Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Моя хата з краю...

Частка

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Моя хата з краю...

Створювати по Ната Д на тему 2013-02-07, 10:28 pm

Моя хата з краю" - нове шоу соціальних провокацій на 1 +1. Департамент журналістських розслідувань 1+1 під керівництвом Максима Шиленка пропонує авторське новаторство - соціальні провокації з ведучою Світланою Усенко. Ведуча програми Світлана Усенко буде перевіряти українців на здатність співчувати ближньому, а її оператори будуть знімати реакцію учасників на спеціально підлаштовані провокації. До прикладу, як вони поставляться до побаченого насильству над тваринами, чи викличуть швидку лежачий на землі людині, від якої пахне алкоголем, чи проявлять толерантність, якщо побачать з українською дівчиною темношкірого чоловіка. Чи викаже пересічний громадянин небайдужість? У студію буде запрошено психологів, юристів та авторитетних персон, які дадуть експертну професійну оцінку суспільної реакції на побачене .....
А як би ви поступили в такі ситуації?

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Ната Д
-
-

Re: Моя хата з краю...

Створювати по Ната Д на тему 2013-02-07, 10:30 pm

Дивлюсь по 1+1 і мені страшно. Які ж ми байдужі?
Ця ситуація, де мама бє дитину... Зйомки тривали три години, і лише одна жінка підійшла.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-07, 10:32 pm

Дівчата зараз такий час, або ти а бо тебе... бувають ситуації коли краще не лізти, бо точно можна опинитися самим крайнім, зараз скільки аферистів і т. д.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-02-07, 10:40 pm

Точно, я б також не втручалась.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

kalina-80
-
-

К-ть повідомлень : 205

Створювати по kalina-80 на тему 2013-02-07, 10:42 pm

Ситуації бувають різні деколи потрібно і втрутитись, а інколи краще не влізати бо сам від того можеш постраждати.

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-02-11, 2:31 pm

Це точно що скоріше можеш сам постраждати.

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-22, 1:24 am

Так, в наш час за простягнуту руку допомоги можна добряче поплатитися

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-03-22, 11:13 am

не дивлюся цю передачу... і не хочу попасти в таку ситуацію

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-22, 11:20 am

в мене один раз був такий випадок: Стояла на зупинці, чекала на маршрутку, підїхав набитий автобус. При вході стояла дівчина, тримала на плечі сумочку. Почав попри неї виходити дядько, на плечі мав накинуту спортивну курточку і так акуратно опустив руку у її сумку, витягнув кошельок і пішов om Я одразу підбігла, сказала дівчині, що в неї витягнули сумки кошельок, вона вибігла з автобуса ,то уявіть собі ,що лише один чоловік погодився побігти з тим мужиком і забрати кошельок. Всі інші стояли і робили вигляд, що нічого не чують. Ми його таки догнали і кошельок забрали.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-07-07, 10:50 pm

Я в шоці з наших людей. Мене до сліз вразив останній випуск. Я розумію ще ті епізоди коли били темношкірого, чи крали сумочку й ніхто не реагував. АЛе те що старенький дідусь, який втратив память не орієнтувався де він і майже ніхто не підійшов, я в шоці. І так само моленька дівчинка, вона плакала, кликала маму, а наші люди....6767868 

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-07-08, 4:32 pm

А уявіть ситуацію, що то насправді... в бійкі можуть і тебе прибити... взагалі не дивлюся цю передачу. В кожній людині спрацьовує інстинкт самозбереження! Називати їх аморальними чи бездушними не нам... бо не відомо як би ми себе повели.

Ната Д
-
-

Створювати по Ната Д на тему 2013-07-08, 4:43 pm

в быйці так. але коли маленька дитинка плаче і каже що загубилась. це інше. я б 100% допомогла

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 1:38 pm

Cьогодні: 2016-12-07, 1:38 pm