Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Всього онлайн 7 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 7 гостей

немає


[ Дивитися список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


Кінець світу 21.12.2012р.

Частка
avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-11-20, 3:57 pm

Тема першого повідомлення :

Зараз де не підеш, всюди говорять про страшні події, які мають статися з людством 21 грудня 2012 року. Серед них і повна темрява, і мертва тишина, і відсутність електроенергії, і т.д.
Ось знайшла статтю з цього приводу:
Спойлер:
Існує багато різних теорій того, що повинно відбутися в 2012 році, ось найпоширеніші на сьогоднішній день:
- здійсниться загадкове пророцтво Майя на 12 грудня 2012 року;
- відбудеться нечувана подія в історії Космосу: ми переступимо через октави Всесвіту. Куди ми підемо далі - ніхто не знає;
- з 12 по 24 грудня 2012 відбудеться неминуча подія: перехід всього людства на інший енергетичний рівень свого існування;
- перехід в четвертий вимір планети Земля, що спричинить за собою зміни у свідомості людей;
- відбудеться астрономічний феномен - парад планет: Марс, Юпітер і Сатурн вишикуються в одну лінію, і утворять "велику зірку";
- на планету Земля насувається Нібіру, космічне тіло, яке насуваэться з глибин космосу
Кінець світу, зараз актуальна тема і що не день, тим цікавість до апокаліптичного закінчення нашої ери зростає. Найближчий кінець світу має відбутися у символічну для нас дату – 21.12.2012. Цей кінець світу, напророчили нам давня цивілізація Майя. Більшість людей схильна вважати, що саме цього дня настане кінець світу. Але є скептики, які вважають, що 21 грудня 2012 року відбудеться духовний переворот, люди прозріють і стануть більш духовними.

Майя вказували, що 21 грудня 2012 року, під час грудневого сонцестояння наше Сонце опиниться рівно в центрі Чумацького Шляху. Сучасні вчені і астрономи підтверджують, що 21.12.2012 буде міжзоряний парад планет.
За словами тібецького лами, який зробив офіційну заяву в NASA, практично на всій Землі, близько 8 ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Прийде кінець світу. Не буде ні світла, ні електрики, ні зв’язку, ні звуків.
Земля в цей момент буде проходити через галактичну "нульову смугу". "Це стан простору, де гаситься і не може поширюватися ніяка енергія, де відсутні електромагнітні поля у всіх об’єктів. Лякатися і хвилюватися не треба", – попередив лама.
Темрява буде супроводжуватися космічними спалахами, ілюзорними спалахами світла і триватиме приблизно 3 - 4 дні. Потім світло сонця знову з’явиться.
"Тварини Землі заздалегідь відчують прихід "космічної темряви" і поховаються в нори, – говорить чернець. – Люди в містах цього не відчують, тому будуть жертви божевілля. Може загинути 10% населення Землі".
Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян. Ось що потрібно робити, коли прийде кінець світу:
1. Вам потрібно заздалегідь підготуватися до цієї зміни циклів, доробити всі справи 2012 року, не зав’язувати нових, віддати борги.
2. 20.12.2012 узяти своїх дітей, всі документи, готівкові гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.
3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення, а також піч в будинку, оскільки електрика з 21.12.2012 припинить передаватися проводами.
4. Зв’язок і телебачення відключаться. Протягом "днів темряви" завісити вікна темною матерією, не дивитися у них, не вірити своїм очам і вухам, не виходити на вулицю. Якщо з’явиться необхідність вийти, далеко йти не бажано – можна загубитися. Оскільки буде так темно, що не буде видно навіть власної руки.
5. Після появи світла не поспішайте повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.
Повний вихід Землі з "нульової смуги", на думку тібецького лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.
Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Воно стане більш духовним. У розвинених країнах розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров’я та особистості. "Це буде найважливіший поштовх для прогресу людства на довгі часи", – говорить монах.
Разом з тим слова монаха не підтвердилися. в цьому вирішили розібратись кореспонденти "КП". Монах, який висунув офіційну заяву для NASA про те, який буде кінець світу і що робити коли прийде кінець світу, виявився придуманим персонажем злого жарту всесвітньої параної під назвою "Кінець світу 2012".
Кореспонденти "КП" звернулись до представників Буддиської традиційної сангхи Росії: "Ви знаєте про пророцтва тібецького монаха, лами з монастиря Гьяндрек?"
Прес-секретар російських буддистів Сокто лама Бальжінімаев відповів: "Знаємо. Тільки вигадки все це. Ніякого кінця світу в найближчому майбутньому, за розрахунками наших астрологів, не очікується. Кінця світу не буде! Якби передбачалося що небудь серйозне, то глава буддистів Росії, Пандіто Хамбо Лама XXIV, обов’язково попередив би населення. До речі, ми взагалі ставимо під сумнів не тільки слова того монаха, але навіть і саме його існування. У всякому разі, нам про нього нічого невідомо.
- А як довго жити планеті Земля, за даними буддиських астрологів?
- Довго, – відповів Сокто лама. – На Землю по черзі повинні прийти 1000 Будд. Поки приходили тільки 4-ро. П’ятий Будда очікується приблизно через 2,5 тисячі років. Але й потім людство буде існувати, у всякому разі, поки не з’являться ще 995.
Таким чином пророцтво тібецького лами, який відомий ще як Оракул Шамбали, не підтвердилося. А значить кінця світу не буде! Принаймні такого, як описав монах.

