Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Шацькі озера

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Шацькі озера

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-15, 8:53 pm

Дівчата розповідайте, хто відпочивав на шацьких озерах, де жили, що бачили, які ціни і умови.

Kavusja
-
-

Re: Шацькі озера

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-15, 8:56 pm

Ми були на Шацьких озерах один раз, мені дуже сподобалося, порадувало те, що вода дуже числа, природа чудова, повітря... Єдине що не сподобалося, будиночки біля озера не облаштовані всім потрібним, а якщо жити в селі то потрібно їздити машиною або автобусом кожного дня. Ціни як на мене трохи зависокі. Але все одно рекомендую bravo

Martina@
-
-

К-ть повідомлень : 1781
Вік : 32

Створювати по Martina@ на тему 2013-01-15, 9:00 pm

ми були в Пульмо, трошки дальше, але великий плюс в тому що людей дуже мало, озеро не кишить людьми.
ціни точно не скажу, але душ і туалет на дворі. з великою радістю ще при нагоді туди б поїхала

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2013-01-15, 9:05 pm

Ми також їздити на Шацькі озера але 3 роки назад, жили в часному будинку, але не дивлячись на умови я з задоволенням поїду туди ще, водичка просто супер стоїш по шиї в воді і бачиш як між ногами рибки плавають bravo

Olysa
-
-

К-ть повідомлень : 273

Створювати по Olysa на тему 2013-01-16, 12:31 am

Ой,а я б не змогла там стояти якби рибки плавали(
Ми ніколи не їздили на Шацькі озера.Кажуть там ціни майже як в Криму!?!То правда?

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 31

Створювати по musya на тему 2013-01-16, 11:31 am

Я колись з універу їздила на практику на Світязь. Було супер, такої чистенької водички я ніде не бачила. Цього року хочемо з дітками туди поїхати.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-01-16, 11:44 am

Olysa пише:Ой,а я б не змогла там стояти якби рибки плавали(
Ми ніколи не їздили на Шацькі озера.Кажуть там ціни майже як в Криму!?!То правда?
То правда.Як на мене,то в такій "глибинці" могли б бути дешевші ціни.Сюди і ідуть тільки через те,мабуть,що вода чистіша,ніж на морі.Але останнім часом сюди їдуть навіть білоруси.І з кожним роком людей все більшає,і чистота водички теж з кожним роком міняється не в кращу сторону.Мені добре,що близько,і можна поїхати на день-два і додому.А ще треба вгадати погоду,бо це не Крим,а Полісся,як лине дощик,то може і на цілий день. hello

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2013-02-01, 9:58 pm

Сама було на шацьких озерах багато раз, і з малим їздили,водичка там дуже чиста, під ногами пісок, і головне не штурмить як на морі.Ціни таки досить високі, не як на морі але всерівно високі, можна пошукати будиночок трошки дальше від озера і з меншими цінами.
Ну чим не море?

Оксана Л
-
-

К-ть повідомлень : 64

Створювати по Оксана Л на тему 2013-03-29, 7:51 pm

Ми на Шацьких озерах були лише 1 раз, їздили ще не одруженими, це десь 12 років тому. Їздили з друзями. Якщо чесно, то цей відпочинок мені не дуже сподобався. Готувати самим не було змоги, харчуватись у місцевих барах виходило дуже дорого. Сервісу на той час ніякого.. можливо, зараз там вже все по-іншому. Хоча після поїздок на море, їхати у Шацьк не хочеться. Витрати, мабуть, майже однакові, а от задоволення різне.

weare
-
-

К-ть повідомлень : 105

Створювати по weare на тему 2013-06-06, 10:12 am

Ну озеро супер! А от все решта ((( території занедбані (маю на увазі території запального користування), ціни космос. Або дешево і взагалі без умов, або нормальні умови, але ціни такі ж як на морі, або ж і дорожчі. Не дуже люблю там відпочивати, хоча нам дуже близько

profe-me
-
-

К-ть повідомлень : 578
Вік : 37

Створювати по profe-me на тему 2013-06-08, 7:24 pm

Ми минулого року відпочивали на Світязі. Так звичайно, це не курорт, але озеро не глибоке,пісочок, як раз для дітей.Як їхати з дитиною, то нормально, бо всерівно на гульки не підеш, правда самі готували, але також їздили в піцерію в Шацька-ціни такі як в нас у Львові. Кажуть там є доми відпочинку, то там від 150грн з харчуванням, то там і дискотеки є. В загальному це відпочинок для батьків з дітьми, і тими хто хоче відпочити від шуму, і не є занадто прискіпливий до умов, бо це село!!

oleAndr
-
-

К-ть повідомлень : 424

Створювати по oleAndr на тему 2014-03-20, 1:24 pm

Ми були на Шацьких озерах у 2011 р.Жили в приватній садибі ,яка називалась ,"Крайня хата" ,бо була якось так подалі від сусідніх хат ,але близько до о.Світязь.Щодо сервісу господині ,її доньок та невісток,зятів і синів,які обслуговують постояльців то вони старались всім догодити .Але дуже упереджене ставлення в них було до тих людей,які не хотіли ,щоб їм готували їсти,а хотіли самі собі готовити і таким чином менше платити.Жили ми в кімнаті з 2ма ліжками ,на підлозі лінолеум,2 тумбочки ,дзеркало на стіні,душ загальний на вулиці,туалет також,там ми тільки ночувалиі харчувались.Саме озеро чудове,але відсутність громадських вбиралень і купи мусору на бегегах то не дуже...Можливо зараз там вже краще з цим.Я тоді була вагіна вдруге ,але про це ще не знала і мені було часом дуже погано -світ не милий був ,не знала,що мені бракує(відповідно мене все злило і дратувало неймовірно))),а ще свекруха,яку чоловік запросив відпочити разом ...Я була на другому плані оскільки син переключився на свою маму і дбав тільки про її враження і комфорт ...

