Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 5 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Дитячі поліклініки вашого міста

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Дитячі поліклініки вашого міста

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-08, 9:19 pm

Ділимося враженнями про наші поліклініки. Що вам подобається, чи влаштовує вас ставлення мед персоналу, облаштування кабінетів і т. д. Щоб ви хотіли покращити чи змінити?

Kavusja
-
-

Re: Дитячі поліклініки вашого міста

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-08, 9:23 pm

За минулий тиждень ми двічі були в нашій поліклініці, я ходила з малим, скаржилася на соплі, потім на кашель... жодного разу мій візит з дитиною ніде не був зафіксований, чому так?
Ттт, а якби щось сталося, а вони б сказали, що я в них не була... не зверталася за допомогою і вони нічого не знають (все може бути). Для чого це все робиться, мабуть щоб лікарі не несли жодної відповідальності за здоров'я наших діток... бо якби діагноз був би не вірний і лікування теж... це все їхня вина.
Дякую, що в нас хороша лікарка і ми майже здорові.

А як у вас?

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-12, 10:55 pm

Ми в Сихівській дитячій...Сімейна наша-Бриль.Ну,що скажу,чим рідше тим краще.Мала з нею конфлікти на рахунок щеплень.Але вони зрозуміли,що мовчати не буду,то тепер нормально ставлятся.Як лікар-так собі.Не дуже довіряю,маю ще приватну.
Але є в нашій поліклініці хороша імунолог-Маркєлова Катерина Дмитрівна.Досвідчена.
Невропатолог-Лісовська.Нормальна)А от до іншої нікому б не радила!Ото мимра))

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2013-02-13, 12:52 am

Танюш, навіть не знала про Маркєлову, це мама моєї однокласниці, дякую, буду знати де шукати!
Наша поліклініка (на Чупринки) мене цілком влаштовує, лікарка Курій Олеся Ігорівна просто супер, дуже уважна, з іншими (слава Богу) поки не стикалася.

Kvasolka
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по Kvasolka на тему 2013-06-11, 5:16 pm

Підкажіть будьласка в які дні і в який час приймає Курій Олеся Ігорівна. Сімейні лікарі то жах,тому хочеться проконсультуватись з хорошим педіатром.Про Курій О.І. прочитала багато хороших відгуків.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-07-26, 3:00 pm

Нарешті я вибралася в дитячу поліклініку... блін скільки паперчиків я вже давно не заповняла, щоб стати на облік треба заява, треба дозвіл на обробку персональних даних, анкета про сімю... і добровільний щорічний внесок 100грн. (чесно думала скажуть більше). Взяли нас тут без всяких проблем, хоч нам казали що будуть нюанси і що можуть не взяти... єдине зщо чоловіка розсердило, це коли побачив що на нашій карточці зробили напис російською мовою, хотів йти сваритися... взагалі лікарі розмовляються російською, але коли я говорила українською то і лікарка перейшла на українську мову. При поліклініці є масажист, невролог і хто ще не бачила... бо була тільки в одному крилі.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-07-31, 11:29 pm

Все... ми вже на обліку, в нас така лікарка, дівчина (років під 60) моложавиться... блондинка, екстравагантна зачіска, яскравий макіяж, прикраси і коротенькі сукніbravo молодець, більшість молодих так за собою не слідкують.

Взагалі віддала документи і все, не сказали нічого... запитала про щеплення, сказали прийти в кінці вересня все.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-04-15, 4:47 pm

І знову ми в Тернополі... були в нас в поліклініці, всі питаю де ви пропадали так довго))) зробили сьогодні щеплення, вакцини як завжди майже не має...
Написали нам направлення на аналізи і яких лікарів пройти до садочка....

Дівчатка де ті аналізи здавати??? Мені треба кабінет і поверх, хто пам'ятає..
Треба здати сечу, кал, мазок з попи і кров з пальчика. А ще пройти логопеда, ортопеда, хірурга і невролога... аналізи завтра поїду здавати, хоч би вистояти з малим черги.

yulia22
-
-

К-ть повідомлень : 322
Вік : 30

Створювати по yulia22 на тему 2014-04-15, 7:57 pm

Кавусь -то все на Гоголя(але не сама поліклініка, а те відгалуження-потрібно заходити в ворота.якщо ти пам"ятаєш).Відразу на 1пов.зліва-мазок, 2поверх все решта(сама найдовша черга-то кров з пальчика).Ну а самих лікарів-то потрібно в поліклініку перейти.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-04-15, 9:28 pm

yulia22, дуже дякую, а то я б бігала там питалася )))))

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740
Вік : 28

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-04-16, 4:17 pm

Дівчата, привіт! В мене в малої проблеми з ніжками, кривизна. Сьогодні випадково зустрілись з одною мамою і вона мені розповіла, що їй допомогла лікар Дідич (ніби так прізвище), то жінка. І ніби вона працює в обласній лікарні на якійсь кафедрі. Може я не правильно зрозуміла, я не знаю. Вони здавали аналізи, пили препарати і т.д. Може хтось чув про таку і може мені щось розповісти. Буду дуже вдячна!!!! Як до неї потрапити і де її взагалі знайти!

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:15 pm

Cьогодні: 2016-12-09, 10:15 pm