Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає


[ Дивитися список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


  • Нова тема
  • Відповісти

Кінець світу 21.12.2012р.

Частка
avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-11-20, 3:57 pm

Зараз де не підеш, всюди говорять про страшні події, які мають статися з людством 21 грудня 2012 року. Серед них і повна темрява, і мертва тишина, і відсутність електроенергії, і т.д.
Ось знайшла статтю з цього приводу:
Спойлер:
Існує багато різних теорій того, що повинно відбутися в 2012 році, ось найпоширеніші на сьогоднішній день:
- здійсниться загадкове пророцтво Майя на 12 грудня 2012 року;
- відбудеться нечувана подія в історії Космосу: ми переступимо через октави Всесвіту. Куди ми підемо далі - ніхто не знає;
- з 12 по 24 грудня 2012 відбудеться неминуча подія: перехід всього людства на інший енергетичний рівень свого існування;
- перехід в четвертий вимір планети Земля, що спричинить за собою зміни у свідомості людей;
- відбудеться астрономічний феномен - парад планет: Марс, Юпітер і Сатурн вишикуються в одну лінію, і утворять "велику зірку";
- на планету Земля насувається Нібіру, космічне тіло, яке насуваэться з глибин космосу
Кінець світу, зараз актуальна тема і що не день, тим цікавість до апокаліптичного закінчення нашої ери зростає. Найближчий кінець світу має відбутися у символічну для нас дату – 21.12.2012. Цей кінець світу, напророчили нам давня цивілізація Майя. Більшість людей схильна вважати, що саме цього дня настане кінець світу. Але є скептики, які вважають, що 21 грудня 2012 року відбудеться духовний переворот, люди прозріють і стануть більш духовними.

Майя вказували, що 21 грудня 2012 року, під час грудневого сонцестояння наше Сонце опиниться рівно в центрі Чумацького Шляху. Сучасні вчені і астрономи підтверджують, що 21.12.2012 буде міжзоряний парад планет.
За словами тібецького лами, який зробив офіційну заяву в NASA, практично на всій Землі, близько 8 ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Прийде кінець світу. Не буде ні світла, ні електрики, ні зв’язку, ні звуків.
Земля в цей момент буде проходити через галактичну "нульову смугу". "Це стан простору, де гаситься і не може поширюватися ніяка енергія, де відсутні електромагнітні поля у всіх об’єктів. Лякатися і хвилюватися не треба", – попередив лама.
Темрява буде супроводжуватися космічними спалахами, ілюзорними спалахами світла і триватиме приблизно 3 - 4 дні. Потім світло сонця знову з’явиться.
"Тварини Землі заздалегідь відчують прихід "космічної темряви" і поховаються в нори, – говорить чернець. – Люди в містах цього не відчують, тому будуть жертви божевілля. Може загинути 10% населення Землі".
Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян. Ось що потрібно робити, коли прийде кінець світу:
1. Вам потрібно заздалегідь підготуватися до цієї зміни циклів, доробити всі справи 2012 року, не зав’язувати нових, віддати борги.
2. 20.12.2012 узяти своїх дітей, всі документи, готівкові гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.
3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення, а також піч в будинку, оскільки електрика з 21.12.2012 припинить передаватися проводами.
4. Зв’язок і телебачення відключаться. Протягом "днів темряви" завісити вікна темною матерією, не дивитися у них, не вірити своїм очам і вухам, не виходити на вулицю. Якщо з’явиться необхідність вийти, далеко йти не бажано – можна загубитися. Оскільки буде так темно, що не буде видно навіть власної руки.
5. Після появи світла не поспішайте повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.
Повний вихід Землі з "нульової смуги", на думку тібецького лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.
Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Воно стане більш духовним. У розвинених країнах розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров’я та особистості. "Це буде найважливіший поштовх для прогресу людства на довгі часи", – говорить монах.
Разом з тим слова монаха не підтвердилися. в цьому вирішили розібратись кореспонденти "КП". Монах, який висунув офіційну заяву для NASA про те, який буде кінець світу і що робити коли прийде кінець світу, виявився придуманим персонажем злого жарту всесвітньої параної під назвою "Кінець світу 2012".
Кореспонденти "КП" звернулись до представників Буддиської традиційної сангхи Росії: "Ви знаєте про пророцтва тібецького монаха, лами з монастиря Гьяндрек?"
Прес-секретар російських буддистів Сокто лама Бальжінімаев відповів: "Знаємо. Тільки вигадки все це. Ніякого кінця світу в найближчому майбутньому, за розрахунками наших астрологів, не очікується. Кінця світу не буде! Якби передбачалося що небудь серйозне, то глава буддистів Росії, Пандіто Хамбо Лама XXIV, обов’язково попередив би населення. До речі, ми взагалі ставимо під сумнів не тільки слова того монаха, але навіть і саме його існування. У всякому разі, нам про нього нічого невідомо.
- А як довго жити планеті Земля, за даними буддиських астрологів?
- Довго, – відповів Сокто лама. – На Землю по черзі повинні прийти 1000 Будд. Поки приходили тільки 4-ро. П’ятий Будда очікується приблизно через 2,5 тисячі років. Але й потім людство буде існувати, у всякому разі, поки не з’являться ще 995.
Таким чином пророцтво тібецького лами, який відомий ще як Оракул Шамбали, не підтвердилося. А значить кінця світу не буде! Принаймні такого, як описав монах.

