Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає


[ Дивитися список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


Шлюбний контракт

Частка
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-13, 7:03 am

Як ви ставитесь до шлюбного контракту? Чи є в вас укладений шлюбний контракт? Як на вашу думку впливає шлюбний контракт на відносини в сім"ї?
Якби ви складали шлюбний контракт, щоб ви в ньому записали, щоб не втрачати свою гідність в разі розлучення?[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Таська на тему 2013-01-13, 12:39 pm

Нажаль немаю. Якщо контракт вже складений то має якось дисциплінувати. Раніше ставилася до контракту пофігістично, а зараз би складала!!! Деякі обов"язки прописала би, ну і звісно, права і обов"язки щодо дитини (як в шлюбі так і в разі розлучення)
avatar
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15888
Реєстрація : 18.01.2012
Вік : 31

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-13, 12:50 pm

Вважаю шлюбний контракт актуальним коли є велике майно чи бізнес, так як ми люди прості, не бачу в цьому сенсу. На рахунок обов'язків, ну не вже ви б хотіли мити посуд тільки тому, що це прописано в контракті... це так для прикладу, теж не актуально.

А за опіку над дитиною і права на неї це гарна ідея, от мій чоловік заявляє, якщо я з ним розведуся lol він дитину відбере. Отакі вони!
avatar
голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 35

Re: Шлюбний контракт

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-01-13, 3:30 pm

Погоджуюсь з наталею,що якби мала багато нерухомого майна,великий бізнес і т.д,то швидче всього контракт я б склала,і на чоловіка б не образилась,Юяк би він теж його б захотів.
От з обов"язками,то не з наших сереалів,а закордоном з тим серьйозно!
Про дитину,чоловік теж таке каже,але в нашому судовому законодавстві діти в більшості випадків лишаются з мамами..Дякувати Богу)Хоча купити в нас теж можна всіх і все..

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-13, 4:35 pm

Kavusja контракт регулює тільки майнові відносини і в ньому не можливо записати хто миє посуд lol
на жаль і не можливо вказати з ким проживатиме дитина після розлучення[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Реєстрація : 25.01.2012
Вік : 31

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Yulya123 на тему 2013-01-13, 5:54 pm

Я наприклад повністю за контракт коли б мали до шлюбу квартиру чи машину чи ще щось тому подібне...тоді справді, щоб не переживати за свою долю після розлучення все всім є ясним і точним...або ж коли наприклад хтось із батьків купив дітям квартиру за власний кошт...думаю це теж має бути в контракті....Бо різні є люди і не факт що чоловікові родичі потім на неї не претендуватимуть.

А от все інше то вирішити можна і без суду...крім дітей звичайно....Все-таки треба готуватися до всього...це моя думка.
avatar
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Таська на тему 2013-01-13, 11:26 pm

Yulya123, майно не набуте у шлюбі не вважається спільним і подароване також є власністю обдарованого, а не подружжя, тобто тут потрібно правильно оформляти документи і тоді можна і без контракту обійтисяя.
avatar
Martina@
-
-

К-ть повідомлень : 1781
Реєстрація : 23.04.2012
Вік : 34

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Martina@ на тему 2013-01-14, 10:38 am

правду пишете, от як би мала віллу і кілька гектарів лісу тоді б складала контракт, а так то немає сенсу
avatar
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Реєстрація : 25.01.2012
Вік : 31

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Yulya123 на тему 2013-01-14, 2:13 pm

Таська пише:Yulya123, майно не набуте у шлюбі не вважається спільним і подароване також є власністю обдарованого, а не подружжя, тобто тут потрібно правильно оформляти документи і тоді можна і без контракту обійтисяя.

