Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 5 користувачів :: 1 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей :: Одна пошукова система

8NATA8

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Медичний огляд в школах.

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Медичний огляд в школах.

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-18, 9:36 pm

Медичний огляд в школах, як на мене дуже потрібний...
Адже в наш час батьки звертаються до лікаря лише в крайньому випадку, то чому відмінили в школах медичний огляд?

Kavusja
-
-

Re: Медичний огляд в школах.

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-18, 9:39 pm

За часів коли я вчилася медичний огляд був в школі, як ми його не любили, а іноді і любили... привід прогуляти уроки. Я думаю, що мед. огляд потрібний, так легше слідкувати за станом здоров'ям наших дітей і навіть якщо батьки чогось не помітили, то лікарям видніше. Діток і слухають і зубки перевіряють і хребет... ну все, то чому його відмінили???

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2013-01-18, 10:10 pm

а хіба відмінили, бо в нас є.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-18, 10:14 pm

Я чула в новинах... кажуть, що відмінили, а тепер хочуть повернути, але це не можливо... Тому мені й цікаво.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-01-26, 3:01 pm

В нас в школах стоматолог тільки дивиться,раз в рік.А так ми самі щороку проходимо медогляд в поліклініці,бо ж треба довідку на фізкультуру.Я думаю це пов"язано зі скороченням штату медпрацівників.А я б теж хотіла,щоб діток дивились в школі,як і нас в дитинстві.Це ж наскільки простіше батькам було б.Та й лікарям хіба не всеодно,де дивитись дітей:в школі чи в поліклініці?Але ж то не нам вибирати...

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-26, 3:32 pm

Та чому ж не нам? Я якраз слухала по телевізору, що батьки хочуть повернути мед. огляд, але це не можливо на даний момент... чому не знаю, можливо бракує лікарів, можливо це комусь не вигідно... але це зручно, та й все швидше відбувається, тому що все це організовано, а от коли йдеш самостійно з дитиною проходити, то не факт, що за один раз все пройдеш, в чергах стоїш.

А про довідку на фізкультуру то теж тільки в 2012 році її ввели, бо раніше такого не було.

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Створювати по КаFетkа на тему 2013-11-16, 9:40 pm

мені здається , що той огляд то лиш формальність для тих лікарів( пам"ятаю як мені ставили плоскостопість, провіривши мене в колготах і двох носочках), тож як дитині треба то варто самій навідатися в поліклініку, зубки я теж проти щоб у школі лікували, і написала відмову, сама ходжу до стоматолога. ми правда не встигли покрити 6 зубки чимось там , щоб не псувалися, то вже полікували, бо псуються зуби чогось дуже швидко, хоча чистить їх щовечора

oleAndr
-
-

К-ть повідомлень : 424
Вік : 32

Створювати по oleAndr на тему 2014-03-16, 1:23 am

я й не знала,що відмінили медогляд.Ще рік тому перед школою ми проходили його,але з нього толку мало-всі це знають.Треба самому пильнувати здоровя своїх дітей.

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285
Вік : 32

Створювати по alinka25 на тему 2014-03-17, 1:02 pm

як на мене, то медогляд перед початком школи треба, але можливо не всіх лікарів. Думаю важливо ортопеда чи хірурга , окуліста і достатньо. І так кожна мама пильнує свою дитину і звертається при потребі до конкретного лікаря. Якщо вони запровадили медогляд, то тоді потрібно його проходити хотя би 1 раз в 2 місяці. Якщо вони хочуть контролювати стан дитини. багато хто проходить медогляд на початку літа, бо перед школою багато людей. Але ж за ті 3 місяці ситуація може змінитися. А найбільше мене вражає той факт, коли дитина іде в садік, то їй треба здавати мазок на глисти ін. 3 дні підряд. якщо все добре, то приймають. Але ж через тиждень можна заробити в садочку що завгодно і глисти і все решта....... Це просто все непотрібне. тим більше я думаю ви знаєте всі прекрасно як ці всі аналізи робляться

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 27

Створювати по Oksan@ на тему 2014-03-27, 12:20 pm

В нас є медогляд, просто інший, раніше приходили до школи, а тепер діти з батьками ідуть в лікарню. Можливо, просто, старий метод вернути хочуть, щоб по лікарнях не ходити?

А медогляди потрібні. В нас медсестра перед медоглядами всім тиск міряла і такий жах виявився! Стільки гіпертоніків серед дітей! Багатьом лікування навіть потрібне.

Nalich
-
-

К-ть повідомлень : 72
Вік : 31

Створювати по Nalich на тему 2014-08-21, 5:16 pm

Мед. огляд є в школах для 1-3 класів інші повинні йти в поліклінику самі.

mamanya
-
-

К-ть повідомлень : 28

Створювати по mamanya на тему 2015-11-26, 9:38 pm

Шановні батьки, якщо ви хочите виховати дитину в патріотичному дусі, то рекомендую вам журнал Пізнайко. Цей журнал дозволяє відкривати дитині цікавий світ історії і культури України.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:58 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-11, 10:58 am