Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 5 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Догляд за волоссям

Частка

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Догляд за волоссям

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-11, 10:19 am

Тема першого повідомлення :

Дівчата в мене після пологів почало вилазити волосся, в мене його й так не багато, а тут ще й лізе...

Чоловік вже кричить, що вся квартира у волоссі, ніби я винна. Як запобігти такому, чим користуватися???

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175
Вік : 31

Re: Догляд за волоссям

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-10-25, 11:22 pm

Я фарбуюся вдома взагалі, от фарба вже 2-й день лежить, може вже нарешті завтра)))))
Взагаліто все залежить від перукарні, мого кума жінка має свою, то вона фарбує тільки своїми фарбами, але вони дорогі, тому і фарбування навіть тільки за матеріал виходить недешеве задоволення, а моя колишня перукарка працює в іншій перукарні, то вони фарбують і дорогими і дешевими, а можна і свою фарбу принести, тут вже як яка перукарня, тому коли записуєшся туди вперше думаю потрібно питати)))))

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175
Вік : 31

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-10-25, 11:26 pm

Дівчата, знайшла як швидко зробити своє волосся більш мякшим і блискучішим))))Може теж таке робив, незнаю....Я роблю малій постійно домашні йогурти, вона незїдає все за 2 дні, домашні як коли, то я беру залишки втираю в голову, замотую гарячим рушником і так 10-15 хв потримаю і змиваю, результат видно з першого разу)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-09, 11:28 pm

Дівчата була в куми нашої, мила в неї волосся такою класно шампунькою, а потім бальзамом полоскала, зранку встала, а волосся ну таке розкішне... дуже собі хочу купити, от назву не запам'ятала lol

на голові такий шухер, з хвостиком набридло ходити, як то зібратися з силами і піти в перукарню... 46578

голубка тетяна
-
-

К-ть повідомлень : 2178
Вік : 33

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-12-09, 11:37 pm

Наталя,та перукарня то ж класно.Хоч кінчики підрівняти,і то розслабишся)
А мені фарбуватись пора,а я от ніяк не можу оприділитсь що я тепер хочу)))

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-09, 11:48 pm

чесно... я не люблю ходіння по перукарнях lol я звикла, що мене завжди тьотя підстригала, вона в мене перукар...

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-12-10, 11:00 am

Ой,а мені так важко,що вже немає своєї перукарні(((Так звикла,що постійно в мене,то укладка,то зачіска,то плетіння)От записалась на 31 в салони на манік і укладку-буду гарна!А після Миколайка кума мене пофарбує.Певно зроблю Американку темну з блондом)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-10, 11:10 am

і я хотіла американку... і міліровку... а ти маєш гарну фотку цієїстрижки

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-12-10, 11:57 am

Американка-то техніка мелірування)А стрижка найкраще до неї пасує=каскад подовжений)Щоб волосся було слоями,тоді це фарбування гарно грає)Але може бути і гарне скошене каре)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2012-12-10, 12:57 pm

lol я коли то стриглася то мені запропонували стрижку американка тому так і пишу... це типу каскадом зверху коротше знизу довше...

