Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Відлучення від ГВ.

Частка

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Відлучення від ГВ.

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 10:48 am

Тема першого повідомлення :

Ось уже рік, мої малявки гамають груди. Я заLумуюсь про віLлучення. Перш за все, тому що мені дуже тяжко, вони встають вночі по 3 рази. І мені дуже тяжко, вставати 6 разів і по 15хв. годувати. Та й я не прихильниця такого довгого годування.
Зараз я годую їх тільки вночі і один раз на день, і планую уже в ночі якось замінювати груди молоком. І так потроху відлучити загалі.
А ви як?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Re: Відлучення від ГВ.

Створювати по ляля на тему 2013-10-14, 2:09 am

а ми спимо разом...то мала мене чує)і вічно цицю просить...і навіть як не разом зривається і проситься щоб до себе взяли.

Тетяна371
-
-

К-ть повідомлень : 309
Вік : 27

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-12-09, 10:30 pm

А ми теж гамаємо ще циці, нам 1рік і 3міс.... ще недумала відлучати, бо встає один раз вночі а інколи і взагалі не стає, спить цілу ніч... ... але думаю через 2-3 міс починати вже відлучати

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-16, 12:46 pm

Всі доказують корисність грудного годування... я не спорю то добре, але і штучне не гірше...
Моя дитина повністю була на штучному годуванні і нічим не відрізняється від інших, можу навіть сказати, що розумніший за декого... І мені було легше. Так можливо на грудному годуванні діти більш плотні, але невже вага показник???

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595

Створювати по Іріша на тему 2013-12-16, 1:14 pm

Мій не є грубий і не високий хоч і на грудному вигодовуванні були майже 2 роки.Кожна дитина як і доросла людина має свою будову і гени.І на свій вік теж досить розумний і хитрющий.Правда говоріння нам дуже важко вдається(((

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2013-12-16, 1:28 pm

В мене двоє, обоє були на ГВ рік, Іллюшка пампушка, а Тьома меншенький. Я не думаю що повнота залежить від ГВ. Як на мене мої діти не хворіли як були на ГВ, і мені було дуже приємно їх кормити. Говорять мої уже обоє гарно, але також не бумаю що через ГВ.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Тетяна371
-
-

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-12-16, 6:41 pm

А в нас мала навпаки худенька і на грудному вигодовуванні, хоч вже в 1рік і 3міс багато говорить, пише ручкою всякі "карляки" знає назви більшості тварин, але не думаю що це звязано з грудним молоком... кожна дитина по своєму розвивається

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2013-12-16, 10:28 pm

в нас 1.4,ми ще годуємось.,пора помалу відівчати від циці

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-30, 6:30 pm

Ми відлучилися від циці досить просто, за два дні, я навіть про таке не мріяла.

Тетяна371
-
-

Створювати по Тетяна371 на тему 2014-01-30, 6:44 pm

Ми ще на грудному, нам 1,5, думаю відлучати десь ближче до 2-ох років, бо це дуже зручно... дала цицю і не треба бігати гріти молоко, дивитись на температуру і головне що впевнена на 100% у натуральності і корисності, бо після року потреба у грудному молоці тільки зростає

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-30, 7:47 pm

моя навіть після відлучення молока до рота не бере

Maljok
-
-

К-ть повідомлень : 3277

Створювати по Maljok на тему 2014-02-05, 12:54 am

А я мрію про проблему "як відлучити...." молоко почало пропадати вже після 3-ох місяців...протянула на змішаному до 5-ти....
І так жалко!
Маю багато знайомих які після року ще годують. Думаю що це нормально, хоча багато кажуть що треба відлучати після року. Але ж це так приємно! Дитинка вже не просто їсть - вона вже розумію що мама дає саме цінне!