А ми почекаємо на кінець світу, там буде видно. В будь якому разі, людство дійсно має унікальну можливість переосмислити своє життя. Бо 21.12.2012, майже у кожного в думках буде останній день, а це чудове об’єднання усіх роз’єднаних своїми поглядами та ідеями людей. Тим часом вчені запевняють, що страхи щодо 21 грудня не мають жодного підгрунтя, і що майя помилилися.

Великий парад планет - що це таке? Слідом за планетами нашої системи в один ряд вишикуються і планети інших зоряних систем. Вийде умовний вектор довжиною в мільйони світлових років. Чим він нам загрожує? (eburg.mk.ru)

За прогнозами вчених, одночасно з парадом планет відбудеться ще декілька дивовижних пригод. Спочатку Місяць затулить собою Сонце, а потім те ж саме зробить і Венера. А значить, людство зможе побачити 2 сонячних затемнення - одне за іншим. В останній раз таке грандіозна космічна подія відбувалася 25 000 років тому. І тоді на нашій Землі відбулася різка зміна клімату, все живе на планеті миттєво загинуло. На думку багатьох дослідників, схоже може трапитися 21 грудня 2012 року. Адже коли тисячі різних планет вишикуються в одну лінію, вони зможуть порушити вселенську рівновагу.

Зібравшись по одну сторону від Сонця, вони як би переважать іншу, нічим не заповнену частину нашої галактики, і вона, подібно до корабля, що потрапив у шторм, просто перевернеться. І відправиться у "вільне плавання" по Всесвіту. Якщо це трапиться, то наша Земля не зможе утриматися на своїй колишній орбіті, і її чекають глобальні потрясіння. На нашій планеті почнуться гравітаційні обурення - піднімуться трикілометрові хвилі цунамі, змітаючи все на своєму шляху. Почнуться руйнівні землетруси і урагани, почнуть вивергатися вулкани. Все це може повністю винищити людство.

За космічними мірками паради планет - явище звичайне. У Сонячній системі вони відбуваються щороку. Правда, тоді в один ряд шикуються тільки 4 небесних тіла. Набагато рідше - раз в 20 років - в одну лінію встають відразу шість планет нашої зоряної системи. Великий же парад проходить раз на 25 років.

Мало того, 2012 - це рік, в якому закінчується тисячолітня ера Риб, в якій жило все людство, і Земля переходить у Сузір'я Водолія. А значить, катаклізмів та загибелі людей не уникнути.

