Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Цистит

Частка

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 31

Цистит

Створювати по musya на тему 2013-02-02, 9:47 pm

Майже кожна жінка знає, що таке цистит. Багатьом знайомий цей ріжучий біль в низу живота і постійні походи в туалет. Ось і в мене знову ці неприємні відчуття. Оскільки годую доцю грудьми ніяких ліків приймати не можу, тому приймаю лише уролесан і ставлю грілку з теплою водою. Сьогодні гарно в сауні погрілась, то стало трошки легше.
А як ви спасаєтесь від цієї недуги?

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Re: Цистит

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-02, 10:07 pm

Мені гарно поміг Канефрон+морси+Легкий антибіотик (3 дні).

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-02, 10:10 pm

Я колись мала цю недугу.Часто були загострення навіть від єрунди:посиділа на балконі влітку на стільці низенькому з розведеними ногами в сторони(чистила картошку), і тому подібне.Тоді планували вагітність, першу.І все на антибіотиках .Але моя помилка була в тому,що як вип"ю 1-2 таб.,мені зразу ставало легше і я закидала лікування.І так не один раз.Я думала,що я робитиму,коли буду вагітна?Але все-таки якось взяла себе в руки,пропила антибіотик 5 днів,як і треба,і,слава Богу,по ці пори.Але коли я відчуваю,що змерзла добре,чи ноги намочила,як ці останні дні,то я роблю профілактику кремом тим"ян з Вівасану(мазати низ живота),він на ефірних оліях,протизапальний,дія відчувається швидко.І можна всім,крім вагітних,щоб не спровокувати скорочення матки.

milanka
-
-

К-ть повідомлень : 1978
Вік : 26

Створювати по milanka на тему 2013-02-02, 10:16 pm

мені дуже допоміг Уролесан

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

musya
-
-

Створювати по musya на тему 2013-02-02, 10:17 pm

Ksush@, а цей крем в аптеці можна купити?

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-02, 10:18 pm

musya пише:Ksush@, а цей крем в аптеці можна купити?
НІ.Він продається тільки на офісах фірми.Якщо хочеш,я знайду тобі і скажу як взяти по знижці.

musya
-
-

Створювати по musya на тему 2013-02-02, 10:20 pm

Було б дуже добре. А скільки він коштує?

Ksush@
-
-

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-02, 10:23 pm

171 грв.Це з максимальною знижкою,якою ти зможеш скористатися.

Oxana_Sunny
-
-

К-ть повідомлень : 186
Вік : 27

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2013-02-04, 12:27 am

Мені допомагає вода з лимоном у великій кількості. Тут головне зразу пролікуватись, щоб не допустити ускладнень. Останній раз приймала Канефрон. І багато рідини. А от гріти не завжди можна, наскільки я знаю.

profe-me
-
-

К-ть повідомлень : 578
Вік : 37

Створювати по profe-me на тему 2013-03-10, 9:22 pm

musya пише:Майже кожна жінка знає, що таке цистит. Багатьом знайомий цей ріжучий біль в низу живота і постійні походи в туалет. Ось і в мене знову ці неприємні відчуття. Оскільки годую доцю грудьми ніяких ліків приймати не можу, тому приймаю лише уролесан і ставлю грілку з теплою водою. Сьогодні гарно в сауні погрілась, то стало трошки легше.
А як ви спасаєтесь від цієї недуги?

[quote="musya"], хочеш пораду, таку яка не забирає багато грошей,не займає багато часу і не садить інші органи при лікуванні, не ШКОДИТЬ. В нас цистит сімейне і я і мама, і сестра, всі маємо цю проблему. Тільки десь подує вітер тут же цистит, але при цьому, аналізи в нормі. Береш корінь петрушки, ріжеш, вариш в стакані. Приблизно середня петрушка на стакан, якщо дуже велика, і товста можна на декілька разів (вода має бути жовтенька). Даєш трохи остити,настоятися і випиваєш тепленьку, цілий стакан. Якщо дуже турбує, випивай 3 рази на день. Пару днів, вже на другий день має бути полегшення. Якщо тільки починається, випий стакан на ніч, і зранку забудеш, що було! На зиму, ми собі завжди ріжемо і висушуємо!

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:50 pm

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-06, 10:50 pm