ну закони для того і є щоб їх обходити...знаю дуже невтішну ситуацію однієї знайомої....прожила з чоловіком більше 10 років а коли розлучилися не отримала навіть того що їй належало...Батьки її продали свой дім і купили їй...а самі переїхали до бабусі....Вона все життя працювала....відкрили з чоловіком власну справу...купили дороге авто і все все в дім тягнула....а от зараз немає нічого...лишилася з дитиною у розбитого корита.....переїхала до бабусі і ютяться в маленькій хатинці....от маєш....Чоловік відібрав все собі...бо зробив всі документи дуже вдало....Хоча та жіночка ну дуже розумна і сама юрист...Таке буває дівчатка
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-15, 1:16 am

Я не спроста запропонувала обговорити цю тему. Зараз якраз складаємо цей контракт.
записано багато чого там, в основному на користь чоловіка. Я вимагала лише, щоб вказав, що в разі розлучення дитина моя, а цього на жаль не можливо. і тому я додала такі пунктики, коли цей договір не дійсний
3.4. Цей договір може бути визнано недійсним в передбаченому законом порядку у випадку:
подружньої зради чоловіка , побоїв дружини ;
розірвання шлюбу з ініціативи чоловіка , за винятком причини розлучення - невірності дружини.
із всім погоджується, крім побоїв дружини, бо вважає, що таке легко зініціювати і крім того в
Параграфі ПРАВА І ОБОВ"ЯЗКИ ЗАПИСАНО
2.4. Зобов'язуємося будувати стосунки на принципах поваги, взаєморозуміння, взаємодопомоги, а також не допускати протиправних дій відносно одне одного.

Я не хочу змінювати цей пунктик, а чоловік тільки без цього пунктика[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Таська на тему 2013-01-15, 2:17 am

Oksana1989, побої дійсно легко "підробити", але захистити себе потрібно.
Шлюбний договір може передбачати право на компенсацію моральної шкоди, заподіяної через негідну поведінку чоловіка. Це може бути алкоголізм, побої, подружня зрада...
Хоча можна і так (До прочитання і осмислення обов'язковий! Майбутнім і нинішнім нареченим, позбавленим почуття гумору, читати заборонено!)
Спойлер:

КОНТРАКТ No 1
Я, що нижче підписалися, будучи при здоровому розумі й твердій пам'яті, зобов'язуюсь:
1. Слухняно зображати оргазм в тому (малоймовірному) випадку, якщо я не отримаю його після того як п'яний чоловік "цілих" п'ять хвилин буде крутитися на мені, важко дихаючи і хриплячи як старий астматик .
1.01 волати при цьому як кішка, яку колють шпилькою. 1.02 Не просити ні про які "попередні пестощі" . 2. Я повністю згодна брати на себе будь-яку провину, так як це є основною роллю жінки у взаєминах з чоловіком. Так, наприклад, жінка винна, якщо чоловік прищемив палець на нозі у ванній, або якщо програла його улюблена футбольна команда. Ця взаємозв'язок пояснюється складними науковими обставинами, недоступними жіночому розуму. Жіноча вина посилюється, якщо в момент події її не було поблизу.
3. Кожного разу, коли ми зберемося побалакати з подругами, зобов'язуюсь розповідати всім про підвищену сексуальність чоловіка і про те, що розмірам його геніталій міг би позаздрити навіть слон ... 3.01 ... а також якомога частіше згадувати про його витривалості в ліжку ... 3.02 ... особливо в присутності ЙОГО друзів. ok
4. Після сексу (який я не буду називати "любов'ю"), не стану вимагати від чоловіка, щоб він годинами стискав мене в обіймах, поки руки не затечуть. А також прийму всі заходи проти того, щоб моє волосся не дратувало чоловіка, плутаючись де попало.
4.01 Ніколи не буду називати статевий член чоловіка забавними зменшувальними іменами.
5. У ліжку зобов'язуюсь слухняно приймати будь-яку позу, яка прийде в голову чоловікові. Особливу перевага надаватиметься позиціях, де всі фізичні зусилля припадають на мою долю, а чоловікові залишиться тільки нерухомо лежати і посміхатися. 5.01 Обіцяю проводити в гімнастичному залі не менше 2-х годин в день, щоб тримати себе у формі та залишатися бажаною для чоловіка, навіть якщо через непомірне споживання пива його живіт наводить на думки про 9-й місяць вагітності. 5.02 Згодна ніколи вголос не згадувати про початок облисіння, а також порівнювати його голову з динею, попкою дитини або чимось подібним. 5.03 Обіцяю ретельно виголювати всі непотрібні волоски на своєму тілі і захоплюватися при цьому тижневою щетиною чоловіка.
6. Коли ми розійдемося, зобов'язуюсь не спати ні з ким з його друзів або колег. Або з ким-небудь, кого він знає. Або коли-небудь дізнається. А якщо якийсь чоловік спробує заговорити зі мною, то я урочисто повідомлю йому, що "не зможу більше нікого полюбити".
7. Я віддаю собі звіт в тому, що управління складними механічними або електронними предметами, такими як автомашина, ігрова приставка і пульт дистанційного керування, знаходиться вище жіночого розуміння. Щоб не виставляти себе на посміховисько, я повинна довірити ці прилади чоловікові. 7.01 Це не відноситься, однак, до наступних господарських приладдь: праска, пральна машина, фен, мікрохвильова піч, холодильник, газова плита, пилосос, пелюшки і відро для сміття!
З умовами контракту ознайомилася і повністю згодна з ними
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-15, 8:03 am

