Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Відлучення від ГВ.

Частка
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Відлучення від ГВ.

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 10:48 am

Ось уже рік, мої малявки гамають груди. Я заLумуюсь про віLлучення. Перш за все, тому що мені дуже тяжко, вони встають вночі по 3 рази. І мені дуже тяжко, вставати 6 разів і по 15хв. годувати. Та й я не прихильниця такого довгого годування.
Зараз я годую їх тільки вночі і один раз на день, і планую уже в ночі якось замінювати груди молоком. І так потроху відлучити загалі.
А ви як?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
пушкарік
-
-

К-ть повідомлень : 862
Вік : 27

Re: Відлучення від ГВ.

Створювати по пушкарік на тему 2012-10-08, 11:50 am

я хочу до року відлучити, але це важко, бо прикорм майже не їсть(

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 32

Створювати по musya на тему 2012-10-08, 11:54 am

Процес відлучення в нас був досить тривалий і болючий. Спочатку я виключила всі проміжні годування і залишила лише перед сном. Потім планувала відмовитись і від цих годувань, але були страшні істерики, тож ми далі засинали тільки з цицею. Та коли вже молока стало зовсім мало і малий цілу ніч висів на грудях (від чого в мене вже були рани, яких не було навіть на початку ГВ) я зрозуміла, що з цим щось потрібно робити. Намастила я груди шлунковими каплями , малюк взяв цицю і зразу ж відпустив її з словами "кика ба". Потім ми повторили "процедуру" ще декілька раз і синуля вже навіть не просив груди. Але після цього ще майже 3 тижні дитина не спала практично цілу ніч (ми з чоловіком колисали його по черзі), такий для нього це був стрес. Скажу чесно, таких безсонних нічок в нас не було навіть коли він був зовсім маленьким і його мучили коліки. В мене з грудьми проблем не було взагалі, оскільки молока вже було дуже мало (я була вже на 5 місяці вагітності).

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
пушкарік
-
-

Створювати по пушкарік на тему 2012-10-08, 12:00 pm

А я за місяць до родів заклеїла соски пластирем і казала старшому шо циці нема)))))) проканало)

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 12:56 pm

ги. насмішили. ну маї ще такого не розуміють.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
пушкарік
-
-

Створювати по пушкарік на тему 2012-10-08, 12:59 pm

так він соска не бачив - каже - нема.))) і все)

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 1:35 pm

То ти першого дровго годувала, майже до 2 так?
Знаєте, мені якось так, сумно відлучати. Так приємнго додуати своїх малявок. То словами передати не можливо. Відчуається особлива атмосфера,

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Створювати по Kavusja на тему 2012-10-08, 2:14 pm

Не в тему, але ... я малого не годувала жодного дня і навіть не уявляю як це, а зараз він вже такий дорослий... я то таку дитину годувати грудьми neznaju
Світулька
-
-

К-ть повідомлень : 1267

Створювати по Світулька на тему 2012-10-08, 2:19 pm

це дійсно дуже приємно коли десь відлучишся на пів дня від його,приходиш він чекає так заглядає в очі і гамає з такими присмаками і сміється,словами не передати....
Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 2:40 pm

Ніколи не забуду перший раз, відчуала тоді щось таке змішане

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

пушкарік
-
-

Створювати по пушкарік на тему 2012-10-08, 3:28 pm

Я старшого годувала до 8 місяця вагітності - відлучилв в листопаді, то виходить 1 і 5міс

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-10-08, 3:39 pm

Я не знаю,як то все буде відбуватись,але планую вже з весни починати поступове відлучення.А поки насолоджуюсь-контактом)Хоч і важко деколи,а знаю,що це потім вже не повторится)

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 4:09 pm

Голубка тетяна, та чого. НГарододиш донечку і знов повториться.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-10-08, 4:16 pm

Ната Д ,ой дякі.Як Боженька дасть,то звичайно)Я так гіпотетично кажу,що це неповторні моменти)

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 4:26 pm

Так дійсно. Моменти не поторні, але мене дратує, коли мама з дитям іде повулиця і дитя каже мам хочу цицю. Як на мене рік рік з половиною це максимум.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-10-08, 4:33 pm

Згідна з тобою!

Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758
Вік : 31

Створювати по Margoshka на тему 2012-10-08, 4:51 pm

Я відлучила малу у 8,5міс. Це був поступовий процес. З 6міс вона перестала їсти груди вночі, спробувавши суміш з пляшки... потім почали вводити прикорм і заміняти годування.Молока ставало все менше і менше. На початку 8 міс дійшло до того, що вона груди їла лише на сніданок, виїдала 2за раз, і випивала ще 130гр суміші. Я ще потягнула наше ГВ близько 10днів, і одного ранку просто не дала їй. Вона спокійно випила 150гр суміші і за груди навіть не згадала... І їх я не перев"язувала, таблетки не пила, вони так і більше не набрали...

Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!
Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2012-10-08, 6:22 pm

А мені навіть подумати важко як її відлучити, вона так настирливо просить, і подушку приносить, щоб я лягла і светр тягне і просто вилазить на руки і каже амммм, то так класно але довше березня тягнути не хочу(
mad_housewife
-
-

К-ть повідомлень : 887
Вік : 29

Створювати по mad_housewife на тему 2012-10-30, 8:16 pm

ой, і я як подумаю про відлучення від ГВ, аж мурашки по шкірі :(
Відлучатиму в півтора роки, а може і ні :)
Груди просить тягнучи за светр, але я намагаюсь таке присікати. Мол тітя мамина, коли буде потрібно дам сама

шалений мамстер :)
Мері 13
-
-

К-ть повідомлень : 1390
Вік : 31

Створювати по Мері 13 на тему 2012-10-30, 8:27 pm

і я думаю відлучати. Чим далі тягнути тим гірше відлучати. В нас наразі тільки нічні, а яїх багато. Мала не стільки їсть, як смокче. В результаті сама толком не спить і мені не дає. Кажуть, що як відлучиш сплять діти краще

mad_housewife
-
-

Створювати по mad_housewife на тему 2012-10-30, 8:29 pm

дывчата, вибачайте за тупысть, а дитина може сама припинити гв?

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 35

Створювати по Таська на тему 2012-10-31, 12:10 am

Віта, думаю, що в такому віці вже нє, бо дитина вже не стільки їсть, як просто контактує з мамою.
Моя також тягне з футболку, вилазить на коліна і каже "ам", а як заснути без циці просто не уявляє...
kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2012-12-03, 3:18 pm

Я годувала малого до 1,2р. поступово перестала давати вдень, потів ввечері, а потів вночі замість грудей дала чайок з бутилочки. Деякий час ще просипався вночі, але пили чай, водичку або молочко з соски.
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-03, 3:41 pm

І так лежали ми в лікарні, з нами була ще одна мамуся, малому рік і чотири місяці... малий цілодобово висів на грудях, сам лізе під светрик і витягує, може це і добре, але для мене то дико, вона від нього ні на хвилину не відходить, тільки за хниче, відразу груди... Я такого не розумію, все повинно мати свою межу. Це моя думка, без образ.
mad_housewife
-
-

Створювати по mad_housewife на тему 2012-12-04, 5:36 pm

Кавуся, не в образу, хто не годував той не зрозуміє. То я взагалі пишу. Я коли була вагітна, то казала, що не буду годувати дитину на вулиці, (думала, як то груди виставляти на показ?), і не буду спати з малим.
Я годувала малого на вулиці не раз!!!, і при цьому виявляєтьяс не треба виставляти груди :) Ми стільки раз їли, а ніхто навіть про це не знав :)
Я сплю з малим, бо я лінтяйка то раз, і мені реально було б важко того кабанчика піднімати з ліжка, і класти назад.Я і так як жінка-кентавр все таскаю на плечах :)
Думаю, вона так часто давала груди, бо вони реально заспокоюють дитину.
Я дуже надіюсь, що ти правильно зрозуміла допис, і не сприймаєш як образу.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-06-27, 1:31 pm