Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Все про TORCH-інфекції

Частка

Olysa
-
-

К-ть повідомлень : 273
Вік : 29

Все про TORCH-інфекції

Створювати по Olysa на тему 2012-08-15, 10:15 am

Як правило, в групу TORCH-інфекцій включають тільки чотири перераховані захворювання: токсоплазмоз, червоничка, цитомегаловірус і герпес — як більш небезпечних.Найбільш небезпечним для плоду є первинне інфікування матері TORCH-інфекціями під час вагітності, особливо на ранніх її термінах.
Токсоплазмоз називають “котячою інфекцією”.Адже збудником токсоплазмозу є внутрішньоклітинний мікроорганізм токсоплазма, який розмножується в організмі домашньої кішки, вона найчастіше і стає джерелом інфікування людини.Крім того, зараження токсоплазмою може відбутися через брудні руки (так зазвичай заражаються діти в дитячих садах), через сире або недоварене м’ясо, немиті овочі чи фрукти.
Більшість вважають червоничку (більш відому як краснуха), зовсім не страшною “дитячою” хворобою.Тому що в дитячому віці червоничка досить легко переноситься і до ніяких тяжких наслідків, як правило, не призводить. Але будь-яка “дитяча” хвороба у дорослому віці протікає досить важко. А червоничка під час вагітності у більшості випадків стає смертельно небезпечною для плоду.
Цитомегаловірус передається статевим шляхом, через кров, при грудному вигодовуванні. Він може бути присутнім в організмі людини все життя і тільки іноді, при зниженні імунітету, проявлятися як легка простуда.
Вірус герпесу буває двох видів.Герпес І типу проявляється як відома всім “простуда” на губах, герпес ІІ типу, здебільшого, вражає статеві органи. Герпес передається повітряно-краплинним і статевим шляхом, також від вагітної матері інфекція через плаценту може переходити до плоду. У разі запущеного хронічного перебігу хвороби герпес обох типів може виявлятися ураженнями не тільки шкіри і слизових оболонок, але і центральної нервової системи, очей, внутрішніх органів.

Olysa
-
-

Re: Все про TORCH-інфекції

Створювати по Olysa на тему 2012-08-15, 10:20 am

Я вирішила про це написати,тому що коли була вагітна уявлення не мала що це таке і з чим його *їдять*.
Лежала зі мною в лікарні на підтримці одна жіночка,на 5 міс.на УЗД побачили що дитинка хвора.Вже була вроді деформація голови,заяча губа і ще щось я вже так добре не памятаю.Але причину виявили теж зразу - цитомегаловірус,вдома в неї були і коти і собачка.Все це закінчилось не добре,тому що їй робили штучні роди,дитинка померла.Жіночка була в же трішки в віці і не ризикнула,тому що був великий ризик,вона могла померти сама.

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-08-15, 10:31 am

Ну,на рахунок котів чи собак вдома,то вони не завжди є причиною!В мене навпаки одразу коли на уЗД підтвердилась вагітність,то генетик спитала чи є в мене коти,я сказала,що все життя,то вона повідомила,що токсоплазмозом,я вже 100% перехворіла і маю антитіла.Вони становлять загрозу лише тоді,коли вагітна жінка заводить тварин під час положення,от тоді це не правильно!
А взагалі,всякої зарази зараз купа!І підхопити її можна навіть несвідомо,перехворіти,а от потім починає все вилазити!Бяка,аж страшно(

Olysa
-
-

Створювати по Olysa на тему 2012-08-15, 10:40 am

Це точно.Мені тоді було дуже шкода цю жіночку та й дитятко її.

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577

Створювати по Yulya123 на тему 2012-08-15, 10:54 am

голубка тетяна пише:Ну,на рахунок котів чи собак вдома,то вони не завжди є причиною!В мене навпаки одразу коли на уЗД підтвердилась вагітність,то генетик спитала чи є в мене коти,я сказала,що все життя,то вона повідомила,що токсоплазмозом,я вже 100% перехворіла і маю антитіла.Вони становлять загрозу лише тоді,коли вагітна жінка заводить тварин під час положення,от тоді це не правильно!
А взагалі,всякої зарази зараз купа!І підхопити її можна навіть несвідомо,перехворіти,а от потім починає все вилазити!Бяка,аж страшно(

І справді коли домашні тварини були до вагітності, це добре імунітет вже є до токсоплазмозу....Подивіться також лікаря Комаровського...він каже, якщо у вас народилася дівчинка...заведіть кішку...це допоможе вашій дитині в майбутньому...

З приводу герпесу то це звичайно не дуже хороша хвороба...і коли вам робили аналізи на герпес в гінекології то там мали на увазі саме 2 ступінь...той що генітальний...він як всім відомо не виліковний...і всі види фактично є хронічними...лікарі його просто заліковують щоб не було видимих ознак...і саме цей передається лише статевим шляхом....

Коли я здавала аналізи, будучи вагітною...то був підвищений ризик до краснухи....трохи більше від норми...я нею не хворіла в дитинстві...потім перездавала розширені рази три і ніби все в нормі...

