Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 7 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 7 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Щеплення...за і проти!

Частка

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Вік : 30

Щеплення...за і проти!

Створювати по Yulya123 на тему 2012-01-28, 6:27 pm

Тема першого повідомлення :

Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Re: Щеплення...за і проти!

Створювати по ляля на тему 2013-10-13, 9:26 pm

та з нинішніми докторами,то хоть взагалі не роби прививок...їм би галочку поставити,та й далеко їм до того шо потім буде з дітками(

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-10-13, 11:00 pm

деякі роблять діткам вакцини після 3 років-доречі теж медики.Нам зараз треба зробити від дифтерії вже 2 тижні не можу вибратися

Koroleva
-
-

К-ть повідомлень : 137

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-13, 11:09 pm

Іріша пише:деякі роблять діткам вакцини після 3 років-доречі теж медики.Нам зараз треба зробити від дифтерії вже 2 тижні не можу вибратися
Дивилася Комаровсього ще читала купу статей що ніби деякі з вакцин не ефективні вже після 3. Типу якщо до 3 ви коклюшом не захворіли то вже далі він не такий опасний для маля і так далі. Багато такого пишуть. А ще що ці вакцини не довговічні, тобто діють там якийсь певний час але не все життя. Тоді треба постійно прививатися. Як думаю просто знайти хорошого іммунолога і проконсультуватися. Вони в цьому гарно знаються

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-10-13, 11:12 pm

так повторно роблять десь 16-18р

Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1195
Вік : 28

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2013-10-13, 11:34 pm

Дівчата, питаю в медсестри, яка робить прививки : Ви мама, ви своїй дитині зробили би цю прививку. У відповідь почула: Ніколи в житті, ми живемо в Україні! І буть мудра!
Десь вище читала про манту, свекруха моя взнавала в якоїсь мудрої лікарки, то така казала, що манта - може дати побічну дію, ще гіршу ніж будь-яка інша прививка.
Хоча з моїх знайомих, прививають дітей 50:50!

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-13, 11:46 pm

Галочка-Палочка пише:Дівчата, питаю в медсестри, яка робить прививки : Ви мама, ви своїй дитині зробили би цю прививку. У відповідь почула: Ніколи в житті, ми живемо в Україні! І буть мудра!
Десь вище читала про манту, свекруха моя взнавала в якоїсь мудрої лікарки, то така казала, що манта - може дати побічну дію, ще гіршу ніж будь-яка інша прививка.
Хоча з моїх знайомих, прививають дітей 50:50!

В мене є дуже хороша подруга яка ось нещодавно народила маля. Роди проходили дуже тяжко і з температурою 39. Дитя 3 дні капали антибіотиком. А на 5 день зробили бцж. От скажіть це нормальні лікарі?????aa aa aa aa aa aa aa aa aa aa 
Нехай мама там у стресі і все таке але ж як так можна відноситися до своєї роботи. Це значить антибіотик вливали здоровій дитині? То нащо вакцинувати. Дурдом. І то в Києві дівчата, що вже говорити про маленькі містечка.

Ще хочу сказати що знаю мам яким зовсім пофіг на ті побічні дії при вакцинації. вони нічого не знають і не цікавляться... І дітей наражають на небезпеку.

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-14, 1:50 am

жах якийсь

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3625
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-14, 7:56 am

В тому то і справа,що для кожної прививки свій час. Недаремно придумали той календар щеплень. І склали його давно,і хтось розумний.Тоді не було таких проблем з вакцинами,і прививались всі поголовно. Запитайте ваших мам,ми ж теж всі попривиті згідно того ж календаря. Саме завдяки вакцинації світ переміг певні смертельно-небезпечні інфекції,я десь про це читала. Якщо коклюш старшим не страшний,то Дифтерія страшна в будь-якму віці. І коли у вас ангіна,лікар обов"язково бере мазок з горла на дифтерію,щоб виключити. Я колись працювала в каб.ЛОРа,тому знаю. Зараз до календаря додають інші хвороби,не знаю,наскільки вони потрібні. Просто зараз найгостріше питання,мабуть,в безпечності вакцин. Тому ми їх стали поголовно боятися і відмовлятися. І зараз ніхто ні за що не несе відповідальності. До речі,маю знайому,медика,в якої внучка,привита АКДС,захворіла коклюшем,ще року не було.

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-14, 11:20 am

В моєї братової двоє дітей і жодна не має щеплення... я навіть і не знаю чи правильно це??? Старша хворіє дуже часто... можливо це і не пов'язана, але все ж таки.

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 11:21 am

Мені 26 і мама прививала мене тільки з 1 року і то вакцинами тими які треба з року, те що було до того не робили. Ну раніше і мами до 3 років не виділи вдома як зараз. Раніше дикретна відпустка закінчувалася дуже швидко.

