Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 5 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Що читаємо...?

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 30

Що читаємо...?

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-09, 11:39 am

Тема першого повідомлення :

Я дуже люблю читати, раніше читала іронічні детективи: Донцова, Шилова, Поваляєва ...

Коли переїхала жити на Зх. Україну мої смаки змінилися, тепер читаю тільки сучасних українських письменників.

Вчора дочитала книжку Рай Центр Люко Дашвар, з перших сторінок вона мене не вразила, але далі ставало все цікавіше і цікавіше...чесно скажу це перша книжка яка тримала інтригу до останньої сторінки, я б ніколи не думала, що ця розповідь так скінчиться, можна сказати я навіть була в шоці з такого кінця. Не буду описувати про що вона, просто пораджу почитати!

Kavusja
-
-

Re: Що читаємо...?

Створювати по Kavusja на тему 2014-11-19, 5:42 pm

Зорянка, цікаво було б, але я не можу ділитися своїми улюбленими книжками ah

пушкарік
-
-

К-ть повідомлень : 862
Вік : 27

Створювати по пушкарік на тему 2014-11-22, 10:31 pm

Читала недавно 2 книги:-) дуже смішні. Сергей Тютюнин и ЦРУ і Сергей Тютюнин против инопланетян:-) :-) :-)
Ржака повна:-)
Спочатку туго йде і нудно. А потім таке починається:-) :-) :-) жалію що немає ще такиx

КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Створювати по КаFетkа на тему 2015-01-10, 8:21 pm

Прочитала трилогію "Голодні ігри" цікавіше ніж фільм разів так в 20) дуже сподобалася більше ніж голодні ігри трилогія "дивергент" .... і трилогія "той що біжить лабіринтом"... раджу перочитати їх.

муська
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по муська на тему 2015-02-01, 8:40 pm

Я теж книжечки люблю читати.

Зорянка
-
-

К-ть повідомлень : 3792
Вік : 31

Створювати по Зорянка на тему 2015-02-01, 10:55 pm

муська, [adm]СУРОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ - будете спамити - БАН! Хочете робити рекламу сайту - узгодьте з Адміністрацією![/adm]

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3625

Створювати по Ksush@ на тему 2015-02-01, 11:09 pm

КаFетkа пише:Прочитала трилогію "Голодні ігри" цікавіше ніж фільм разів так в 20) дуже сподобалася більше ніж голодні ігри трилогія "дивергент" .... і трилогія "той що біжить лабіринтом"... раджу перочитати їх.
А про що ці книги,якщо кількома словами?

КаFетkа
-
-

Створювати по КаFетkа на тему 2015-02-04, 10:18 am

голодні ігри книга написана від першої особи як розповідь , головна героїня кітніс евердін зголосилася піти на голодні ігри замість своєї сестри.... голодні ігри це наслідок повстання простих людей проти багатого капітолїю, повстання було придушене і тоді придумали таку типу гру голодні ігри, 12 дистриктів (так поділені поселення , в кожному дистрикті чимось займаються, в 12 звідки кітніс родом видобували вугілля) кожного року віддають двох своїх дітей на смерть... з 24 дітей виживає один переможець.... якому вдається спастися не лише від вбивства своїми опонентами а від катаклізмів придуманих капітолієм, чим краще себе зарекомендує трибут тим більше у нього буде спонсорів і тим більше шансів на життя, бо спонсори можуть у скрутний час прислати лікарство чи кусочок хліба...

дивергент, соціум розділений на своєрідні фракцію .. по схильності ... фракція Отречение, Эрудиция, Бесстрашие, Дружелюбие і Искренность) розповідається про життя побут і співіснування цих фракцій на фоні кохання Тобіаса з безстрашних (по кличці чотири , бо мав лиш 4 страха) і Трис з отречения, коли перевіряють їх здібності то кажуть ім їх приналежність і вони можуть перейти в ту фракцію до якої є схильність, а потім переживши ініціацію вони або стають учасниками тої фракції, або вигранцями афракціонерами ... а серед них є ДИВЕРГЕНТИ хто має всі схильності , а не якусь одну ... і на таких людей іде полювання , бо ними неможливо управляти за допомогою сивороток... дуже цікава книжка...