А ми почекаємо на кінець світу, там буде видно. В будь якому разі, людство дійсно має унікальну можливість переосмислити своє життя. Бо 21.12.2012, майже у кожного в думках буде останній день, а це чудове об’єднання усіх роз’єднаних своїми поглядами та ідеями людей. Тим часом вчені запевняють, що страхи щодо 21 грудня не мають жодного підгрунтя, і що майя помилилися.

Великий парад планет - що це таке? Слідом за планетами нашої системи в один ряд вишикуються і планети інших зоряних систем. Вийде умовний вектор довжиною в мільйони світлових років. Чим він нам загрожує? (eburg.mk.ru)

За прогнозами вчених, одночасно з парадом планет відбудеться ще декілька дивовижних пригод. Спочатку Місяць затулить собою Сонце, а потім те ж саме зробить і Венера. А значить, людство зможе побачити 2 сонячних затемнення - одне за іншим. В останній раз таке грандіозна космічна подія відбувалася 25 000 років тому. І тоді на нашій Землі відбулася різка зміна клімату, все живе на планеті миттєво загинуло. На думку багатьох дослідників, схоже може трапитися 21 грудня 2012 року. Адже коли тисячі різних планет вишикуються в одну лінію, вони зможуть порушити вселенську рівновагу.

Зібравшись по одну сторону від Сонця, вони як би переважать іншу, нічим не заповнену частину нашої галактики, і вона, подібно до корабля, що потрапив у шторм, просто перевернеться. І відправиться у "вільне плавання" по Всесвіту. Якщо це трапиться, то наша Земля не зможе утриматися на своїй колишній орбіті, і її чекають глобальні потрясіння. На нашій планеті почнуться гравітаційні обурення - піднімуться трикілометрові хвилі цунамі, змітаючи все на своєму шляху. Почнуться руйнівні землетруси і урагани, почнуть вивергатися вулкани. Все це може повністю винищити людство.

За космічними мірками паради планет - явище звичайне. У Сонячній системі вони відбуваються щороку. Правда, тоді в один ряд шикуються тільки 4 небесних тіла. Набагато рідше - раз в 20 років - в одну лінію встають відразу шість планет нашої зоряної системи. Великий же парад проходить раз на 25 років.

Мало того, 2012 - це рік, в якому закінчується тисячолітня ера Риб, в якій жило все людство, і Земля переходить у Сузір'я Водолія. А значить, катаклізмів та загибелі людей не уникнути.

Кому вірити у цій суперечці більше — ваша особиста справа.

А ви вірите в це все?

