Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Хто у вас приносить гроші в дім?

Частка

Голосування

Хто заробляє у вашій родині гроші?

Всього голосів: x

Himena
-
-

К-ть повідомлень : 823
Вік : 34

Створювати по Himena на тему 2012-10-06, 7:09 pm

Якщо заробляє лише чоловік - чи соромно у нього просити гроші на найнеобхідніше (білизну, шкарпетки, засоби гігієни)?

Востаннє редаговано Himena (2012-10-06, 7:27 pm); всього редаговано 1 раз

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Re: Хто у вас приносить гроші в дім?

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-06, 7:17 pm

раніше ми разом приносили, а зараз чоловік ну і дитячі, якщо то гроші... то так, щоб рахувалося, не бачу нічого соромного просити гроші в чоловіка, та й чого просити в нас спільні гроші, вирішуємо разом що і коли купити, а може на щось потрібно відкласти... але після покупки авто в нас грошей не має lol

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577

Створювати по Yulya123 на тему 2012-10-06, 7:24 pm

Хотілося звичайно проголосувати що гроші нам падаютьз неба...але це не так..Мій чоловік заробляє їх з ранку до пізньої ночі...Навіть сьогодні працює...ось...З цього приводу він у нас молодець...Розуміє що нам треба, скільки треба і намагається ще десь підзаробити...не сидить на місці..Мене це радує...

А з приводу сорому не розумію чого має виникати таке почуття...В нас спільний капітал і перед тим як щось купувати завжди радимося і все таке...

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-10-06, 9:12 pm

Ми обидвоє заробляємо.Звичайно зараз я менше,а чоловік основний годувальник,але я стараюсь)А гроші в нас спільні,тобто я не уточнюю на що взяла гроші,а чоловік переважно все зароблене приносить мені.Але того трохи замало((Тому мушу підзаробляти,бо звикла мати якусь свою копійчину(заначку)на всякі там собі захцянки)Тіпа трусіки чи парфуми.Хоч чоловік і не проти щоб я таке купувала,але ж я знаю що воно б"є по сімейному бюджету.Ото закрутила))Коротше і я і чоловік працємо,але він своє зароблене несе мені,а я якщо не потребує сімейний бюджет своє зароблене никаю собі)))

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-06, 9:54 pm

голубка тетяна пише:а я якщо не потребує сімейний бюджет своє зароблене никаю собі)))

bravo ну і правильно...

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2012-10-07, 3:54 pm

В нас зараз також гроші приносить тільки чоловік, і несе мені)))) а там більш менш тими грошима в основному керую я!)))

Як я ходила на роботу в нас була спільна каса, думаю що і далі так буде, а просити,ні я не прошу, я беру. lol

milanka
-
-

К-ть повідомлень : 1978
Вік : 26

Створювати по milanka на тему 2012-10-07, 4:22 pm

в нас чоловік+ соц.виплати

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577

Створювати по Yulya123 на тему 2012-10-07, 4:25 pm

Кідді пише:В нас зараз також гроші приносить тільки чоловік, і несе мені)))) а там більш менш тими грошима в основному керую я!)))

Як я ходила на роботу в нас була спільна каса, думаю що і далі так буде, а просити,ні я не прошу, я беру. lol

Правельно...я теж не розумію чого просити...береш і все...а як запитає на що...кажу на власні потреба...білизна ж не тисячі коштуєі прокладки теж...А косметика то чоловік сам знає скільки туш коштує...яще й трохи прибрехую...якусь десятку накину...

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-10-08, 12:47 am

І в нас основний годувальник чоловік + дитячі + біля 1000грн я маю, всі гроші лежать вкупі і чоловік навіть не знає чи брала я на прокладки чи на квартплату, звичайно дорогі речі обговорюються, а білизну любимо купувати разом!

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175
Вік : 31

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-10-08, 9:47 am

На даний період головний годувальник -чоловік, приносить мені, і я беру на те що треба до хати, великі покупки обговорюємо разом))))Був період що заробляла втричі більше, було що обоє були годувальниками, але відколи завагітніла і прийшлось сидіти вдома за свій рахунок то чоловік і став основним годувальником, та й він непроти щоб я вдома з дітьми сиділа а він заробляв, але в нашій державі таке неможливо))))А я вже дуже хочу на роботу, бо хочеться мати і свою заначку інколи.....

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 27

Створювати по Oksan@ на тему 2012-10-08, 2:12 pm

А чого тут стидатися? Ми ж не лежимо цілий день на дивані чи бігаємо по подружках - ми поєднуємо дві дуже складні роботи: няня-вихователь та домогосподарка! Нехай чоловіки би спробували так =)
В мене гроші приносить чоловік, кладе в "тумбочку" і кому треба, той собі бере.На шкарпетки чи помаду просити - це для мене не припустимо. Ми лише звітуємо, якщо беремо крупну суму, щоб інший знав, що там вже не багато залишилося... от і все! Так, я вважаю, правильно.