той що біжить лабіринтом... неоднозначна цікава трилогія... піліток томас попадає в лабіринт... де живуть вже два роки хлопці , знайомиться з ними і починає шукати вихід з лабіринту.... то тре читати бо я не стримаюся і розкрию інтригу ради чого той лабіринт тре було, а відповіді на це ми отримуємо аж в 3 частині)) внаслідок вспишок на сонці на землі сталися катаклізми, і на волю вирвався страшний вірус ( біологічна зброя) і от в тих хлопців деяких був імунітет, і вивчали роботу мозку, як саме бореться мозок з тою хворобою,... бо внаслідок стресу та хвороба прогресувала а їм створювали постійні стресові ситуації... і їм нічо)... то тре читати, любовна лінія є у всіх трьох книгах, тож читається надзвичайно легко

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2015-02-04, 12:45 pm

Кафетка,дякую! Заінтригувала... Особливо остання книга)

Forze
-
-

К-ть повідомлень : 4

Створювати по Forze на тему 2015-12-01, 11:29 pm

Журнал «Дніпро» — часопис української літератури XX–XXI століття. Упродовж усієї своєї історії він позиціонував себе як молодіжне видання. Така редакційна політика журналу залишилася й до сьогодні. Він першим в Україні змінив погляд на формат літературної періодики.
http://www.dnipro-ukr.com.ua/index.html

Oleh
-
-

К-ть повідомлень : 33

Створювати по Oleh на тему 2015-12-03, 10:40 pm

Чому ніхто не перекладає продовження "Вогню майя", це є єдине, що я би почав читати хоч в цю мить.

oleAndr
-
-

К-ть повідомлень : 424
Вік : 32

Створювати по oleAndr на тему 2015-12-09, 2:48 pm

Джон Кехо "Підсвідомість може все"

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2015-12-09, 5:14 pm

oleAndr пише:Джон Кехо "Підсвідомість може все"
Маю таку,читала якось.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-12-09, 7:11 pm

Нарешті дочитала я другу частину Дара Корній "Зворотній бік темряви" це перша книга від якої в мене очі злипалися, ну вже так розтягнута така мені вона не цікава... і як ви думаєет чим вона закінчилася? Кінцем другої книги... тепер маю чекати поки вийде третя частинаі обов'язково її куплю, бо все ж таки хочу знати на чиєму боці лишиться дівчина з чудовим ім'ям Мальва)

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2015-12-09, 9:19 pm

Кавуся,а навіщо читала,якщо було не цікаво? ))

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-12-10, 9:32 am

Ксюша, бо вже просто хотіла знати кінець, а тепер ще й маю чекати третю книгу...( ну можливо вона буде цікавіша, бо перша частина була цікава.

КаFетkа
-
-

Створювати по КаFетkа на тему 2015-12-17, 12:35 am

Читаю Марсіанин .. так вже довгенько)) весело написано легко і іронічно... та щось мені не сильно йде... вже попри те прочитала .. кажуть то бестселлер про дружбу двох афганських хлопчиків розділених віросповіданням Бегущий за ветром. Прочитала швидко... переживала разом з головним геооєм і фільм теж переглянула... та фільм не такий цікавий як книжка... бо внутрішні переживання діалогами не передаш...

svetikyra
-
-

К-ть повідомлень : 93
Вік : 42

Створювати по svetikyra на тему 2016-02-08, 11:39 pm

Прочитала книги«В темряві сонця. Чеслав» Валентина Тарасова та «Чеслав. Воин древнего рода»
Це історичні детективи взагалі доволі забавна штука.Чекаю на продовження уже рік.
Зараз бавлюся романчиками.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2016-04-20, 8:15 pm

Дочитала сьогодні "Дівчина у потягу" розчарована...
Розповідь про дивакувату алкоголічку, яка щодня їздить на роботу, з якої її вже давно звільнили... слідкує з вікна потяга за життям інших людей і живе спогадами про своє "щасливе" примарне сімейне життя. Розв'язка цікава... навіть неочікувана.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-02-20, 6:22 pm