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-11-20, 4:06 pm

Особисто я думаю, що нічого такого не буде, нас вже не раз лякали кінцем світу, але ще досі живемо. Єдиний Бог знає коли це буде, а ці всі страшилки придумали, щоб люди побільше скупляли продукти, свічки, сірники і тому подібне.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 34

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-11-20, 4:51 pm

Я вважаю,що на рахунок 21.12.2012 то перебільшення!Ще наші люди,такі смішні,вчіпились до того кінця світу і не помічають,що в нашій країні вже давненько маленький кінець всіту,і чим далі,тим гірше!Та і на Землі також!Ми впевнено крокуємо до чогось незрозумілого(
І Богу,не прийдется докладати зусиль,щоб нас провчити,бо ми самі себе повинищуємо...
Можливо треба задуматись над тими попередженнями..А не впадати в паніку-скуповувати свічки))Що вони дадуть(Вода-найголовніше!avatar
mad_housewife
-
-

К-ть повідомлень : 887
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 30

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по mad_housewife на тему 2012-11-21, 1:37 pm

Вірю в Бога, та Йому!
Все решта зайве.

шалений мамстер :)
avatar
пушкарік
-
-

К-ть повідомлень : 862
Реєстрація : 18.02.2012
Вік : 28

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по пушкарік на тему 2012-11-21, 3:50 pm

а я на 80% вірю що не буде 4 дні електроенергії. Тому частково готуюсь)

avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-11-21, 4:41 pm

голубка тетяна пише:Я вважаю,що на рахунок 21.12.2012 то перебільшення!Ще наші люди,такі смішні,вчіпились до того кінця світу і не помічають,що в нашій країні вже давненько маленький кінець всіту,і чим далі,тим гірше!Та і на Землі також!Ми впевнено крокуємо до чогось незрозумілого(
І Богу,не прийдется докладати зусиль,щоб нас провчити,бо ми самі себе повинищуємо...
Можливо треба задуматись над тими попередженнями..А не впадати в паніку-скуповувати свічки))Що вони дадуть(Вода-найголовніше!


Повністю згідна!


avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-11-21, 4:43 pm

Кінець світу-це КІНЕЦЬ ВСЬОМУ, не залишиться нікого і нічого, тому думаю ніяки запаси не допоможуть,якщо він все таки настане,той кінець!


avatar
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 29

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Ната Д на тему 2012-11-21, 8:17 pm

Я вырю в Бога. І лише вын знає коли буде кінець. Не думаю що уже зараз, Не так в біблії написано.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
avatar
Вітана
-
-

К-ть повідомлень : 136
Реєстрація : 12.02.2012
Вік : 49

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Вітана на тему 2012-11-21, 8:49 pm

ялю пише:тому думаю ніяки запаси не допоможуть,якщо він все таки настане,той кінець!

І я так само думаю. А чоловік сьогодні як сказився "Треба терміново закупати продукти і за тижень до 21 грудня в село виїдемо".
Закупитися продуктами я не проти - не скиснуть, а от стирчати місяць взимку в селі щось зовсім не хочеться з немовлям. Може таки заспокоїться трохи згодом - буду сподіватися.
avatar
голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 34

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-11-29, 5:07 pm

Всі ніби подуріли з тим кінцем світу.Сьогодні навіть мої знайомі,які дуже прагматичні і реалістичні люди питали,чи накупила я свічок і провізію,бо буде капець 21 грудня!!!Ггггг,ну що за псіхоз вічно в наших людей,як не грип свинячий,то тепер кінець світу!avatar
Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800
Реєстрація : 26.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Кідді на тему 2012-11-29, 9:08 pm

Чоловіка брат священик, то він каже що свічки не допоможуть на кінець світу(, а те що світла не буде то зле, для нас людей, які привикли до світла, газу і...то 4 дня без світла це точно кінець світу.
Хоча сама свічок і всього решта не скуповую.
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-03, 3:11 pm

ммммммм, я частково вірю... без світла буде дуже важко і страшно, свічками запастися треба, але то дрібниці...

