Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Догляд за волоссям

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Догляд за волоссям

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-11, 10:19 am

Тема першого повідомлення :

Дівчата в мене після пологів почало вилазити волосся, в мене його й так не багато, а тут ще й лізе...

Чоловік вже кричить, що вся квартира у волоссі, ніби я винна. Як запобігти такому, чим користуватися???

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Re: Догляд за волоссям

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-03, 6:18 pm

ЯЛЮ-сухий шампунь штука хороша,якщо нею не зловживати,а дійсно на всяк пожарний.Не зашкодить-точно)
Я користуюсь постійно різними шампуньками,але буру завжди шапунь і бальзам одної серії та фірми.
Олійки для кінчиків,хороша Бреліл,є ще просто Арганова олійка,а ще є двохфазні засоби,які не обтяжують та доглядають за волоссям перед укладкою)
Маски та бальзами переважно наносятся з середини довжини волосся,виключення-проти випадіння,та для лікування шкіри голови.

Ollenka
-
-

К-ть повідомлень : 325

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-09, 6:44 pm

Дівчата, а у когось була косметика для волосся нувель? Що можете сказати про неї?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-10, 3:35 pm

Танюша, порадь хорошу шампунь для об'єму, для фарбованого волосся!

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-10, 3:57 pm

Кавуська Ельсев(Лореаль) червоний,Фруктіс уход і об"єм,Нівеа,об"єм.
Оленка так,продукція непогана))Плтрібно чергувати ще з чимось((тобто один раз їхнім шампунем,один раз іншим)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-02-10, 4:00 pm

Дякую, то мама просила купити щось хороше...

Ollenka
-
-

К-ть повідомлень : 325

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-10, 4:19 pm

голубка тетяна, я собі масочку відновлюючу купила, казала мені консультант що вона професійна, а що це означає я не зовсім розумію(( а чому потрібно чергувати?

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-02-10, 4:29 pm

Маскою можеш постійно.Але наносити лишень на волосся,уникати коренів та шкіри.Я мала на увазі шампуні..трошки обтяжують волосся,і не радять ними користуватись часто для повсякденного користування...хіба лінія там для щоденного користування,виключення.

snv512
-
-

К-ть повідомлень : 649

Створювати по snv512 на тему 2013-02-17, 6:12 pm

Дівчата, хочу поділитись рецептом шампуню, зробленого власноруч. Волосся після нього дуже класне, живе, єдине що іноді може бути відчуття що жирна голова після миття, не знаю чому так... Я цю проблему вирішувала повторним миттям звичайним шампунем))
Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи обсяг і блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладке блискуче волосся, м'яке ішовковисте, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.

Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.

Желатин від кореня до кінчика покриває волосся тонкою живильної плівкою, що насичує його протеїном і відновлює структуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.

Приготування шампуню

1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся).

Я, для прикладу, роблю відвар ромашки. Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.

Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток ромашки, заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. в киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.

2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.

3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.

4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.

5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішані базові (15 мл.) і ефірні масла (20 крапель).

Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухе, жирне, нормальне), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші).

Базові масла - це масла, отримані з зерен, насіння, ядер рослин шляхом пресування, вони живлять волосяну цибулину, покращують структуру волосся, сприяють більш інтенсивному росту волосся і роблять його шовковистим і блискучим.
- Масло зародків пшениці, гарбузове, рицинове - для росту волосся;
- Макового насіння, кедрового горіха, рицинове - проти лупи;
- Кунжутне, жожоба, авокадо - для фарбованого волосся;
- Лісового горіха, кедрового горіха, реп'яхове - проти випадання.
- Авокадо, конопляне, соєве, мигдальне, паростків пшениці, кокосове - при тьмяному, слабкому, ламкому волоссі;
- Кунжутне, соняшникове, звіробою - при жирному волоссі.
- Покращують стан волосся всіх типів: лляне, кавунових кісточок, макового насіння, жожоба, виноградних кісточок, реп'яхову, рицинове, персикове, оливкове, кукурудзяне.

Ефірні масла отримують з самих рослин (плодів, кореневищ, листя, квіток), вони відрізняються від базових масел летючістю, високою концентрацією і яскравим ароматом. Правильно підібрані ефірні олії здатні впоратися як з випаданням волосся, лупою, так і здатні нормалізувати утворення шкірного сала.
- Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії.
- Для сухого - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди.
- Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона.
- Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.

Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до охолодженої рідини.

6. В останню чергу додаємо сік алоє, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алоє, краще заздалегідь підготувати зрізане листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листки дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою+ 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Не потемнілі листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь.

7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність, яка щільно закривається і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він і буде зберігатися.

Застосування шампуню

Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрівши в руках і втираючи в змочене водою волосся. Але більш позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові коло 10 хвилин, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.

Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся стає м'яке і слухняне, відмінно укладається, після першого ж застосування з'являється помітний об'єм і природний блиск. Звичайно, за один-два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискуче, здорове, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову ?

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-17, 6:21 pm

snv512,це,мабуть,щось класне.Треба не полінуватися і зробити собі такий шампунь.Хочу добавити на рахунок ефірних олій:для росту волосся дуже гарно підходить еф.оліф чебрецю(тим"ян).

snv512
-
-

Створювати по snv512 на тему 2013-02-17, 7:04 pm

Так, мені сподобалось, зараз користуюсь звичайним шампунем, не то..

