Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Я зла...викид негативної енергії

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15863
Вік : 29

Я зла...викид негативної енергії

Створювати по Kavusja на тему 2012-01-30, 12:03 pm

Тема першого повідомлення :

Пропоную тут викидати свої негативні емоції і не зганяти свою злість на своїх рідних!

Я в шоці від того, що дитяча суміш за один день подорожчала на 10грн...за рахунок чого вони підняли ціну...це ж дитяче харчування, воно й так не з дешевих!!! aa aa

Востаннє редаговано Kavusja (2012-01-31, 2:44 pm); всього редаговано 1 раз

Zarivna
-
-

К-ть повідомлень : 406
Вік : 25

Re: Я зла...викид негативної енергії

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:10 pm

зараз підняла це питання, тому що нелюблю коли мене ставлять в пусте місце. в наглу отак от.

Девчонки ! А давайте выпьем ! Эххх... за тех слабаков, что нас не покорили... за тех лохов, что нас потеряли... и за тех счастливцев, которые рядом с нами !

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:13 pm

Kavusja пише:На рахунок вп вибачаюсь, я не бачила. Підтримую Аллу, тут Ната вже скільки його має, а ти тільки зараз вирішила пред'явить претензії і не думаю, якщо Ната тобі його віддасть, в тебе хтось замовить посуд після цього та і я дозвіл не дам.
а де ж ваша людяність?
спочатку мене ігнорять, а потім на мене набріхують.
і навіть після того коли виявилось що це Ната - говорить неправду, ніхто не вибачився за мінус у репутації..

Девчонки ! А давайте выпьем ! Эххх... за тех слабаков, что нас не покорили... за тех лохов, что нас потеряли... и за тех счастливцев, которые рядом с нами !

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2013-04-08, 4:14 pm

І ще, тут створюють СП переважно не ті, хто хоче заробити, а ті хто хоче собі щось придбати за оптовими цінами, так як сам на мінімалку не потягне. Якщо заробити, то потрібно відкривати теми Вконтактах,Однокласниках на Кідстафі, там немає обмежень у ставці СП, можна під більші відсотки, відповідно щось заробити, а тут шо то за заробіток...

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-04-08, 4:15 pm

Zarivna пише:до речі ти ж мене вже давно ігнориш
це мої повідомлення, ті які тобі писала, ти їх читала, але ігнорила.
а відписала коли стала накальонна ситуація, і коли ти вирішила приписати мені немої ж слова.
Відправлено 02 квітень 2013 - 16:11
привіт. а снт то ж вроді моя темка була='(((((((бо я ж хотіла відкривати

то що я далі сволоч?

це ти до мене... om то і я вже погана...
Чого ти хочеш, щоб тебе розуміли треба правильно висловлюватися.

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:15 pm

пітримують підлих і неправих.
ну ясно. очікувала інакшого ставлення.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-04-08, 4:17 pm

Zarivna пише:
Kavusja пише:На рахунок вп вибачаюсь, я не бачила. Підтримую Аллу, тут Ната вже скільки його має, а ти тільки зараз вирішила пред'явить претензії і не думаю, якщо Ната тобі його віддасть, в тебе хтось замовить посуд після цього та і я дозвіл не дам.
а де ж ваша людяність?
спочатку мене ігнорять, а потім на мене набріхують.
і навіть після того коли виявилось що це Ната - говорить неправду, ніхто не вибачився за мінус у репутації..

Я їй вірю, ти просто не розібралася в ситуації. Заспокойся або йди собі.

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:18 pm

Kavusja пише:
Zarivna пише:до речі ти ж мене вже давно ігнориш
це мої повідомлення, ті які тобі писала, ти їх читала, але ігнорила.
а відписала коли стала накальонна ситуація, і коли ти вирішила приписати мені немої ж слова.
Відправлено 02 квітень 2013 - 16:11
привіт. а снт то ж вроді моя темка була='(((((((бо я ж хотіла відкривати

то що я далі сволоч?

це ти до мене... om то і я вже погана...
Чого ти хочеш, щоб тебе розуміли треба правильно висловлюватися.
ні то до Нати Д
вона знає.

Алла - а для мене безробітньої 500 грн з сп це велиуі гроші які мені потрібні.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-04-08, 4:23 pm

Та ти максимум чистими 50грн заробиш, заспокойся.

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:29 pm

ще раз в сотий раз пишу. я їй писала 2 рази в ПП
мене вона вирішила проігнурувати. а зараз ви пишете що я брешу.
це у вас така справедливість?
продивалась всю тему з пропозиціями на ВП, НАТА Д навіть незапропонувала сайт, і на малечі тоже, то що я далі брешу??????

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 4:34 pm

ні я просто паражаюсь.....
Ната мене обдурила, і їй репутацію ніхто незнизив. А я написала підлий вчинок з її сторони, привела вам кучу доказів, скопіювала текст переписки,
це у вас така справедливість? чи просто коли вигідно в нормальних відносинах, а коли ні можна послати....??

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2013-04-08, 4:48 pm

Ти мені в ПП писла???????????
Ти мені писала, що там не дозволяють вибирати і такі подібні поради. За що я тобі подякувала, і навіть не думала в тебе відбирати гроші на життя.
Я закрила СП і тут і там. Удачі тобі.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 5:01 pm

так на малечі. де ти кожного дня в онлайні.

Гість
Гість

Створювати по Гість на тему 2013-04-08, 5:44 pm

Zarivna пише:
Слова мої такі "Ти поступила зі мною підло - хто знає ця підлість може передатись твоїм дітям"
і тут нема прокльонів.
Дівчино, були б у вас свої діти-ви б такого не казали!