для мене кінець - це коли в один день в один час все і всі зникнуть neznaju
avatar
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 29

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Ната Д на тему 2012-12-03, 8:36 pm

Дівчатка, а може то виробники свічок захотіли заробити?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-04, 12:41 pm

Дівчата прокинулися ми сьогодні зранку, а в нас нічого не працює, я вже так перелякалася... добре що то всього на всього вибило автомат.

Але якщо подумати, що чотири дні не буде світла, газу, води... то стає моторошно, як готувати їсти, як сходити в туалет, як зігрітися на 15му поверсі???

А скільки людей помре в лікарнях, де будуть відключені всі життєво необхідні апарати... ой страшно. Я думаю Бог не всесильний, сила природи не під власна йому.
avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-12-04, 1:30 pm

Ната Д, це точно і не тільки виробники свічок...
Кавуся, я з тобою не погоджуся, що сили природи непідвласні Богу, Я вірю в те, що тільки Йому вони і підвладні. І тільки Він знає, що буде з нами завтра, а тому не потрібно впадати в масовий психоз, а надіятися на Господа. ІМХО

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-04, 1:44 pm

musya пише:Ната Д, це точно і не тільки виробники свічок...
Кавуся, я з тобою не погоджуся, що сили природи непідвласні Богу, Я вірю в те, що тільки Йому вони і підвладні. І тільки Він знає, що буде з нами завтра, а тому не потрібно впадати в масовий психоз, а надіятися на Господа. ІМХО

підтримую!!!


avatar
Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800
Реєстрація : 26.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Кідді на тему 2012-12-04, 2:07 pm

Знаєте "була" епідемія грипу- забагато залишків ліків було, от зараз забагато залишків свічок(
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-04, 2:09 pm

В кожного своя віра, краще реально дивитися на речі... скільки вже було таких прикладів... це не псих, а реальність. І цунамі, і вулкани і землетруси... все це було, людей загинуло дуже багато... то так Бог карає?
avatar
Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800
Реєстрація : 26.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Кідді на тему 2012-12-04, 2:12 pm

Так, але що має бути те і буде, і свічки не допоможуть(
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-04, 2:14 pm

не допоможуть так, може нічого і не буде... але так категорично казати, що все в руках Божих...
avatar
Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800
Реєстрація : 26.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Кідді на тему 2012-12-04, 2:15 pm

Я так думаю і вірю що на все Божа воля.
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-04, 2:44 pm

Так Бог карає,і ще не так покарає...а що нема за що? Те що зараз робиться з людьми- повний аврал,а відповідати будуть всі....і кінець світу буде для того,щоб розділити,хто і скільки має відповідати...тільки ніхто не знає,коли він буде цей кінець...підготуватися матеріально до нього не можливо,лише духовно...

І доречі вже був ажіотаж з переходом в 21 століття, і мав бути кінець 21 травня,тільки не пам"ятаю якого року....Коротше "чему быть,того не миновать"


avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-04, 2:49 pm

не згодна... матеріально підготуватися можна, ті міліонери мають і сховища і підводні човни, все на випадок якогось катаклізму чи катастрофи... а ми прості люди нічого не зможемо вдіяти... бо земля не зникне і залишаться тільки обрані.
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-04, 3:05 pm

ну якщо розглядати ,що буде просто якийсь природный катаклізм,тоді дійсно всякого роду сховища і бункери можливо і допоможуть...хоча не факт...наприклад заллє все водою,або землетрус буде і входи в ті бункери засипле і ніхто не вибереться,чи буде якась атомна біда,тоді тим більше не сховаєшся...та й скільки там можна пробути без запасів кисню,води і теде...а на поверхні землі се зруйнується,тоді як виживати?


avatar
kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205
Реєстрація : 02.12.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по kalina-80 на тему 2012-12-04, 8:55 pm

Так вже ж передали в новинах, що кінця світу не буде...... свічки скупили, застояний товар теж , я маю на увазі різні консерви, паштети. Тепер кажуть що 21 .12 ми переходимо в нову еру.

Спонсируемый контент

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Спонсируемый контент

  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2018-05-24, 6:39 pm