Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 1 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Відлучення від ГВ.

Частка
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 29

Відлучення від ГВ.

Створювати по Ната Д на тему 2012-10-08, 10:48 am

Тема першого повідомлення :

Ось уже рік, мої малявки гамають груди. Я заLумуюсь про віLлучення. Перш за все, тому що мені дуже тяжко, вони встають вночі по 3 рази. І мені дуже тяжко, вставати 6 разів і по 15хв. годувати. Та й я не прихильниця такого довгого годування.
Зараз я годую їх тільки вночі і один раз на день, і планую уже в ночі якось замінювати груди молоком. І так потроху відлучити загалі.
А ви як?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Ly...
-
-

К-ть повідомлень : 247
Вік : 25

Re: Відлучення від ГВ.

Створювати по Ly... на тему 2013-01-21, 2:32 pm

Таська, от і ми ні пляшки ні дурачка не признаємо...Рідко таке буває, що вона поїсть груди і не вирубиться...то бавиться хвилин 20, потім починає моститись і так може вирубитись. Але то тільки з чоловіком...То оці вирубування, то такий собі промінчик надії для мене, що моя дитина все ж таки буде гарно саменька засинати

Муж подарил путевку на курорт - "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда...
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 35

Створювати по Таська на тему 2013-01-21, 2:52 pm

А Арінка засинає ТІЛЬКИ коли груди в роті
Світулька
-
-

К-ть повідомлень : 1267

Створювати по Світулька на тему 2013-01-21, 2:59 pm

і я думаю починати відлучати,а як?????
страшно за те діло братися як вдень хоч - ковтка,але робить

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2013-01-21, 3:07 pm

І ми вдень не їмо, а тільки ввечері і вночі. Вдень як вкладаю спати, то або заколисую або йдем гуляти і в калясці засинає, інакше ніяк. ВВечері ще не пробувала вкладати без грудей, чекаю весни...
Таська
-
-

Створювати по Таська на тему 2013-01-21, 3:14 pm

І я до весни відкладаю, щоб спала на вулиці
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 32

Створювати по musya на тему 2013-01-21, 3:21 pm

Тут головне зрозуміти, що назад дороги немає і якщо вже почався процес відлучення не йти на поблажки (дитина плаче, я ще раз дам цицю, а вже завтра будем відлучатися), а пробувати дитину чимось відволікти. Мій малий теж бутилочки не признава, а от з непроливайки пив дуже добре, тому я давала йому чай чи компотик (коров"ячого молока до рота не бере) і так заколисувала, як в ночі просинався, то теж пив чайок. Зараз в нас інша проблема як відівчити його пити наніч lol
А малу планую відлучати десь на літо, бо не хочу довго затягувати, бо потім чим раз тим важче і мамі і дитині.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-01-21, 3:38 pm

і я хочу на весну.будемо більше гуляти,то не буде його муляти.але чесно кажучи та циця мене вже достала до чортиків

Ly...
-
-

Створювати по Ly... на тему 2013-01-21, 5:41 pm

А я завжди була проти тривалого годування...мені не подобаються трьохрічні діти, яку на вулицях влаштовують істерики "дай цицю" і страшно боюсь до такого дотягнути. Але ловлю себе на думці, що в глибині душі мені так шкода відлучати донечку.

Муж подарил путевку на курорт - "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда...
Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037

Створювати по Natie на тему 2013-01-21, 5:49 pm

В нас та сама ситуація. Без циці не заснемо ніяк, хіба вже дуже вимучена, або на вулиці. В ночі так як в ЛУ.. може раз а може і 25 раз. але її при цьому без циці не заколишеш. я і хочу і боюся відлучати, бо знаю що це вже назавжди, а не знаю як буде краще. ще й чоловік мене взагалі не підтримує на рахунок відлучення. а вона препогано набирає вагу. Подруга каже, що як відлучиш - буде краще їсти, не знаю... також напевне до весни почекаю.
а пляшку чи пипку взагалі не признає, молоко також, хіба в каші.

Himena
-
-

К-ть повідомлень : 823

Створювати по Himena на тему 2013-01-21, 7:15 pm

Дівчата, напишу, бо я відлучати не збиралася, але довелося. Головне чітко прийняти рішення, що ви відлучаєте. Робити це, звісно, тільки після року, у нас оптимально вийшло в 1 і 2 міс - 1 і 3 міс. Дуже боялася, як буде засинати без циці, але навчилася. Думка, що відлучаєте, має бути у вас цілий день в голові, ви не маєте шкодувати про це чи мати сумніви. Встановлюєте, що ось цей тиждень у вас лишається годування наніч, раз-два вночі (інакше колишете або даєте все ж цицю, і як тільки дитина засинає - цицю забираєте, не давайте з нею спати, як раніше) і раз вранці після просинання. Потім "один раз" виключаєте, наприклад, вранці. Потім поступово забираєте вночі, якщо чоловік може укладати дитину (у нас це було неможливо) - доручайте йому, так ви поступово заберете годування наніч. Оскільки чоловік малу вкласти не міг, я останнє годування стала проводити так - я не догодовувала до моменту, поки вона засне, а забирала цицю раніше. Тобто вона була вже сонна і я пропонувала їй вкладатися. Вкладалася сама і запрошувала лягати біля себе. Вона приповзала, лягала, я її вкривала, розповідала коротеньку казочку і так ми вчилися засинати без циці в роті.
Скажу, що у нас не було ніколи дурачків або пляшечок, з часом з"явилася кружка-непроливайка (поїльник з твердим носиком), але пити їй подобається більше з чашки, тобто у нас також не було замінників циці.
Natie пише:а вона препогано набирає вагу. Подруга каже, що як відлучиш - буде краще їсти, не знаю...
Це цілком імовірно, нас коли зуби не турбують, то їсти Яна стала краще звичайну їжу (хоча прикорм їла препогано, а вага.. у неї в рік була 8,3 кг при зрості 80 см) та й, думаю, час прийшов, вона вже більша дівчинка.
Ага, і коров"яче молоко вона так і не п"є, лише творог любить.