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2012-12-12, 3:35 pm

Ламінування волосся в домашніх умовах
Не залежно від того, ким ви є - блондинкою або брюнеткою, володаркою довгого або короткого волосся, якщо ви читаєте цю статтю, можна з упевненістю сказати, що ви прагнете до того, щоб ваше волосся було красивим і здоровим.
Але, не дивлячись на бажання забезпечити волосся максимально корисними натуральними масками і шампунями, часто ми піддаємося рекламі і купляємо новинки, що обіцяють за короткий термін поліпшити стан волосся, надати приголомшливий блиск і дивовижний об'єм. Зачаровані шикарним волоссям моделей, які рекламують шампуні, і ми, в надії наблизитися до такої краси, маючи нормальне і здорове волосся купуємо шампуні для пошкодженого і посіченого, від лупи або ж шампуні з бальзамами 2 в 1.
А цього робити не можна, так як шампуні для сухого і неживого волосся перенасичені різноманітними зволожувачами, відновлювачами структури та іншими активними речовинами, які можуть принести замість користі істотну шкоду. А лупа, яка, якщо вірити рекламі, перетворилася в головне вселенське зло, може бути обумовлена ​​не тільки сухою шкірою голови або ж грибком, а цілком серйозними шлунково-кишковими захворюваннями. Тому бажано починати боротьбу з лупою не зпокупки шампуню, а з консультації з лікарем - трихологом, або хоча б терапевтом.
Ну, а від широко рекламованих шампунів 2 в 1 фахівці і зовсім рекомендують категорично відмовитися, так як силікон, що входить до їх складу хоч і допомагає економити час і не використовувати після миття волосся бальзам, але в той же час,обволікаючи волосся повітронепроникної плівкою, буквально душить його
Тому стає абсолютно очевидним, що до вибору шампуню слід ставитися дуже серйозно і відповідально. Якщо вам пощастило, і ви серед різноманіття фірм та найменувань змогли підібрати собі шампунь, з яким ваші волосся добре росте, має здоровий блиск і не випадає - не експериментуйте далі і не піддавайтеся нав'язливій ​​рекламі. Ну, а якщо всі спроби підібрати підходящий шампунь закінчуються невдачею, можна відправитися на кухню і приготувати шампунь для вашого типу волосся самостійно.
Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи обсяг і блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладке блискуче волосся, м'яке ішовковисте, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.
Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.
Желатин від кореня до кінчика покриває волосся тонкою живильної плівкою, що насичує його протеїном і відновлює структуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.
Приготування шампуню
1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся).
Я, для прикладу, роблю відвар ромашки. Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.
Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток ромашки, заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. в киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.
2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.
3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.
4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.
5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішані базові (15 мл.) і ефірні масла (20 крапель).
Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухе, жирне, нормальне), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші).
Базові масла - це масла, отримані з зерен, насіння, ядер рослин шляхом пресування, вони живлять волосяну цибулину, покращують структуру волосся, сприяють більш інтенсивному росту волосся і роблять його шовковистим і блискучим.
- Масло зародків пшениці, гарбузове, рицинове - для росту волосся;
- Макового насіння, кедрового горіха, рицинове - проти лупи;
- Кунжутне, жожоба, авокадо - для фарбованого волосся;
- Лісового горіха, кедрового горіха, реп'яхове - проти випадання.
- Авокадо, конопляне, соєве, мигдальне, паростків пшениці, кокосове - при тьмяному, слабкому, ламкому волоссі;
- Кунжутне, соняшникове, звіробою - при жирному волоссі.
- Покращують стан волосся всіх типів: лляне, кавунових кісточок, макового насіння, жожоба, виноградних кісточок, реп'яхову, рицинове, персикове, оливкове, кукурудзяне.

Ефірні масла отримують з самих рослин (плодів, кореневищ, листя, квіток), вони відрізняються від базових масел летючістю, високою концентрацією і яскравим ароматом. Правильно підібрані ефірні олії здатні впоратися як з випаданням волосся, лупою, так і здатні нормалізувати утворення шкірного сала.
- Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії.
- Для сухого - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди.
- Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона.
- Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.
Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до охолодженої рідини.
6. В останню чергу додаємо сік алоє, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алоє, краще заздалегідь підготувати зрізане листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листки дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою+ 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Не потемнілі листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь.
7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність, яка щільно закривається і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він і буде зберігатися.
Застосування шампуню
Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрівши в руках і втираючи в змочене водою волосся. Але більш позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові коло 10 хвилин, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.
Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся стає м'яке і слухняне, відмінно укладається, після першого ж застосування з'являється помітний об'єм і природний блиск. Звичайно, за один-два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискуче, здорове, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову ?

nana2010
-
-

К-ть повідомлень : 268

Створювати по nana2010 на тему 2013-01-27, 12:40 am

Колись користувалась,ще в студентські роки шампунем Клівен,він зараз є?

До мене звертайтесь на "ТИ"

Linda88
-
-

К-ть повідомлень : 3

Створювати по Linda88 на тему 2013-01-29, 9:54 pm

Я фарбуюсь на блондинку, тому волосся досить попалине. Добре допомагає маска Бреліл.

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-01-29, 10:02 pm

Бреліл з вівсом Нумеро дійсно непогана маска та і шампунь теж)

ялю
-
-

К-ть повідомлень : 1940

Створювати по ялю на тему 2013-01-29, 10:31 pm

ой, а в мене від Бреліл Нумеро швидко жирніє волосся:(

Таня, якою пилочкою краще підпилювати нігті? чула , металевою не бажано...

