Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 1 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Вибір школи.

Частка

Olysa
-
-

К-ть повідомлень : 273
Вік : 29

Вибір школи.

Створювати по Olysa на тему 2013-01-10, 9:56 am

Цікавить ваша думка.
Нам скоро в школу, і постає питання куди віддати дитину?Я сама навчалась в 19 школі. І думала віддавати її туди,але чую не дуже хороші відгуки про школу.
В які школи ходять ваші дітки? Що можете порадити?

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15863

Re: Вибір школи.

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-10, 10:39 am

Моя дитина ще не ходить в школу, але напишу про школу в яку ходить мала знайомої.

Востаннє редаговано Kavusja (2015-05-16, 10:05 am); всього редаговано 1 раз

Olysa
-
-

К-ть повідомлень : 273

Створювати по Olysa на тему 2013-01-10, 10:56 am

На рахунок 29 теж чула від знайомої що вони повністю робили ремонт в класі,поставили нові парти.Там звичайно гроші нормально деруть(((

ромашка
-
-

К-ть повідомлень : 182
Вік : 38

Створювати по ромашка на тему 2013-03-18, 3:05 pm

Привіт! ми цієї осені збираємось в 19 школу. Відгуки чула хороші.
Хто що знає розкажіть.

Танюшка С
-
-

К-ть повідомлень : 7
Вік : 28

Створювати по Танюшка С на тему 2015-05-15, 10:51 pm

Привіт а я напишу про 26 школу це школа мого плимінника перша вчителька Марія Михайлівна там хороша а вот перейшла дитина цей рік в 5 клас класний керівник попалась просто жах постійно до дитини придирається та щей на днях без підстав звинуватила дитину в крадіжці це при тому що діти і продавець з магазину підтвердили що це неправда а вона дальше просить щоб дитина вибачалась за те чого неробила цитую її слова ЩО ТОБІ ВАЖКО РАЗ ПРИЗНАТИСЯ ...
коли сказали що йдем до директора так вона в раз сказала що не потрібно цього робити бо гірше зробите,Я ВЖЕ ВСЕ ЗАМЯЛА Гірше ніж зробила вона вже небуде.Малий в трансі щастя що нічого собі незробив от щоб ви порадили в такій ситуації сестра і малий настороїні перейти в іншу школо бо тепер просто немає довіри до цього педагого,і професійністю там і не пахне

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2015-10-31, 1:54 pm

Я вже відтепер думаю в яку школу віддати малих))) Живу біля школи №14, що на вул. К.Савури,сама колись закінчила цю школу, тоді вона була на високому рівні, а тепер чую негативні відгуки. Що чули про цю школу? Також цікавить чи варто віддавати дітей в початкові школи, так звані школи-сади з іноземним, економічним нахилом?

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 9:43 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-03, 9:43 am