lol[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Yulya123
-
-

К-ть повідомлень : 577
Реєстрація : 25.01.2012
Вік : 31

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Yulya123 на тему 2013-01-15, 4:06 pm

гарний контракт...дуже насміялася)))))))
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-20, 12:07 pm

Ну в нас такий шлюбний контракт. І на думку мого чоловіка він справедливий, бо я ніде не працюю, а сиджу з дитиною. Якби ви відреагували???

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ми домовилися зберегти особисту власність кожного з подружжя на майно, що придбане до реєстрації шлюбу.
1.2. Все майно, яке буде нажите нами під час шлюбу буде особистою власністю дружини, за винятком:
- нерухомого майна;
- транспортних засобів;
- кошти на депозитних рахунках відкритих на ім’я чоловіка
- кошти на депозитних рахунках в
Договір № 26359010481099, від 21 травня 2012р.;
1.3. Все придбане за час шлюбу нерухоме майно та транспортні засоби, а також кошти з зазначених вище депозитних вкладів, будуть особистою власністю чоловіка
1.4. Майно, одержане кожним з нас в дар або внаслідок спадкування у період перебування у шлюбі, є особистою приватною власністю кожного з нас.
1.5. На момент укладання цього договору, ніяких майнових претензій один до одного ми не маємо.
1.6. Майно, належне одному із подружжя відповідно цього договору не може бути визнано сумісною власністю, і при його відчужені згода іншого з подружжя не потрібна.

2. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ СТОРІН
2.1. Придбання речей на суму більше 1000 грн., здійснюється за спільною попередньою домовленістю подружжя.
2.2. У разі втрати одним із подружжя працездатності інший зобов'язується надавати йому моральну та матеріальну допомогу у розмірі не менше 0,5 мінімальної заробітної плати щомісячно.
2.3. Сторони зобов'язані піклуватися про спільне майно та про майно, яке належить іншій стороні, вжити всіх необхідних заходів для охорони майна та додержуватися прав та законних інтересів іншої сторони, встановлених даним договором.
2.4. Зобов'язуємося будувати стосунки на принципах поваги, взаєморозуміння, взаємодопомоги, а також не допускати протиправних дій відносно одне одного..

3. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ
3.1. Ми погодились, що невиконання умов договору може вважатися підставою для розірвання шлюбу.
3.2. Цей шлюбний договір не може бути змінений в односторонньому порядку. Зміни до цього шлюбного договору можуть бути внесені нами шляхом складання Додаткової угоди до цього шлюбного договору, яка підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню .
Ми маємо право відмовитися від цього шлюбного договору. Наші права та обов'язки, визначені цим Шлюбним договором, припиняються в день подання нами до нотаріуса спільної заяви про відмову від цього шлюбного договору
3.3. У разі розірвання шлюбу майно, яке належить сторонам на праві особистої приватної власності відповідно цього договору та майно, що належало сторонам до реєстрації шлюбу відноситься до складу майна, що не підлягає розподілу.
3.4. Цей договір може бути визнано недійсним в передбаченому законом порядку у випадку:
подружньої зради чоловіка ;
розірвання шлюбу з ініціативи чоловіка, за винятком причини розлучення - невірності дружини.


4. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1. Цей шлюбний договір укладений у письмовій формі і підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.
4.2. Зміст статей 355, 362, 364 Цивільного кодексу України та статей 92-103 Сімейного кодекс України нам нотаріусом роз'яснено. Нотаріусом роз'яснено також правові наслідки вибраного сторонами правового режиму майна.
4.3. Шлюбний договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами в разі його нотаріального посвідчення.
4.4. Цей Шлюбний договір складено українською мовою, на двох аркушах, в трьох автентичних примірниках, один з яких зберігається в справах нотаріальної контори, а два інші видаються кожному з подружжя.[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Таська на тему 2013-01-20, 12:16 pm

Oksana1989, я б таке не підписала, а якщо при розлученні дитина лишається з тобою? Всеодно із майна тобі тільки труси і баняки лишаються?
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-20, 12:34 pm

а я на таке навіть погодилась, звичайно не без скандалу, але нотаріус не підписав, чоловік вкакався, забрався і пішов[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Margoshka
-
-

К-ть повідомлень : 1758
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 32

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Margoshka на тему 2013-01-24, 2:58 pm

а чому нотаріус не підписав?
і я б такого не підписала... Капець, в разі розводу залишитись в самих трулях... А потім, ще, як варіант, суд вирішить залишити дитину з батьком, бо мати гола-боса... а гола-боса того, що цьому ж х... виношувала, родила і виховувала дитину...

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Ребёнок спит и… мама свободна!!! Хочешь стирай, хочешь убирай, хочешь у плиты парься!!! Отдыхай… не хочу!
avatar
Oxana_Sunny
-
-

К-ть повідомлень : 186
Реєстрація : 25.12.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2013-01-24, 4:00 pm

В нас нема договору, бо ділити нема чого, якби було, то тоді може би й складали.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Заболела хорошим настроением )Больничный брать не буду.Пусть люди заражаются!!
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-25, 12:54 pm

бо нотаріус сказав, що порушені права рівності...
я вже тепер впевненіша, мої родичі за мене і якщо треба, то по документах в мене також буде своя квартира, дитину в мене забере тільки через мій труп...[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Реєстрація : 04.02.2012
Вік : 36

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Таська на тему 2013-01-26, 2:15 am

Oksana1989 , я бажаю вашій сім"ї ділити тільки радість і щастя, а не майно і дітей! Удачі вам!
avatar
Oksana1989
-
-

К-ть повідомлень : 568
Реєстрація : 05.02.2012
Вік : 29

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Oksana1989 на тему 2013-01-26, 5:39 am

Дякую)))[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
avatar
nana2010
-
-

К-ть повідомлень : 268
Реєстрація : 04.03.2012

Re: Шлюбний контракт

Створювати по nana2010 на тему 2013-01-26, 7:05 pm

Як для мене,то шлюбний контракт не дуже потрібен,але моя подруга яка вийшла за голандця заміж підписала шлюбний контракт укладений між нею і її чоловіком.У них величезний будинок,він "магнат" і в першу чергу себе страхує.Ніколи не одружувався!Я так собі думаю,не прийшло до нього кохання,а тепер,коли ому далеко за 40...захотів сімї і дітей,от і одружився на українці застрахував себе своє майно та свої стосунки.Подругу це не "соромить"вона дуже нормально до того ставиться!По тому контракту вона не програє нічого,майже той самий заповіт,який у нас пишуть літні люди,що почуваються не дуже здоровими.Розділили майно до шлюбу:)

До мене звертайтесь на "ТИ"
avatar
Оксана Л
-
-

К-ть повідомлень : 64
Реєстрація : 27.03.2013
Вік : 37

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Оксана Л на тему 2013-03-29, 7:26 pm

Ні, шлюбний контракт ми не підписували. Справді, не було про що писати. У нас молодих нерухомості, транспорту, бізнесу, вкладів у банках.. на той час не було. А тепер усе спільне..
avatar
weare
-
-

К-ть повідомлень : 105
Реєстрація : 22.03.2013

Re: Шлюбний контракт

Створювати по weare на тему 2013-06-04, 11:13 pm

у нас є... чоловік настояв. було ДУЖЕ неприємно. намагаюсь його зрозуміти, але чомусь для мене то важко
avatar
ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1126
Реєстрація : 04.09.2013
Вік : 26

Re: Шлюбний контракт

Створювати по ляля на тему 2013-09-13, 7:21 pm

не знаю...шлюбного контракту у нас нема,та й для мене це якось дико,для чого?перестраховка у разі розлучення...хм,не розумію

Спонсируемый контент

Re: Шлюбний контракт

Створювати по Спонсируемый контент


    Cьогодні: 2018-10-19, 1:04 am