Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Вікова різниця між дітками

Частка

Голосування

Яка ідеальна різниця по віку між дітками?

Всього голосів: x

Мері 13
-
-

К-ть повідомлень : 1390
Вік : 30

Вікова різниця між дітками

Створювати по Мері 13 на тему 2012-02-11, 2:50 pm

Тема першого повідомлення :

Оскільки я мрію про 2 дитинку я часто думаю, коли краще завагітніти і яка б ідеальна різниця була б між дітками для вас чи вашої дитини?

я більше схиляюсь, що краща різниця це до 1,5 року, щоб були погодки. Мені здається, що їм між собою було б цікаво

Ly...
-
-

К-ть повідомлень : 247
Вік : 24

Re: Вікова різниця між дітками

Створювати по Ly... на тему 2012-06-08, 3:22 pm

Завжди хотіла двох дітей, але коли родилась Вероніка дуже захотілось трьох. Чоловік з мене сміється і каже, що ще йому зразу шнурок і мило. Але якщо серйозно, то мені так подобається бути мамою і насолоджуватись кожним новим досягненням доці, що про другу дитинку найближчим часом і думати не хочеться...Тому що буде набагато менше уваги старшенькій, а мені цього аж ніяк не хочеться. Ну я не можу передати свої почуття. Тпк люблю я її. Мені здається, що коли дитина іде в школу, то вона вже стає дорослішою =) Тому і вибрала більше 5 років. Та й я ще молода. Мені тільки 20...А мені не хочеться в 25 вже 3 дітей няньчити. Думаю так в років 25-27 друга дитинка, а в 30-32 і третю можна...

Муж подарил путевку на курорт - "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда...

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Створювати по Kavusja на тему 2012-06-08, 3:27 pm

А я вчора коли тримала Даринку на руках захотіла ще дівчинку ah я свого синульку теж дуже люблю і не думаю, що ще можна буде когось так полюбити. Але реально відчуття відрізняються коли тримаєш хлопчика і коли дівчинку. Ото я смішна lol але поки не готова до другої дитини.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Створювати по Ната Д на тему 2012-06-24, 9:33 am

В нас взагалі різниці не має, це звичайно дууууже тяжко. Але якби час повернувся назад, всеодно мріялаб про близнят. Уже навіть не являю, що робити з одною дитинкою. Вони один без одного не можуть, їм цікаво. В мене сестра на 5 років менша за мене, за брата на 4. Їй дуже погано, вона сама, і в школу, і як менша була гротись, звичайно подруги, але то не то. МИ з братом постійно були разом, нам було добре, завжди могли один за одного вступитись.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Tanya_sun
-
-

К-ть повідомлень : 9

Створювати по Tanya_sun на тему 2012-07-03, 12:00 am

Хотіла обрати варіант 2 роки, але точного такого в голосуванні не було, тому обрала 2,5-3, але 3 то вже забагато :)
в мене з сестрою 1 рік 10 міс. різниця і я дуже рада цьому.
в моїх дітей різниця 2р і 4м - якраз все чудово склалося і ми дуже раді, що наважились на саме таку різницю.

пушкарік
-
-

К-ть повідомлень : 862
Вік : 27

Створювати по пушкарік на тему 2012-09-04, 9:51 pm

Знаєте, зараз я дуже задоволена шо в малих така різниця невелика - вони починають так класно бавитись разом) Вітя повзає з вовкою по хаті наперегонки) товчуться машинками, по мені лазять)вопшем дуже класно

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Створювати по Kavusja на тему 2012-09-12, 2:10 pm

я от думаю постійно про другу дитину... кажуть краще мати погодок, але реально як бачу в когось мале то мені стаєстрашно я вже й не знаю, що з такими мацьопками робити... один день хочу, а на інший категорично ні...

але погодки точно краще... бо ось в братової старшій 8 років, а меншій 1 міс. то та старша бачу не любить малу, каже спати не дає... та й треба допомагати... звісно пізніше все зміниться, але зараз то явно...

oksano4ka
-
-

К-ть повідомлень : 629

Створювати по oksano4ka на тему 2012-09-12, 2:24 pm

А в моєї хрещениці навпаки: їй 3 рочки, старшій сестрі 9, тобто коли мала народилася, то було 6, вона й зразу все допомагала і гралася з нею, та й видно, що любить сестричку. Правда зараз трохи получає від неї, а потім ще й крайня, бо батьки думають, що це старша все починає, але це вже залежить від виховання.

musya
-
-

К-ть повідомлень : 1905
Вік : 31

Створювати по musya на тему 2012-09-12, 3:26 pm

Знаєте, як дізналася, що в друге вагітна, а малому лише 1 рочок, ревіла крокодилячими сльозами, не уявляла, що буду робити з двома маленькими дітьми. А тепер дивлюся на свою донечку і думаю яка я була дурна, як могла не хотіти її. Звичайно, що діти-погодки - це ДУЖЕ важко, але і ДУЖЕ класно. Не бійтеся, якщо Бог дає діток, то і дає сили на їх виховання.

