Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Техніка для дому.

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Техніка для дому.

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-13, 10:35 am

Тема першого повідомлення :

Ділимося своїми враженнями про техніку. Пишіть де купували, яку модель, які переваги.

petrywka
-
-

К-ть повідомлень : 752
Вік : 34

Re: Техніка для дому.

Створювати по petrywka на тему 2014-08-16, 8:41 am

Вже рік маю планшет з китаю і поки нарікань нема) Батерея тримає недовго (десь 4 год), але в дорозі дитині подивитися мульти, мені замість читалки, в неті погуляти стає. Має 2 юсб виходи. Платили десь 100 дол+/- вторік, 10"

Алла
-
-

К-ть повідомлень : 4742
Вік : 35

Створювати по Алла на тему 2014-12-27, 4:26 pm

Порадьте хорошу і не дуже дорогу машинку для стрижки. Хочу чоловікові на ДН подарувати, має фірми Вітек, то погано стриже.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

oli4ka
-
-

К-ть повідомлень : 339
Вік : 25

Створювати по oli4ka на тему 2015-01-01, 6:47 pm

Дівчатка хто може порадити яка хороша мультиварка.В кого є вдома напишіть чи часто користуєтеся і чи взагалі вона є потрібною,дякую

БАГАЦТВО - це не яхти,не машини,не шуби ,не туфлі.......
БАГАЦТВО - це живі батьки,здорові діти,надійні друзі і міцне плече коханого чоловіка.......

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Створювати по КаFетkа на тему 2015-01-09, 1:39 pm

маю  МУЛЬТИВАРКА-СКОРОВАРКА REDMOND RMC-M110   купувала в ельдорадо  в Новусі в Тернополі .  вже більше року у мене, то користуюся постійно, думала що мені не сильно тре і сумнівалася чи купувати) налаштувалася на мультиварку та чоловік сказав  що скороварка то краще) варить швидше і при закритому клапані нема  доступу повітря і всі вітаміни зберігаються) переконав мене))) ми купили скороварку і чесно кажучи весь рік що користуюся , то лиш скороваркою)  тушила мясо, варила холодець) швидко)   суп постійно варю лиш в ній, звечера наготовила поставила відкладений старт а зранку проснулася)) і господиня)) їсти зварено))   часто   тушу квасолю то режим бобові супер))  каші молочні смачні, лиш плов засухий виходить, а так то нема  мінусів)) свекруха (має такуж) в ній пекла кекси, я не пекла, люблю духовку для випікання. протушую замариноване мясо  і маю на бутерброди хлопцям , замість ковбаси)   я  маю купу мужчин вдома)) то скороварка для мене суперовий вихід ) щоб не пильнувати весь день плитку)   закинула,   перевірила  чи закрила клапан і натягнула "уплотнітель" (були випадки коли забувала, то бараболя переварилася), включила , і все супер)    лиш тре мати на увазі що готує воно лиш коли  все повітря викачається, а відкривати   кришку можна коли  тиск стравиться хв 15-20 тре чекати)  то треба врахувати в час приготування, тому я готую наперед чуть, а режим підігріву збереже теплим їжу) хоча його можна виключити якщо не потрібно гріти) якщо приготовити в обід то ввечері ще буде досить тепле якщо кришка закрита
і чаша на 5 л то не багато) бо до кінця доливати не можна. ( а як на мене то мені замала))

oli4ka
-
-

К-ть повідомлень : 339
Вік : 25

Створювати по oli4ka на тему 2015-01-17, 3:16 pm

Велике спасибі за інформацію.Недавно купила собі Редмон м-90 але мультиварку,теж дуже задоволена оскільки в нас знову поповнення,то зараз готую тільки в мультиварці .Це економія не тільки часу але і не потрібно стояти постійно біля плити і пильнувати щоб не згоріло,а закинув і все готово,теж економія води бо готовиться все в одній каструлі і не потрібно тих сковорідок і смачніше получається.Вже готувала там супи,молочні каші,гречку, плов,тушену картоплю,пекла шарлотку,І недавно ще й купили сестрі на подарунок то вже випробовує

БАГАЦТВО - це не яхти,не машини,не шуби ,не туфлі.......
БАГАЦТВО - це живі батьки,здорові діти,надійні друзі і міцне плече коханого чоловіка.......

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621

Створювати по Ksush@ на тему 2015-01-17, 4:16 pm

А яка ціна?

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253

Створювати по КаFетkа на тему 2015-01-17, 6:20 pm

а я от теж хотіла редмонд 90, там чаша керамічна і з ручками, а прийшли і купили редмонд м 110))мультиварка зі скороваркою) то я не жалію, бо час приготування їжу суттєво менший чим в мультиварці) хоча про мультиварку м 90 я все перечитала)

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621

Створювати по Ksush@ на тему 2015-01-17, 8:00 pm

Дівчата,по яких цінах купували? Дуже цікаво!

bellka
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по bellka на тему 2016-01-26, 11:13 pm

Техника в доме! Для женщины весьма сложный вопрос. Привлекаем мужа!

Elena Bondarenko
-
-

К-ть повідомлень : 5

Створювати по Elena Bondarenko на тему 2016-01-27, 4:29 pm

Точно что видео няня незаменимая вещь. Знаю это из личного опыта. Другое дело, как правильно выбрать. Согласна, что для многих женщин это весьма сложный вопрос. Лично я покупала через интернет магазин Forter. И консультацию получила и справилась сама без помощи мужа

svetikyra
-
-

К-ть повідомлень : 93
Вік : 41

Створювати по svetikyra на тему 2016-01-30, 7:14 pm

мені тільки недавно подарували мультиварку,тільки придивляюся до неї.Перші враження хороші.

Anеnti
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по Anеnti на тему 2016-07-15, 10:31 pm

Мені дуже сподобалась пральна машинка ATLANT СМА купувала на bt.rozetka.com.ua/1382187/p1382187/ Дуже проста у використанні. Чудово пере, не зминає і не рве одяг. Та й по ціні з розряду бюджетних.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:51 pm

Cьогодні: 2016-12-06, 10:51 pm