Думаю про ці інфекції треба знати...навіть якщо їх не маєш

Olysa
-
-

Створювати по Olysa на тему 2012-08-15, 5:42 pm

Здається,ну що таке герпес.А насправді це не такий простий вірус

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2012-08-15, 7:21 pm

Зараз рекомендують додатково в 15 років щепити дівчат від краснухи, хлопців від паротиту ( свинки).
А герпес дійсно далеко не простий особливо 2 тип, чи оперізуючий....треба тримати імунку в нормі,щоб ця зараза не активізувалася!

І дійсно первинне зараження(IgM) при В ,небезпечніше ніж хронічна інфекція.(ІgG)

Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 28

Створювати по Ester88 на тему 2012-09-21, 12:40 am

ех, я вже добре знаю що і як з тими ТОРЧ, теж незнала про той токсоплазмоз, але перед тим як завагітніти ми придбали маленьке кошеня-породисе, коли перший раз завмерла вагітність то мене переконали що "природній відбір" мол спрацював, мол так мало статися, але коли таке сталося знову -тоді аналізи були здані і все вияснили, я точно знаю що токсоплазму підхватила від киці, бо раніше котика немали, може якщо б завжди жили з котами то вже давно переболіла б і незнала б, але що було то було, після того вже маю Маргариточку ! та досі нерозумію чого злегковажила і відразу незробила аналізи на усі ТОРЧ інфекції, тому тепер усім раджу здавати ! це дорогувато, але воно варте того щоб бути спокійною що все ок !

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-09-21, 12:47 am

Я не здавала на ТОРЧі, лікарка знала що в мене все життя коти і сказала не здавати

Ollenka
-
-

К-ть повідомлень : 325

Створювати по Ollenka на тему 2012-09-27, 8:57 pm

а в мене кішка з самого дитинства, жила 18 років з нами, а аналіз показав, що мій організм ніколи з токсомплазмою не стикався

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2012-10-04, 12:57 pm

Я здавала ТОРЧі після ЗВ, але на щастя, всі показники були в нормі. Токсоплазмозу не мала, бо ніколи не мала кота, і не дуже їх люблю...

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2013-10-07, 10:36 am

в мене герпес,і цитомегаловірус(
під час вагітності здавала аналізи,але в мене це спадкове,від батька передалось
але лікар казала якщо заразитись під час вагітності,то 90% що дитина буде калікою((від якогось герпеса(

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2013-10-07, 10:36 am

і герпес в мене простуда на губах))

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-07, 11:25 am

в мене не має герпесу, ніяк не проявляється... ніяких ознак а аналізи інше показали... ппц якийсь... оце ті торчі, таке враження що вони всім вагітним показують їх.

Koroleva
-
-

К-ть повідомлень : 137

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-07, 11:41 am

Kavusja пише:в мене не має герпесу, ніяк не проявляється... ніяких ознак а аналізи інше показали... ппц якийсь... оце ті торчі, таке враження що вони всім вагітним показують їх.
незнаю мене питалися перед здачею чи хочете ви здавати чи ні, то все було добровільно. Бо ціни не малі. om А смисл лікарям вам приписувати той герпес? Він же не лікується???

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-07, 11:49 am

ні не лікується... я купувала якісь дорогі ліки для профілактики.... але мало пила бо то не лікується

Іруськ@
-
-

К-ть повідомлень : 4

Створювати по Іруськ@ на тему 2014-11-08, 9:15 pm

Всім привіт!ми з чоловіком плануєм вагітніти і от гінеколог відправила здати торч.в результатах аналізу виявилось що в мене позитивно на токсоплазму і вірус краснухи.що то буде мені вагітніти зараз не варто?і чи це лікується?підкажіть хто знає.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-08, 9:29 pm

Торч інфекції є майже в усіх,але то вам лікар скаже що робити.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-08, 9:30 pm

Торч інфекції є майже в усіх,але то вам лікар скаже що робити.

Іруськ@
-
-

Створювати по Іруськ@ на тему 2014-11-08, 10:22 pm

Ясно.дякую.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2014-11-09, 9:14 am

В результатах є цифри ІgМ і IgG. Все залежить від цього. G-це хронічна інфекція,вона нічого поганого не зробить дитинці. Важливо,щоб М було в нормі. Іруськ@,по вашому питанню це важко зрозуміти,бо ви написали загальними словами. В будь-якому випадку вам треба проконсультуватися з лікарем.

Іруськ@
-
-

Створювати по Іруськ@ на тему 2014-11-09, 11:34 am

В мене

Іруськ@
-
-

Створювати по Іруськ@ на тему 2014-11-09, 11:38 am

В мене в результатах антитіла IgG до 2х аналізів.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2014-11-09, 12:35 pm

Іруська,боюсь щось неправильно порадити. Краще до лікаря)) В мене теж було G на краснуху,і на токсоплазмоз. Але краснухою я хворіла в дитинстві,тому і було підвищене G. Те саме з токсоплазмою - все життя з котами) Головне,щоб М було в нормі. Якщо М не в нормі,це значить,що десь недавно хворіли чи зараз хворієте. Це для плода недобре.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 8:17 pm

• Нова тема
  • Відповісти

Подібні теми

-

Cьогодні: 2016-12-09, 8:17 pm