Гість
Гість

Створювати по Гість на тему 2013-04-08, 5:56 pm

Хотіла в Нати замовити посуд. Зарівна, ви що думаєте, у вас тепер хтось щось замовить??!!
Ми всі знаємо Наталю, а ви прийшли і обісрали її. Приводячи ваші типу докази. Все рівно тут на вашу сторону ніхто не стане. Бо ми давно і доброе знаємо НатаД, ще раз повторю!
А заробити на сп... Наївно... Вела не 1 сп. І була тільки в мінусі-дорога доставка, дзвінки, залишки. Які 500 грн?! Якщо 50 будеш мати-то супер.
Думаю вам не на цей форум треба. Йдіть собі на кідстаф. Може там заробите.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-04-08, 5:59 pm

Zarivna пише:так на малечі. де ти кожного дня в онлайні.
Якщо я онлайн то не означає що читаю приватну скриньку.
І де це докази щоя брешу?????????????????????? Ти що вже взагалі?????????
Роби ти своє СП, не хочу з більше продовжувати цю тупу балачку.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-04-08, 6:01 pm

катюша88 пише:Хотіла в Нати замовити посуд. Зарівна, ви що думаєте, у вас тепер хтось щось замовить??!!
Ми всі знаємо Наталю, а ви прийшли і обісрали її. Приводячи ваші типу докази. Все рівно тут на вашу сторону ніхто не стане. Бо ми давно і доброе знаємо НатаД, ще раз повторю!
А заробити на сп... Наївно... Вела не 1 сп. І була тільки в мінусі-дорога доставка, дзвінки, залишки. Які 500 грн?! Якщо 50 будеш мати-то супер.
Кать вона хотіла його на малечі відкрити, і там була темка у вивченні попиту, я її не бачила, і тому подала пропозицію. В пропозиціях темка була дуже довге і ніхто з оргів не написав мені, що зарівна хоче відкрити це СП. Я там написала в балачках, глянь.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-04-08, 6:02 pm

Щоб заробити чистими 500 грн., треба замовлення зібрати не менш як на 4000 грн., щоб покрити всі організаційні витрати. Я вважаю на нашому форумі це нереально!

Востаннє редаговано Алла (2013-04-08, 6:27 pm); всього редаговано 1 раз

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 6:06 pm

та мене попередили декілька дівчат, що отака ваша реакція - це є цілком нормально. Тому я навіть не обіжаюсь. А те що справедливість майже відновилась, - то це добре.

Ната Д - ти сама була в курсі, що я тобі писала, хотіла це все вирішити мирним шляхом, а ти захотіла кинути мене в ігнор. ти сама наробила кучу помилок. Для чого мене звинувачувати в своїх помилках? В своїй бреїхні?
Тобі ж від малечі на емейл приходять всі повідомлення-сповіщення про те що тобі написали в ПП. Для чого вже ну аж так брехати? А в емейлі, все пише, і навіть текст ПП що тобі написали.

Ви не замовите, інші замовлять. Слава Богу, є нормальні адекватні люди, які мають свою точку зору, і які пітримають правих, а не неправих і підлих.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-04-08, 6:08 pm

НГа малечі виднобуло що повідомлення не читані.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-04-08, 6:10 pm

Алла, порахуйте цей форум 2000грн плюс 15% оргу
і другий форум, 2000грн (там де я ВП відкривала, з подальшим СП) (там де я їй спочатку в ПП написала, а вона мене проігнурувала) + 15% оргу.
то більше виходить.

П.С. - можливо до вас вона ставиться прекрасно, незаперечую, але до мене вона віднеслась як до пустого місця, якого можна використати в своїх цілях.

П.С. - мамочки а ви б хотіли щоб з вашою дитиною так поступили? Щоб вона на форумі Вп запропонувала темку, а через кілька днів, лєва людина забирає без ніякиз пояснбвань собі тему!??! а потім ще й ігнорує?Ваша дитина старалась би, шукала бажаючих, а тут на готове прийшли

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-04-08, 6:14 pm

Зарівна, дивіться, якби я так хотіла заробити, і забрати у вас тему. Чогоб я зараз так простов ам її віддала. Мені і тут, і там її дозволили відкрити. І ніхтоб не забрав, хоч би ви що писали. Але я закрила, відкривайте, заробляйте.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Гість
Гість

Створювати по Гість на тему 2013-04-08, 6:26 pm

Наталя, лишися ти її. Будь розумніша.

Алла
-
-

Створювати по Алла на тему 2013-04-08, 6:36 pm

катюша88 пише:Хотіла в Нати замовити посуд. Зарівна, ви що думаєте, у вас тепер хтось щось замовить??!!
І я хотіла замовити посуд, якщо Ната не відкриє СП, то може будуть бажаючі, то самі (тернопільські) зберемо і замовимо.

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-04-08, 6:51 pm

Zarivna пише:

П.С. - мамочки а ви б хотіли щоб з вашою дитиною так поступили? Щоб вона на форумі Вп запропонувала темку, а через кілька днів, лєва людина забирає без ніякиз пояснбвань собі тему!??! а потім ще й ігнорує?Ваша дитина старалась би, шукала бажаючих, а тут на готове прийшли
до чого тут взагалі наші діти?ти що себе за маленьку дитину маєш?таке враження ніби мама прийшла і захищається за своє дитя.ти доросла людина.тим більше сайт не обовязково на форумі можна знайти,є ще google,yandex і так далі.Це не закрита інформація.

Гість
Гість

Створювати по Гість на тему 2013-04-08, 6:54 pm

Ця ситуація настільки дурна. Просто до сміху.
Таня, навчіться вірити людям! Тобі нормально об"яснили, що сталось. А ти просто обісрала!

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 9:46 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-03, 9:46 am