Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 5 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Що потрібно дитині на зиму???

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Що потрібно дитині на зиму???

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-06, 10:09 pm

Готуємо наших малюків до зими, що їм потрібно???

Читаємо корисні поради, в що саме потрібно вдягати дитину зимою...

Спойлер:
1. Помилка перша - "товста" куртка або комбінезон

Часто недосвідчені батьки вважають, що товста куртка або комбінезон є підходящим одягом на зимовий період. Дійсно, дорослі судять за своїми власними відчуттями, забуваючи, що колись самі були дітьми і бігали, стрибали, переверталися на гірках в снігу або борсалися в калюжах, не рахуючись з побажаннями батьків. При активному русі в "товстому" верхньому одязі дитина інтенсивно потіє, піт вбирається в білизну, потім у толстовку або светр, а потім просочує підкладку куртки і синтепон.
При низькій температурі повітря взимку вологе конденсується, остигає і варто тільки дитині зупинитися на деякий час, викликає різке переохолодження тіла. За час прогулянки на вулиці взимку дитина кілька разів зупиняється і різко остигає. Щоб отримати уявлення про це - спробуйте самі побігати в "товстому" одязі. Як наслідок ваших помилок, діти в подібному одязі постійно схильні до простудних захворювань.

2. Помилка друга - пуховик
Виробництво пуховиків з курячого і качиного пуху в Фінляндії не вітається, як надзвичайно небезпечне для дитячого здоров'я. Навіть при використанні непромокальних тканин пуховик обов'язково "прошивається". При цьому утворюються дірки від швейної голки, куди при снігопаді або дощ затікає вода, поступово просочуються окремі пір'їнки. З іншого боку при активному русі з внутрішньої сторони пух і пір'я поступово просочуються потом. Таким чином, у середині пуховика утворюється середовище для розвитку мікробів і мікроорганізмів. Пір'ячко проходить через тканину підкладки і прилипає до домашнього одягу, викликаючи алергію, таким чином можуть спровокувати астму.
Отже, який же варіант буде найкращим?

Легкий комбінезон, утеплений не товстим шаром синтепона, а сучасним "тонким" матеріалом, що створює всередині комбінезона ізолюючу повітряний прошарок. Технологія "подвійний рами" дозволяє краще зберегти тепло.
Тканина для комбінезона повинна бути непромокаюча, продувається, дихаючою, зберігає еластичність і м'якість при будь-якому морозі. Основні шви комбінезона повинні бути проклеєні і повністю водонепроникні.
Нижня частина комбінезона повинна бути більш щільною, стійкою до агресивного середовища з солі, снігу і бруду. Брюки забезпечені знімними гумками. Манжети і капюшон оброблені затримують тепло м'яким, комфортним флісом.
Верхня частина комбінезона повинна бути м'якше і еластичнішою нижній, так як при цьому дитині набагато зручніше рухатися.
Підкладка комбінезона повинна бути виконана з синтетичних волокон, так як бавовняна підкладка збирає вологу і не підходить для зими. Такий комбінезон є якнайкращим для нестійкої зимової погоди (то "плюс" - то "мінус") і вважається всепогодним.

Проблема білизни
Взимку надягати білизну з натуральної бавовни не рекомендується, так як в холодну погоду бавовна швидко вбирає вологу і холодить. Має сенс надягати білизну з натуральної вовни - мериноса або лами. Вовняна білизна відмінно зігріває, залишаючи при цьому шкіру дитини сухою, так як шерсть проводить піт на наступний шар одягу. Якщо дитина дуже активний - має сенс скористатися спеціальним спортивним білизною з синтетичних волокон.

Другий шар одягу
Проміжний шар одягу має бути "рихлим", об'ємним. Це може бути толстовка і спортивні штани з начосом. У Фінляндії подібний костюм називають "коледж".

Третій шар одягу
В сильний мороз рекомендується надягати вовняну комбінезон - чохол або комплект джемпер - рейтузи.
Ці вироби повинні бути виконані з хорошою "зимової" вовни (меринос або лама).

На закінчення
В сильний мороз потрібно використовувати не менше трьох шарів одягу. В легкий мороз підбирайте варіант, найбільш зручний вашій дитині. Колготки та шкарпетки взимку так само не повинні бути виконані з натуральної бавовни, так як в холодну погоду такі шкарпетки сиреют швидко і так само швидко холодять дитячому

П.С. Переклад by гугл lol

Востаннє редаговано Kavusja (2012-10-11, 2:08 pm); всього редаговано 1 раз

Kavusja
-
-

Re: Що потрібно дитині на зиму???

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-06, 10:10 pm

Оце сиджу і думаю, взуття зимове купила, одну пару... рукавички маю, шапку ні... костюм зимовий тільки хочу купувати, а що ще потрібно... чи вистачить однієї пари взуття???

Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577

Створювати по Yulya123 на тему 2012-10-06, 10:14 pm

Купила зимовий комбез...треба ще взуття але потерплю...бо нога росте швидко
Маємо пару світерків і одні тепленькі джинсики....більше нема нічого...Думаю треба ще щось тоненьке під світерок. Шапку замовила.