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905

Створювати по musya на тему 2012-10-08, 2:46 pm

Oksan@, повністю підтримую, в нас точно так само. Ну я ще стараюсь трішки підзаробити інтернет-продажами, але то такий мізер, що навіть не замітно, переважно все йде на СП lol

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701

Створювати по Oksan@ на тему 2012-10-08, 3:30 pm

Розумію. В мен з інтернет-продаж такий мізер, що нема навіть що класти "на купку" =)

yuliya15078
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по yuliya15078 на тему 2012-10-08, 5:27 pm

Oksan@ пише:А чого тут стидатися? Ми ж не лежимо цілий день на дивані чи бігаємо по подружках - ми поєднуємо дві дуже складні роботи: няня-вихователь та домогосподарка! Нехай чоловіки би спробували так =)
В мене гроші приносить чоловік, кладе в "тумбочку" і кому треба, той собі бере.На шкарпетки чи помаду просити - це для мене не припустимо. Ми лише звітуємо, якщо беремо крупну суму, щоб інший знав, що там вже не багато залишилося... от і все! Так, я вважаю, правильно.

В нас так само,)))))))))) вважаю це найправільнішим. Наш тато колись залишився з двома нашими карапузами, аж на двоє діб, потім сказав що він краще гроші зароблятиме чим там в дома)))) і що кожній мамі по памятнику треба ставити

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2012-12-04, 9:14 pm

Раніше коли я працювала то приносили обоє, зараз я в декреті, але скоро планую на роботу.

ma-natka
-
-

К-ть повідомлень : 83
Вік : 36

Створювати по ma-natka на тему 2012-12-08, 10:02 pm

У нас тоже зарабатывает муж, а я уже правильно эти деньги распределяю.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-09, 11:25 pm

в принципі чоловік і зобов'язаний приносити гроші, то вже в нас модно стало, що жінка сама заробляє, але реально коли є діти то виховання і роботу важко пов'язувати, хоча хочеться всім доказати, що ми все встигаємо lol

Молочна шоколадка
-
-

К-ть повідомлень : 1357

Створювати по Молочна шоколадка на тему 2012-12-10, 12:00 am

Чоловік то зобов"язаний, і заробляє, але цього мало, не вистачає. А сидіти вдома з дитиною і нікуди не виходити, бо завжди щось хочеться купити, чи влітку, чи взимку.....
Чекати і просити я не вмію і не можу... Чоловік заробляє на квартиру, продукти, памперси по черзі купуємо. А от на всі власні витрати для себе і для дитини, одяг, аксесуари, подарунки і смаколики заробляю я + доніна карточка

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2012-12-10, 12:32 am

В нас на даний момент гроші приносить чоловік, як вийду з декрету то будемо разом.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-01-18, 6:09 pm

kalina-80 пише:В нас на даний момент гроші приносить чоловік, як вийду з декрету то будемо разом.
І в нас так.Я ще трошки "зліва" маю + дитячі гроші,тому вважаю,що заробляємо обоє.

Oxana_Sunny
-
-

К-ть повідомлень : 186

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2013-01-19, 12:00 am

Хотілось би "падають з неба" lol та вибрала варіант "чоловік". На свої потреби має окремо, то зарплату приносить мені, а я вже купляю що треба. Великі покупки робимо разом. Просити не прошу, просто беру. І навіть собі такого не уявляю.

Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037

Створювати по Natie на тему 2013-01-19, 7:03 am

в нас також зараз чоловік годувальник. До того разом працювали. Те що заробляла я тут, йшло на проживання, а його відкладали(якщо не тратили).Але рахунок один в банку, кожен має свою карточку, і якщо комусь щось потрібно, просто купує і все. більші покупки робимо разом. А те що заробляла на україні і підробляла репетиторством, то йшло тільки на мої забаганки і книжки...бо то був мізер

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-17, 10:47 am

У нас заробляє переважно чоловік, хоча я теж заробляю(менше, звичайно, сидячи вдома з дитиною багато не дуже получається)

Львів'янка
-
-

К-ть повідомлень : 124
Вік : 26

Створювати по Львів'янка на тему 2013-03-20, 5:30 pm

заробляє чоловік,оскільки я в декреті...а гроші беру скільки хочу і трачу на все що потрібно...чоловік навіть не випитує на що я їх потратила...

М@ртуля
-
-

К-ть повідомлень : 1
Вік : 43

Створювати по М@ртуля на тему 2013-03-22, 9:43 pm

В нас заробляє зараз чоловік... Але до декрету в нас було так, що чоловіка заробіток,то на сім'ю, а моя зарплата була тільки моя. parfum

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:48 pm

Cьогодні: 2016-12-06, 10:48 pm