Кому вірити у цій суперечці більше — ваша особиста справа.

А ви вірите в це все?

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
Himena
-
-

К-ть повідомлень : 823
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Himena на тему 2012-12-04, 9:39 pm

Kavusja пише:міліонери мають і сховища і підводні човни, все на випадок якогось катаклізму чи катастрофи... бо земля не зникне і залишаться тільки обрані.
Земля може й не зникне, а от стати непридатною для життя - може. І тоді ніякі човни з бункерами не допоможуть. Якщо відкинути перманентні процеси, які відбуваються щодня і невідворотно ведуть життя на Землі до повного зникнення, як то поступова зміна магнітних полюсів та тектонічні процеси з утворення величезного мономатерика, то найбільшим і дуже несподіваним катаклізмом може стати падіння великого метеорита. А з ними боротися вчені так і не навчилися. Тому всі будуть сидіти і чекати, поки не впаде на голову. А у кого буде бункер, то також потім може не вилазити, бо роками після того життя на Землі буде неможливим. Так що вже краще бац і все)))


avatar
голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 34

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-12-04, 9:58 pm

Ой,дівчата))Скоро гарні свята)Різдво,Новий Рік)Давайте будемо до них готуватись,бо без нас ніяк)А от кінець,то готові,неготові-непередбачуваний)avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-20, 10:57 pm

ну, що... до кінця світу готові???
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-20, 11:02 pm

Ага, маю вдома піврічний запас цукерок:)


avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-20, 11:05 pm

гииииии, круто... моя свекруха вже позаносила всі свічки в кімнату, каже їй дуже страшно... а я щось зовсім нічого не відчуваю...
avatar
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Реєстрація : 25.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Yulya123 на тему 2012-12-21, 12:09 am

блін а мене лише лякає те що скоро новий рік а я й досі незнаю що готувати
avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-12-21, 10:39 am

Сьогодні чула по новинах, що шамани Майя щось там "нашаманили" і відмінили кінець світу lol

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-21, 10:45 am

Та я зранку встала і зрозуміла, що кінець світу відмінили і прийдеться прибирати в хаті:( а мені так ліііііііінь.......


avatar
musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Реєстрація : 13.02.2012
Вік : 33

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по musya на тему 2012-12-21, 10:48 am

От і я собі затіяла генеральне прибирання, то в хаті такий армагедон... lol

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)
avatar
Martina@
-
-

К-ть повідомлень : 1781
Реєстрація : 23.04.2012
Вік : 33

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Martina@ на тему 2012-12-21, 11:00 am

і я з тої радості цукерок налопалась ura
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-21, 11:00 am

кінець світу прийде не очікувано, природні ресурси не вічні, вчора показували передачу, то в деяких країнах дерев і зеленого покриву взагалі вже не має...
avatar
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Реєстрація : 25.01.2012
Вік : 31

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Yulya123 на тему 2012-12-21, 11:25 am

я вчора теж дивилася дуже гарну передачу по 1+1 про те як люди самі винищують природу хоча можуть впевнено співпрацювати з нею щоб не шкодити їй і собі взяти багато...про енергію сонця....і як інші держави вже замислюються про це...чого не можна сказати про Україну....Як казав нам в універі політолог кінець буде тоді коли земля перестане родити бо те що роблять з нею наші люди то просто жах..коли скінчиться питна вода і розтануть всі льодовики.. А ці всі землетруси і повені то земля сама звільняє себе від нас....Людей дуже багато а вона нас всіх не прогодує.
avatar
ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940
Реєстрація : 10.02.2012

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по ялю на тему 2012-12-21, 11:49 am

100% згідна....ми самі себе знищимо, от і буде нам кінець:(Спонсируемый контент

Re: Кінець світу 21.12.2012р.

Створювати по Спонсируемый контент


    Cьогодні: 2018-04-21, 12:31 pm