З приводу дифтерії, то вперше чую щоб хтось брав мазок. В мене вони хронічні і цього ніколи не робили. У Тараса доречі теж. Може то так має бути я не спорю, але наші наприклад лікарі на око лікують і не завжди на аналізи посилають поки сам не напросишся. Мотивуя тим нащо дитя мучати і все таке. Але антибіотик назначають бо ангіну без нього не подолати.

Бцж прививати мали б тим у кого в сімї є хворі з туберкульозом, гепатит теж у разі небезпеки перед операціями, але їх же скільки різновидів що просто жах. А прививають від одного чого так? бо він поширений. а як же інші види не поширені?
Зараз всі інститути проти вакцинації бо вони не сидять у кабунетиках а роблять дослідження і бачать реальну картину а не ту писульку в поліклініках

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 11:24 am

Kavusja пише:В моєї братової двоє дітей і жодна не має щеплення... я навіть і не знаю чи правильно це??? Старша хворіє дуже часто... можливо це і не пов'язана, але все ж таки.
Розумна мама, всіб такі були і інвалідів не було б і не було б судом у дітей. Доречі саме через судоми АКДС страшна. На фоні температури. Піднімається і неможливо збити. Це є фебральні судоми, які потім знищюють мозок. Так і отримують діти купу всього.

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 11:26 am

Але ще раз повторюю що це стосується діток які родилися слабенькими, які були на ИВЛ ( искуственая вентиляция легких) які мають 2-3 бала по шкалі і ядерні жовтуху

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-14, 12:00 pm

не знаю,..моя доня мала енвеличкий крововилив...ми лікувались,але зараз все нормально,дякувати Богові...але боюсь прививку робити.

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 12:04 pm

ляля пише:не знаю,..моя доня мала енвеличкий крововилив...ми лікувались,але зараз все нормально,дякувати Богові...але боюсь прививку робити.
Крововилив це що саме кісти?
Думаю це якраз про ваш випадок коли не варто їх робити.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-14, 1:21 pm

В нас то було 8-10 по шкалі Апгар. Принаймні так написали. Ми ніде не лікувалися,допомогли масажі і давала риб'ячий жир. Але то вже інша тема. А на рахунок щеплень... Може в мене застарілі погляди,я не спорю,плюс на це впливає і те,що я вчилась в медучилищі. Може час міняти свої погляди,на більш сучасні,не знаю,час покаже. Але для мене зараз це дуже актуальне питання,як ніколи. І я сама повинна вирішити тут,ні чоловік,ні дід з бабою... І поки що вибрала політику чекання.

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 1:41 pm

Я маю освіту фармацевта, то трошки на цьому знаюся lol 
Але в кожного своя думка і тут проти цього не попреш. Я думаю як нас вчили так і думаємо. Помилки свої не кожен визнає.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-14, 3:25 pm

О,то з вами дуже цікаво спілкуватися. Будемо до вас звертатися. Напишіть ще щось цікаве на цю тему. Думаю,думка спеціаліста особливо потрібна. А кожен вже буде вирішувати,прислухатися,чи ні.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-14, 3:30 pm

Koroleva пише:Я маю освіту фармацевта, то трошки на цьому знаюся lol 
Але в кожного своя думка і тут проти цього не попреш. Я думаю як нас вчили так і думаємо. Помилки свої не кожен визнає.
А якщо купувати дорогу європейську вакцину чи є гарантія, що все буде добре і не буде наслідків???

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 3:41 pm

Дівчатка ви ж розумієте що всеодно всі спеціалісти керуються і власним досвідом і як не намагаємося бути обєктивними але не завжди виходить... тому моя думка не є однозначною з якою можна і треба спорити, я всежтаки теж мама а не тільки фармацевт.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-10-14, 3:46 pm

Та я ж не кажу,що хтось має чи буде спорити. Це ж просто обмін думками. А раптом хтось знайде відповідь на свої питання...:-|

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 3:46 pm

А якщо купувати дорогу європейську вакцину чи є гарантія, що все буде добре і не буде наслідків???
Розумієте як спеціаліст я немаю права тут писати саме з приводу чи варто чи ні, бо я ж не знаю як та вакцина зберігалася і в якому стані дитини вводилася. Однозначно є такі виробники яких краще не купувати. Це Китай, Індія. Є і в нашій країні хороші препарати але то треба дивитися конкретно по кожному.
Думаю це не складно робити, просто уважно і дуже ретельно перечитувати опис препарату. Увагу звертати саме на протипоказання, Передозировку і що є теж головне це взаємодія з іншими препаратами. На яку більшість не звертає увагу.

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-16, 2:11 pm

от лікарка дзвонила кликала на прививку пентаксимом...і що робити:?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-16, 3:04 pm

Ми робили двічі і все добре, навіть температури не було...

ляля
-
-

Створювати по ляля на тему 2013-10-16, 3:08 pm

то завтра певне піду

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-16, 3:17 pm

Питай чия вакцина... Китай і Індія... відмовляйся.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-02-23, 8:00 am