голубка тетяна
-
-

Створювати по голубка тетяна на тему 2013-01-30, 10:22 am

Краще це робити на картонній основі з малою грануляцією.Тобто щоб була не дуже жорстка.А металева не є шкідлива,просто нею важко правильно підпилювати собі під правильним кутом.
Кавуся перенеси Юліне пиання про нігті і мою відповідь в Б"юті поради)

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-01-30, 10:25 am

Не можна так. тому хай вже буде тут, але дівчата дотримуйтеся теми!!!

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-01-30, 12:14 pm

Перепрошую , я не побачила, що це суто догляд за волоссям.

Ollenka
-
-

К-ть повідомлень : 325

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-02, 10:39 pm

Дівчата, порадьте будь-ласка якусь маску для тонкого волосся, щоб сильно його не обтяжувала, але й запобігала посіченості

Кідді
-
-

К-ть повідомлень : 2800

Створювати по Кідді на тему 2013-02-02, 10:50 pm

Останній раз я взяла пантін, так нічого, не жирніє, і не обтяжує.Можеш пробувати.А перед тим взяла сйос, було жахливо, таке враження що голову взагалі не мила.

milanka
-
-

К-ть повідомлень : 1978
Вік : 26

Створювати по milanka на тему 2013-02-02, 10:54 pm

я користуюсь Ельсевом, мені підходить

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-02, 11:29 pm

я беру кожен раз різний шампунь, Ельсев теж дуже люблю..

Оленка, спробуй маску ельсев цитрус, і давай лише на кінчики...я масками не користуюся, бо дууууже швидко жирніє волосся, а без неі то можна і через день голову мити.

Таня, а що скажеш про сухий шампунь? от рекламують зараз такий від сіос, він дійсно трохи освіжає волосся, чи то профанація?

Ollenka
-
-

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-03, 12:57 am

Дякую, дівчата за поради!

Ялю, люблю усе, що з цитрусом, тому вона мені вже апріорі подобається :) А які ще шампуні використовуєш?

Ще також хотіла спитати щодо різних засобів для кінчиків волосся, у мене вже декілька років були кристали бреліл, можливо ще щось дієве порадите?

milanka
-
-

К-ть повідомлень : 1978
Вік : 26

Створювати по milanka на тему 2013-02-03, 9:10 am

ого дівки, я 2 рази в тиждень волосся мию і все ок)
користуюсь тільки шампунем і бальзамом
ще маю спрей для сухих кінчиків від пантіна, не сказала б що він помагає
а на рахунок сухого шампуню, то не пробувала, але і не вірю в таке, всеодно ж хочеться голову водою освіжити , а його змивати не треба
та й то тільки волосся напевно очищається, а шкіра голови ні, і потім перхоть може бути

знаю що для кінчиків гарно допомагає олійка, але якої саме фірми то треба пробувати

ялю
-
-

Створювати по ялю на тему 2013-02-03, 9:51 am

та то ясно, що голову краще мити:))) але для пожарних випадків,цікаво чи щось дає?
milanka, класно 2 рази в тиждень...я мию або щодня, або через день...буває , що і через 2, але тоді я вже себе ненавиджу:)))

Ollenka, ще беру head$shoulders, теж цитрусовий або ментоловий, деколи Шаума,Фруктіс, але стараюся брати імпортні...у Львові є пару таких точок , де іх продають...Після рушника( перед сушкою) користуюся спреями-кондеціонерами (від шварцкопф, або пантін)....
як на мене, то бреліл найкращі кристали-олійка....я коли вирівнюю теж користуюся таким.

Ollenka
-
-

Створювати по Ollenka на тему 2013-02-03, 5:55 pm

ялю, про ненавиджу дуже влучно:)))) я також мию голову щодва дні, а влітку як правило щодня. Знаєш, у мене сестра купила спрей пантін оригінального виробництва, а не Росія, каже, що різниця величезна, навіть не думала, що продукція однієї і тієї самої марки може так сильно відрізнятись. Також каже, що спочатку не могла зрозуміти, чому закордоном таж сама косметика дорожча, а це знову ж таки залежить від виробника

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:15 pm

Cьогодні: 2016-12-09, 10:15 pm