Женская логика создана для того, чтобы офигела мужская психика! :)

Oxana_Sunny
-
-

К-ть повідомлень : 186

Створювати по Oxana_Sunny на тему 2012-12-28, 3:04 pm

Я вибрала 3.5-4. Швидше фізично просто не готова. Організмові треба час на відновлення після пологів, ми ще на ГВ. Тому швидко не планую. Та й моїм шилом, яка й секунди не всидить на місці не знаю як би справилась. Мала хоче уваги, хоче на руки, як би я їй пояснила, що є ще інша ляля, яка теж хоче на ручки і т.п. я не знаю.

Заболела хорошим настроением )Больничный брать не буду.Пусть люди заражаются!!

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2012-12-28, 3:41 pm

2-3 роки-найкраща різниця з точки зору лікарів.Думаю,вони праві.Але ж всі ми знаємо,що усе в житті не так просто і все залежить не тільки від нашого бажання.Тому,в кого як виходить.От і в мене-проблем зі здоров"ям,слава Богу,не мала,зате інші проблеми були,які тормозили мене.Хоча в декого все по плану,навіть народження дітей.Маю таких знайомих.

В ритмі щастя...
-
-

К-ть повідомлень : 2175
Вік : 31

Створювати по В ритмі щастя... на тему 2012-12-28, 4:24 pm

oksano4ka в мене хоч з сестрою 7 років, але ти пишеш чисто про нашу ситуацію, мене так сварили як вона щось витворяла, книжки рвала, хату палила, а я получала бо була вже досить доросла, та й гуляти завжди мала брати її, їй 5, мені 12, вже біля хати нехочеться, вже були перші залицання, а вона як мені тоді здавалося тільки мішала(((((
Я обрала 2,5-3, планую і собі так, як здоровя дасть, а чоловік вперся що немаєм де жити з двома дітками, бо в 3к.кв., але з батьками, сестрою, а до своїх він нехоче, а я тим паче(((((Вважаю цей період оптимальний, бо трішки відпочив організм, та й з декрету в декрет, бо потім як виходиш на роботу то вже і карєру хочеться зробити, і мінімум років 3-5попрацювати.....

Таська
-
-

К-ть повідомлень : 2354
Вік : 34

Створювати по Таська на тему 2012-12-28, 4:30 pm

Зараз моїй Аріні 1,3, сестра завагітніла другою дитиною якраз коли мала була такою - було дуже важко, але їй весь час допомагала мама, а мені допомогти не буде кому, та й спину ще не "відремонтувала", тому ще 1-2 роки би почекала з другою лялькою.

Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420

Створювати по Ната Д на тему 2012-12-28, 5:11 pm

Звичайно ми можемо вибирати, та всеж, хібі то нам вирішуати? Ми можем, надіятись, планувати. Але може бути порізному, аборт, нічого гіршого й придумати не можна.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

snv512
-
-

К-ть повідомлень : 649

Створювати по snv512 на тему 2013-02-19, 12:37 am

Напевно кожному свій варіант підходть. От у мене майже 2 роки різниця між дітками, вони зараз так класно граються, так любо на них дивитис... А в мене з сестрою була різниця 4 роки-нікому б такого не побажала))

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-02-12, 8:45 pm

В моїх діточок різниця у віці 1 рік і 10 місяців, хоча донечка ще маленька, але помагає мені колисати синочка, цілує його, гладить. В мене з сестрою різниця 2 роки, то ми з нею досі як найкращі подруги. Надіюся і мої дітки дружитимуть, будуть найкращими друзями.

Natali
-
-

К-ть повідомлень : 859

Створювати по Natali на тему 2014-02-21, 12:05 am

В мене з братом 1р і 9 м, мама говорила що дуже важко було, а нам було добре рости разом, Зараз малому 2р і9м. другу дитинку хочемо, але ще чекаємо, щоб в садочку добре освоївся, на роботу вийти хоч на півроку-рік. тай синочок ще так уваги хоче, навіть незнаю, напевно з народженням дитинки серце матері збільшується щоб любити так сильно) а з народженням другої ще більше, і так далі) ну це моя така думка!

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-02-27, 3:43 pm

Хочу десь 5 років, а чоловік меньше, але дитину бавлю я, і він не розуміє на100%, що це і з одною не легко. Тай фінансово буде важко потягнути 2 дитини зараз.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 1:06 pm

Cьогодні: 2017-01-18, 1:06 pm