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285

Створювати по alinka25 на тему 2014-03-21, 10:42 pm

Маленький пляж, людей багато, а комарики просто зїдають.

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-03-21, 10:53 pm

alinka25, комарів дійсно багато як і людей))) а ще мало де можна нормально поїсти... зате вода яка))

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285

Створювати по alinka25 на тему 2014-03-21, 10:58 pm

Ну з малими я туди не резикну

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-03-22, 7:34 am

А я планую цього літа поїхати усією сім"єю,але без ночівлі,тільки туди і назад. Нам близько. Хочеться молодшу десь прокатати.

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-29, 10:47 pm

Дівчата,ласкаво запрошую вас на літній відпочинок на мою рідну синьооку Волинь!

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3792
Вік : 30

Створювати по Зорянка на тему 2014-04-29, 10:58 pm

Оксанка, дякую за запрошення)))
а ти була у Тунелі кохання?) що ще цікаве можна відвідати на Шацьких озерах?)

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2014-04-29, 11:13 pm

3орянка,на жаль,я на Шацьких озерах бачила тільки воду (ну,саме озеро), і кілька барів. Максимум-катались на катамарані. Я в Криму була більше разів,об"їздила мало не весь південний берег, і можу порадити,які місця відвідати в Криму. Аж сором бере,що нічого не знаю про рідне і близьке...

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-07-28, 4:10 pm

Хто був на Гряді?? Дивлюся в неті то там набагато цікавіше ніж на Світязі.. може б то туди поїхати!

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-07-28, 10:56 pm

Кавуся, наскільки чула, то на Гряді більше розваг в плані потусуватись) На Світязі спокійніше)) є кафешка та піцерія з живою музикою) а прокат велисипеди, катамарани звичайні та з гіркою, човни). якщо ви поїдете на Шацькі озера, то вже бронюй місця проживання. Там зараз на вихідні дужеее багато людей приїжабть. На Світязь можу дати контакти ))

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-07-29, 10:38 am

Ми їхали машиною, відповідно майже всі продукти брали з собою. М"ясо там дороще на 15-20 грн ніж у нас, пиво також, вино ціна така ж як і у нас. овочі та фрукти на пару гривнь дорощі. Ми проживали у кімнаті з двохспальним та односпальним місцем, в кімнаті також є холодильник, дзеркало, вішак, стіл та табуретки. За ніч 70 грн з людини, душ гарячий десь о 18-19 год (господар розпалює пічку, щоб була гаряча вода), але якщо цілий день сонце, то вода і так гаряча - нагрівається у бочці. Туалет на вулиці. Кухня загальна і там є телевізор.

Є мангали та дають шампурі, дрова можна купити у господарів - в"язка 20 грн - нам вистачало на 2 рази)
Комарі трохи є, особливо ввечері, нам помагав спрей Москітол для дітей (білий) + спіралі запалювали Москітол і ставили у альтанці, в кімнаті вмикали в розетку рідину від комарів)

Магазин через дорогу, аптека теж через дорогу є. До пляжу іти 5-10 хв, якщо з дітьми) На прокат можна брати велосипеди, катамарани звичайні та з гірками, човни. На центральному пляжі є багато розваг, і гірки надувні, і лабіринти для дітей, одним словом оте все, що у нас на бульварі і в парках для дітей порозставляли)

На пляжі продають пончики - 6 грн, кукурудза - 10 грн, риба) Рибу завжди купували у тих господарів, що жили, тому, що це точно їхня світязька риба, а не привезена, як на ринку) Дуже смачна рибка)))

Питайте, що ще цікавить - контакти можу дати) Замовляти місця треба наперед, бо в таку погоду там аншлаг))

Ось фото території, де ми проживали) Фото минулорічні. Зараз там 3 альтанки поряд + стіл з лавочками та ще одна альтанка трішки дальше) Є гойдалка, качелька та пісочниця для дітей)

На першому фото видно одну з трьох альтанок та сам будиночок з кімнатами. Там де 3 крісла та відкриті двері - кухня. Паралельно до кухні є ще один будиночок з кімнатами - ми в ньому і жили)

А це вигляд двохмісної кімнати)

Востаннє редаговано Зорянка (2014-07-29, 10:54 am); всього редаговано 1 раз

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-07-29, 10:41 am

Зорянка, а столової в них не має, не хочеться готувати кожного дня!

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2014-07-29, 10:45 am

Зорянко, а ви де?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Зорянка
-
-

Створювати по Зорянка на тему 2014-07-29, 10:51 am

Kavusja, навпроти пляжу є піцерія та кафешка (типу їдальні), минулого року ми в тій кафешці пару раз обідали) Було недорого)

Ната Д, віриш, нормальних фото з цьогорічного відпочинку немає))

Забула написати, що є мангали та дають шампурі, дрова можна купити у господарів - в"язка 20 грн - нам вистачало на 2 рази)
Комарі трохи є, особливо ввечері, нам помагав спрей Москітол для дітей (білий) + спіралі запалювали Москітол і стаили у альтанці, в кімнаті вмикали в розетку рідину від комарів)

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 12:16 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-10, 12:16 am