Zarivna
-
-

К-ть повідомлень : 406
Вік : 25

Створювати по Zarivna на тему 2013-03-13, 4:34 pm

а я користуюсь маскою - гірчиця+жовток+вода тепла+цукор.
І ви знаєте резуль тат є по довжині. І я побачила що у мене також появились нові волоски (йожики), скажіть будь ласка чи може ця маска обламати мені волосся біля коренів через свою пекучість???може хтось користувався??

Девчонки ! А давайте выпьем ! Эххх... за тех слабаков, что нас не покорили... за тех лохов, что нас потеряли... и за тех счастливцев, которые рядом с нами !

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-03-13, 5:25 pm

Танюша,то швидче всього що ростуть нові волоски.Я сумніваюсь,що ти робиш дуже сильну концентрацію(що терпіти несила).Але її можна робити лишень 1 раз на тиждень,і курсом в 6-7 масок..далі відпочинок і через 2-3 міс можна знову повторювати

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-03-14, 11:50 am

зрозуміло. дужке дякую) бо сумніви були.....вроді бачу що обєм незменшився ну всерівно щось непособі було((((

Девчонки ! А давайте выпьем ! Эххх... за тех слабаков, что нас не покорили... за тех лохов, что нас потеряли... и за тех счастливцев, которые рядом с нами !

snv512
-
-

Створювати по snv512 на тему 2013-03-15, 5:37 pm

а можна детальныше про масочку, хочу спробувати)

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-15, 6:38 pm

Я собі зараз взяла масочку яєчну від Фармасі ,дуже задоволена bravo

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-03-18, 1:14 pm

Наталочко - то маска вона має ефект "Пекучості", зарахунок цього кров приливає до волосяної цибулинки і волосся росте в пришвидшеному режимі)
склад: 2ст гірчиці, змішати з 1жовтком, 2чайні ложки цукру (цим більше цукру тим більше пече, коли я пишу слово більше то я немаю на увазі 2столові ложки - бо тут вже небуде ніякого ефекту, а маю на увазі 2-3 максимум 4-3,5ложечки чайних), 2столові ложки рослинної олії (можна комбінувати), і це все змішати з 2ложками столовими гарячої води. наносиш на корені, і тримаєш мінімум 30хвилин максимум 2години. я тримаю 1годину, 1-2годину. роблю раз в тиждень.

Zarivna
-
-

Створювати по Zarivna на тему 2013-03-18, 1:15 pm

а фармасі до речі сестра моя купляла - казала що у неї і так івипадає волосся, а тут ще гірше стало випадати волосся. то пролсто жах.

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-03-18, 1:26 pm

Дівчатка в нас є темка про домашні рецепти!Будь-ласка ділітся тут
http://ourkids.ukrainianforum.net/t555-topic

мамася
-
-

К-ть повідомлень : 196

Створювати по мамася на тему 2013-03-18, 3:14 pm

а фармасі до речі сестра моя купляла - казала що у неї і так івипадає волосся, а тут ще гірше стало випадати волосся. то пролсто жах.
не знаю, у мене купа постійних клієнтів ,які користуються цими масочками ,вже не по одній банці брали ,всі дуже задоволені. Собі беру з алое - волосся дуже слухняне

weare
-
-

К-ть повідомлень : 105

Створювати по weare на тему 2013-06-05, 9:26 pm

Я уже і народні методи використовувала, і дорогі шампуні, і дешеві всерівно лізе. Вже теж чоловік криком своїм дістав. Ніби то я радію, що у мене волосся лізе

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2013-10-13, 9:17 pm

і в мене волосся лізе...що тільки не пробувала
подруга користується лошадіна сила(фірма така)то шампунем...каже шо волосся просто шикарне...треба собі таке знайти і покористуватись

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-14, 6:07 pm

Дівчата, як відновити волосся???
Сьогодні була в перукарні і це перший раз коли мені попалася професійна перукарка..і порадила як краще ривку підстригти і сказала, що в мене дуже попалене і поламане волосся.. його бажано відновити і обов'язково кожного місяця по 1см. відстригати... тому не буду фарбуватися.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2013-12-21, 9:46 am

Я крашусь краскою лореаль, вона не дешева, але різниця очевидна. ВОлоссявзагалі непалить, а бальзамчик який там додається взагалі чудо. ВОлосся після нього блискуче і мягесеньке.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2595
Вік : 27

Створювати по Іріша на тему 2013-12-21, 9:01 pm

я користуюсь протеїновою маскою для волосся від фірми Nouvelle.Користуюсь вже 7 років дуже задоволена.Скільки вже різних масок не перепробувала всеодно повертаюсь до неї.Після неї волосся не електризується,гладеньке,м*ягеньке і пахне приємно.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-21, 9:20 pm

Я сьогодні отримала свій натуральний шампунь, чесно скажу результат відразу видно, волосся має живий вигляд, гарно лягає... сподіваюся що з часом повністю його відновлю. А скраб для тіла то взагалі фантастика.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:14 pm

Cьогодні: 2016-12-09, 10:14 pm