистка,яку я найняла для масажу ніжок. Якраз тоді було 3 міс,і так сталось,що в полікл. на той час не було вакцини. А я переживала по цьому поводу,бо хотіла щеплення точно згідно календаря,я ж медик. І тут масажистка каже,що на моєму місці вона відклала б прививки,перенесла б на пізніше, бо все на кучу,і неврологія,і ножки,і масажи,і парафін... щоб не нашкодити. Я її послухала,і коли з'явилась вакцина,написала потрібну пісульку. Ніхто з лікарів нічого не казав,не радив. Їм все одно,аби галочка,що ще одна дитина знайшлась для прививки. Нам зараз майже рік. Я дуже хочу привити дитину,такі в мене переконання. Але я боюсь. І після прочитання допису Галі, я впевнилась,що правильно зробила,що перенесла вакцинацію на пізніший термін. І зробила певне рішення:до літа вакцинувати дитину точно не буду,а там буде видно.

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1126
Вік : 25

Створювати по ляля на тему 2013-10-13, 8:59 pm

що за лікарі?це жахливо просто...
та я теж ще не буду робити прививки...до літа будемо чекати...
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-13, 9:16 pm

І ми вирішили останні не робити поки... страшно ппц. Краще перед садочком заплачу...

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-06-26, 6:31 am