Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Наші колишні...

Частка
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Наші колишні...

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-06, 10:39 pm

Тема першого повідомлення :

Ну, кому з нас не розбивали серце? Хто з нас не писав вірші чи не придумував вислови і статуси про розбите кохання. У людині часто закладено саморуйнування, і так часто винуватцями наших душевних ран є ми самі.

Чи підтримуєте ви стосунки з своїми колишніми коханими... як розійшлися і чому?

Побажайте своєму колишньому хлопцю хоча б удачі, бо своє щастя він все-одно вже провтикав.
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Re: Наші колишні...

Створювати по Ната Д на тему 2013-12-26, 10:43 pm

І я в вашу компанію. Буквальна, тиждень назад побачила свого колишнього в маршрутці з ним їхала, сказав, що так і не забув мене, хоч в ньогоі двоє дітей і дружина хороша. Розійшлись через мене дурну. Кажу собі, не варто жаліти про те що було, але як не крути але мій чоловік так мене не цінить, як колишній...

мамусяАнічки
-
-

К-ть повідомлень : 78

Створювати по мамусяАнічки на тему 2013-12-26, 10:57 pm

Ната Д кажуть.що більше страху самотності в житті є страх провести життя не з тією людиною,От цього я боюсь зараз,і дійсьно страшно в старості усвідомити ,що ти все життя любив одну людину а прожив з іншою.
А те,що дружина хороша і діти це одне ну і звісно це вже велика відповідальність,але житти без кохання якось не хочеться мені здається ні жінкам ні чоловікам.Тільки от чоловіки вміють про це мовчати і навіть,якщо мають почуття не всі скажуть.Мені здається тут ще й чоловіча гордість дається взнаки.бо не хочуть показати,що отак от без тебе мені погано і я помилився у виборі.А вже стільки дров нарубано,сімї.Що ліпше сісти і мовчати і кожному жити своїм життям.Так напевне простіше.Ніхто не хоче руйнувати 2 сімї.що б таки в результаті жити щасливо.Або принаймі на такий крок мало наважується
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-26, 11:16 pm

мамусяАнічки, і я боюся прожити все житя і зрозуміти, що не з тією людино... який би мій чоловік не був хорошим, а іноді бувають сумніви...
мамусяАнічки
-
-

Створювати по мамусяАнічки на тему 2013-12-26, 11:18 pm

А коли чоловік викидає "коники "і не цінує те,що має то сумніви закрадаються дуже часто.
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-26, 11:20 pm

Це точно... в мене таке кожного дня. От зранку встає, яка в нас мама хороша і те і се.. ввечері приходить, те йому не так і я не така і все не таке... головне я його не тримаю, а він не відпускає.
мамусяАнічки
-
-

Створювати по мамусяАнічки на тему 2013-12-26, 11:27 pm

Аналогічно.Важко так .Бо дійсьно і відпустити не хоче і відноситись нормально не хоче.І від того такого ставлення стає ще гірше.І чому воно так....
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-26, 11:33 pm

мамусяАнічки, але не факт, що з іншим буде краще... тому лишається, а що нам лишається... жити так далі і сподіватися, що все буде добре)))
мамусяАнічки
-
-

Створювати по мамусяАнічки на тему 2013-12-26, 11:37 pm

В тому і все діло.Бо з колишнім теж не було б як бути.Одне коли руйнується лише  1 твоя сімя а інше коли ти стаєш причиною руйнування іншої.Тому таке от табу.А про когось іншого крім чоловіка і колишнього в сердці і думки не могло б бути.ТОму є як є.А час покаже.Життя одне і не відомо якою стороною може обернутись до нас.
Правдива цитатта"Тот человек, образ которого ты однажды так глубоко отложил в сердце, будет всю жизнь идти с тобой....
И неважно будете вместе или нет, душа твоя не выкинет его образ...а сердце твоё не перестанет его любить..." Вибачаюсь що на російській
КаFетkа
-
-

К-ть повідомлень : 253
Вік : 36

Створювати по КаFетkа на тему 2014-01-03, 2:32 pm

треба своїм чоловікам "встряску" зробити, щоб відчув що може втратити вас , а то живуть собі і думають "та куди вона дінеться". dance 
І чому стосунки часто заходять в тупік після енної кількості щасливих років життя aa aa 
Natali
-
-

К-ть повідомлень : 859

Створювати по Natali на тему 2014-02-05, 11:09 pm

Я про своїх теж недуже знаю.Я зі своїми не спілкуюся, при випадковій зустрічі точно поговорили б, думаю теми найшлися б, а можливо і ні) про одного знаю, бо маємо купу спільних знайомих) і з ним раніше переписувалися на загальні теми, він теж одружений,а про інших незнаю, тай не дуже аж і багато мала. а такі фліртики і не памятаю, бо мабуть вже і не пригадаю)
vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-02-27, 3:06 pm

Серйозних хлопців до чоловіка не мала, лиш з одним зустрічалась 5 міс, ми з одного класу, його мама директор школи. Але я рахую, що то було дитинство, нічого серйозного. Доречі недавно його бачила, зустрілись біля магазину, я якраз з малою гуляла, приїзджали в гості до батьків. Поговорили ні про що, як в тебе справи, як в тебе? і більше й не має що говорити.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Alisa_A
-
-

К-ть повідомлень : 5

Створювати по Alisa_A на тему 2015-07-27, 2:51 pm

Підтримую стосунки з колишніми, але вважаю, що це не повинно бути. Інколи навіть хочу припинити нашу дружбу, але це важно для мене.
Лариса Данильчук
-
-

К-ть повідомлень : 5

Створювати по Лариса Данильчук на тему 2015-12-01, 5:00 pm

Дружба лишилась. І нічого в цьому кепського нема.
Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2015-12-01, 6:21 pm

Краще лишатися друзями ніж ходити і вернути лице при зустрічі, все одно колишні не чужі.
Oleh
-
-

К-ть повідомлень : 35

Створювати по Oleh на тему 2017-02-26, 1:50 am

Оці соплі по колишньому нещасливому коханню лише розвалюють теперішню щасливу сім'ю.
Галочка-Палочка
-
-

К-ть повідомлень : 1207
Вік : 29

Створювати по Галочка-Палочка на тему 2017-04-05, 9:13 pm

Я б не змогла все покинути, та й для чого? якщо гарантії нема, що з часом рутина зруйнує почуття з колишнім коханням.
Спогади завжди будуть - це добре згадувати приємні миті... але якщо подумати - то з чоловіком було ще більше приємних моментів

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-05-30, 4:06 pm