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-01-21, 7:32 pm

мій приходить до мене і сам витягує.деколи навіть боремось

Himena
-
-

Створювати по Himena на тему 2013-01-21, 7:51 pm

То трохи складніше. "Ні, не можна, циця мамина і лише вона вирішує, коли тобі її дати. Попроси! Покажи, що ти хочеш, футболку задирати не можна!" І пробувати чимось відволікти: печивом, полоскотати його, улюблена іграшка... що він любить.
Мені було простіше, бо "циця - мамина" говорилося з місяців 8, тому дерти футболку пробувала, але можна було відволікти.

Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037

Створювати по Natie на тему 2013-01-21, 7:52 pm

Ой Хімена, ми вселила в мене надію. Думаю ми також почнемо з 1р2міс.

Himena
-
-

Створювати по Himena на тему 2013-01-21, 7:57 pm

Наті, мені ще що думається - якщо сама мама думає, що все буде легко і запросто вийде (навіть якщо їй страшно, але вона з тим бореться), то виходить все значно легше і простіше ok Тобто, головне, позитивно себе налаштувати, що все вийде, що доня велика і ви зможете знайти спільну мову. Коротше, що все буде добре! dance

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2013-01-21, 7:59 pm

і я намагаюсь її відволікти, а ще кращий варіант для мене напоїти, перебити апетит, хоча в нас це поки не завжди получається)
Таська
-
-

Створювати по Таська на тему 2013-01-21, 8:09 pm

І я стараюся непроливайку дати, але не часто таке проходить, чайочкі вона не хоче, з компотом не на багато краще, п"є водичку.
Ly...
-
-

Створювати по Ly... на тему 2013-01-21, 8:31 pm

Ну бачу в нас не така запущена історія =) Мала не просить в мене ніколи цицю, хіба ввечері і вночі... Я спокійно перед нею переодіваюсь, а як достане десь цицю, то хіба соском бавиться...

Кідді
-
-

Створювати по Кідді на тему 2013-01-21, 8:36 pm

Ліля, вона ще маленька і не навчилась вимагати)))почекай трошки і Вероня покаже до циця і достане )))))
От я сіла в нет а мала кричить щоб я її погодувала, то ж мала їсть а я пишу lol

oksano4ka
-
-

Створювати по oksano4ka на тему 2013-01-21, 8:46 pm

В мене теж не здирає футболку, я ніколи такого не дозволяла, максимум це може підійти показати пальчиком і почати хникати, щоб я дала, але можна відволікти, або напоїти компотиком
Ly...
-
-

Створювати по Ly... на тему 2013-01-21, 8:53 pm

Кідді, не лякай мене так)) Буду надіятись, що нас то мине...так такого не хочу((

Кідді
-
-

Створювати по Кідді на тему 2013-01-21, 11:05 pm

Та я не лякаю, то і страшно і смішно і приємно, коли дитина тебе потребує :)

oksano4ka
-
-

Створювати по oksano4ka на тему 2013-01-21, 11:12 pm

Ліля, все в твоїх руках, якщо ти не будеш дозволяти дитині командувати тобою, то омине, можливо пару раз поплаче, коли вона захоче, а ти не дасиш, але якщо стояти на своєму, то зрозуміє, що так не можна і не буде такого робити...))
Таська
-
-

Створювати по Таська на тему 2013-01-22, 12:43 am

Моя також вимагає і дуже злоститься як не даю, і це почалося десь місяць тому
Ly...
-
-

Створювати по Ly... на тему 2013-01-31, 9:00 am

Вирішила я вчити по трохи малу засинати без грудей. Після 3 дні назад почали той процес. Спочатку з мультиками пробувала сама засинати. Голову і так і сяк мостила і ставала, і лягала. Не могла собі місця знайти на тому ліжку. Доколисала її в калясці. З криками, але заколисала. День перед тим так верещала, що всерівно дала груди.
Після вчора знову та ж історія. Тільки заснули на пів голини швидше вже і трохи легше. Перший раз вночі встала в 4 год, то я розуміла, що як засне, то скоріше за все не встане більше і вирішила пробувати колисати просто на руках. Кричала, плакала, вигиналась, в ітозі почала засинати на руках. Потім зірвалась, і далі в крик. Дала груди.
Вчора заснули вже в 11. Правда далі в калясці. І вже 8 ранку, а вона так і не вставала їсти. Ітого, груди останній раз їли ще як минулої ночі. Отак приучою до одного, а заодно і відучую від іншого.

Кідді
-
-

Створювати по Кідді на тему 2013-01-31, 5:43 pm

В нас також прогрес, але то Наточка моя старається, вже 2 ночі просить пити чай, компот а цицю ні, і сьогодні в обід заснула так сама+ молоко з пляшечки)

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-07-22, 1:54 pm