Але і затягувати не треба. Бо в мого чоловіка хресний до 4-ох років на грудному був)))) навіть не можу таке уявити))) Але тоді часи важкі були - поки було в мами молоко то годували щоб економити...

berezovska
-
-

К-ть повідомлень : 30
Вік : 26

Створювати по berezovska на тему 2014-02-07, 7:56 pm

Моя донечка від маленької вставала по 5 разів вночі,щоб погамати і напевно уже так до цього привикла,що і до 1 року і 6 міс уже рефлексно вставала і просила нямати:))) Можливо б була іще годувала,але дізналась,що вагітна вдруге puziko  І через те,що малеча просила істи,то у мене був тонус матки,і дуже часто боліло низом.
Як на диво,відлучення у нас пройшло без ніяких проблем. Дві ночі пробувала замінити груди чимось іншим,давала кампотик (так як ні суміш,ні інше молоко вона не пила взагалі). Потім ще 2 ночі вона пробуджувалась і казала ням-ням,але оскільки вона уже в такому віці,що все розуміла,то я просто казала,що у мене "буба",і що ням-ням нема. Дівчата,яке було моє здивування,коли на наступний день вона спала цілу ніч і їсти не просила. ura 
Так що ми уже майже місяць груди не їмо. І може це все не правда,що взимку не можна відлучувати від грудей? Може це й на краще?:)

Щаслива мама і дружина!

family

oleAndr
-
-

К-ть повідомлень : 424
Вік : 32

Створювати по oleAndr на тему 2014-03-16, 1:47 am

малу відлучила в 9 місяців-за тиждень часу і не згадувала про груди.Малого-в рік і 1 міс. ,але теж так все безболісно .

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701

Створювати по Oksan@ на тему 2014-03-26, 2:41 pm

Чи може хтось порадити, як без таблеток і небезпеки отрмати біду на груди завершити лактацію?
От я вагітна, мені таблеток не можна, температури, грудок не потрібно також... Що робити? Не давати груди дитині і час від часу зціджувати? Чи є щось краще?

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285

Створювати по alinka25 на тему 2014-04-01, 10:20 pm

Oksan@, я старшу малу відлучила в 1,4 р через те що завагітніла. От просто не дала і все. Мама взяла малу до себе спати. На 3 день я знову спала з малою, правда трималася вона циці. Я у свою чергу мало пила рідини, не їла продукти що стимулюють молоко. Ну типу халва, молочні каші ін. А груди перевязувала, так ходила вдень і спала так. Ще моя гінеколог казала що можна натерти камфорою, аде обійшлося без того. За першу сутку груди набрали досить то трохи зцідила, але не до кінця, а так щоб почути пологшення і щоб не було дизкомфорту. Поки зникло повністю молоко, то пройшло десь до 2 тижнів. А перевязана ходила днів 3-4, зціджувати вже не приходилося, не боліли.
Хоча багато хто кормить діток до кінця вагітності

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701

Створювати по Oksan@ на тему 2014-04-02, 5:08 pm

alinka25, Я похоже роблю, правда спить зі мною (могла би завезти до мами, але шкода людини), і не перевязувала, не сприймаю це чогось... теж зціджую по трохи. На рахунок продуктів, що стимулюють виділення - я далі п'ю кріп і їм халву)) Я просто вірю в те, що вони зовсім не допомагають (за найвідомішим педіатром), що це лише психологічна допомога.
Знаю, що дехто годує, плюс викидаша не боюся, але мені запала в голову думка, що груди мають відпочити, набратися молозива, а не годувати немовля 2-річним молоком.

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285

Створювати по alinka25 на тему 2014-04-02, 7:51 pm

Oksan@, Це у вас вже 3 ляля буде, класно ))) мені перевязування помогло, я вже так туго не робила

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

svetikyra
-
-

К-ть повідомлень : 93
Вік : 42

Створювати по svetikyra на тему 2016-02-07, 7:16 pm

Своїх дітей годувала до 2 років,старша дочка дуже тяжко переносила цей період ,а у мене молоко прибувало і прибувало ,що тільки не робила(пила чай з шалфею він зменшує лактацію,і таблетки в Ріхтері купила)нічого не помагало,а груди ніби після родів,аж чисто випадково натрапила на капустяний лист.2дні з капустяними компресами і усе як рукою зняло.
А з найменшою я почала зразу з капустяного листка.Дозволила її доторкнутися до грудей в капусті,говорячи,що циця спортилася,какана...Нам хватило одного дотику.На диво дуже спокійно віднеслася до розлуки з любимою цицею.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:54 am

Cьогодні: 2017-01-20, 10:54 am