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 31

Створювати по musya на тему 2012-10-06, 10:17 pm

Наталя, однієї пари повинно вистачити, ми мали дутіки демар, то проходили цілу зиму, ще й цієї будемо ходити. А ще потрібно пару тепленьких гольфиків і кофточок, колготки, теплі носочки. Коли були сильні морози, то одівали під комбез ще в"язані штанішки.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-06, 10:29 pm

І я взяла дутики демарчики, такі вони класні... і хочу комбез Есто, а от светриків і гольфиків не маю, колготки маю і звичайні і махровочку...

milanka
-
-

К-ть повідомлень : 1978
Вік : 26

Створювати по milanka на тему 2012-10-07, 1:20 pm

в нас ще нічого немає, думаю може в Чернівці на базар скочити , або на СП замовляти
Наталь а дутікі який розмір брала?

Himena
-
-

К-ть повідомлень : 823
Вік : 34

Створювати по Himena на тему 2012-10-07, 2:00 pm

Провела вчора інвентарізацію з приміркою: ми до зими майже готові. Комбез на овчині, сапоги, пару шапок, рукавички, теплі шкарпетки і колготи (ще по пару штук не зашкодить), кофти, в"язані штанці, і ще треба трохи більше теплих гольфиків і крфтинок, бо по одній штуці.
Буду після 15 кофтинки з гольфиками докупляти.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-07, 2:29 pm

Дутіки брала найменші 20-21 розмір, вони йдуть на 13.5 см, але я би сказала, що на 13 см.

Yulya123
-
-

Створювати по Yulya123 на тему 2012-10-07, 4:03 pm

Яоце думаю...замовила шапку на хутрі ну не натуральне а штучне...Дівчатка чи зручні вони у використанні? Чи треба ще брати вязану?

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2012-10-07, 4:12 pm

Старший малий має на хутрі, то носив коли були сильні холоди а так мала зміне просту вязану.

Yulya123
-
-

Створювати по Yulya123 на тему 2012-10-07, 4:13 pm

Дякую...мабуть ія візьму ще вязану на всяк випадок

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-10-08, 12:51 am

Ми укомплектовані повністю, дякувати племінникам і хресному, а ще бабусі, яка нам вяже шерстяний комбез, кольоровий, теплий і дуже зручний!!! bravo

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-10-08, 9:58 am

О зима......ми маємо одні дутіки, комбез і полукомбез, одну шапочку, шарфік, і 2 пари колгот, хочу ще зо 2 пари штанів, ще одну шапочку, ще одну курточку, бо вона вже все піднімає і до себе тулить то треба часто прати...ще треба шкарпеточки, светрики....і чи незамало 1 пари взуття, а якщо залізе в воду(моя це полюбляє)чи мокрий сніг???Ми взяли дутики 20/21р, думаю стане, вони з топтаним хутром мають 13см, зараз носимо 12см....
Таська, як вам класно, а ми найстаршенькі, і нема кому дати(я б непроти бо то дуже витягує з сімейного бюджету при тому що майже все купляємо ми з чоловіком...)

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905

Створювати по musya на тему 2012-10-08, 12:00 pm

В ритмі щастя..., нам одних дутіків вистачило, бо вони не промокають, мій малий теж дуже любить поміряти калюжі чи походити по мокрому снігу.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-10-08, 12:57 pm

то покищо нехай будуть одні, а там якщо щось то докуплю))))

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 1:13 pm

В нас уже є комбезики на овчині, дутіки замовила, шапки теж. І по ки все.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-10-08, 3:36 pm

В нас є комплект куртка і комбе,докупила ще одні штани-комбез.Маємо дутіки теплі,замовила ще термочобітки.Шапки-замовила.Є ще пальто шерстяне на овчинці.Рукавички є.Ще треба пару теплих бодіків,колготок,носків,і 2 светрика)А ще маємо штанці на флісі і комбез вельветовий на флісі десь на вихід)

Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758
Вік : 30

Створювати по Margoshka на тему 2012-10-08, 5:01 pm

О, нам в цьому питанні найлегше, бо морозів таких немає... Маємо ще з минулої зими комбез на овчині(в нього низ перепобляється з мішка на ніжки), то навіть не знаю, чи використаємо...
Думаю, обійдемось 3-4 курточками. Штанів маємо багато, бо щодня міняємо, з садочка повертаємось як поросята. здалось би ще пару светриків без капішона, пару бодіків-гольфикамим.На ніжки шкіряні ботінки, кросівки. Шапка і рукавички також є

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!

Кідді
-
-

Створювати по Кідді на тему 2012-10-09, 2:03 pm

А ми вже запаслись, комбінезон маю на пошті забрати, і ще шапочку в Нати і все може падати сніг, ааааа ще санки купити потрібно)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-11, 2:08 pm

Дівчата, додала в перше повідомлення цікаву статтю, читайте, сорі за переклад, гугл старався як міг lol

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-14, 9:55 pm

Дівчата, замовила я малому такий комбез на зиму, але колір буде більш до червоного як і хотіла... чекаю підтвердження про наявність, як вам він?

Світулька
-
-

К-ть повідомлень : 1267

Створювати по Світулька на тему 2012-10-14, 10:19 pm

Кавуся я свому такий того тижня купила і те жколір більш до червогного,такий класний в йому ,а ще капішон.бомба.а скільки тут коштує???

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-14, 10:34 pm

343грн з орг. збором, ти який брала розмір??? і за скільки купила???

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-17, 1:20 pm

Ми й досі без шапки і комбеза, та дівчина в якої я думала замовити комбез щось мовчить мене то так дратує, обіцяла ще в понеділок замовити... добре хоч гроші на перед не взяла.

Кідді
-
-

Створювати по Кідді на тему 2012-10-17, 1:39 pm

А наш комбез такош есто, дуже класний і досить швидко прийшов)

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 5:37 pm

Cьогодні: 2016-12-10, 5:37 pm