Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 6 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Грудне та штучне вигодовування

Частка

Голосування

Ми на...

Всього голосів: x
Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15883
Вік : 30

Грудне та штучне вигодовування

Створювати по Kavusja на тему 2012-02-13, 12:25 pm

Тема першого повідомлення :

Звісно для дитини найкраще коли мама годує її грудьми, але випадки бувають різні...одні не мають молока, іншим не можна по стану здоров'я, а деякі просто не хочуть (сподіваюся таких немає). Давайте розглянемо всі випадки та поділимося досвідом.
Natie
-
-

К-ть повідомлень : 1037
Вік : 32

Re: Грудне та штучне вигодовування

Створювати по Natie на тему 2013-02-18, 7:37 am

Ksush@ у вас все обов"язково буде добре. Моя рідна сестра мала таку саму ситуацію, доня за перший місяць мало набрала, постійно плакала. почала догуловувати, і дитина зовсім інакша зробилась, спокійна, гарно спала.в 3 м вона припинила ГВ через тривалий прийом антибіотиків.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3639
Вік : 37

Створювати по Ksush@ на тему 2013-02-18, 8:37 am

Я кормила майже до 3 міс.Його меншало і меншало,а доця все більше і більше їла суміш.Я чаї пила для лактації.Коротше з грудного плавно перейшли на змішане,з змішаного плавно перейшли на штучне.Звичайно шкода було зразу,дуже,а зараз вже змирилась і не страждаю.Бо морально зразу було важко.

snv512
-
-

К-ть повідомлень : 649

Створювати по snv512 на тему 2013-02-19, 12:47 am

Нічого, адже любові до малечі не поменшало))) А в мене з двома донечками однакова історія-спочатку гв, майже зразу-догодовування, бо молока не вистачало, але десь місяців в 6, коли починались зубки, доці відмовлялись від суміші і їли тільки груди, ну і прикорм. Молодша досі годується, щось не знаю як її відлучати, то така ціцьоня))
weare
-
-

К-ть повідомлень : 105

Створювати по weare на тему 2013-06-06, 11:20 am

Мені теж ніхто нічого не показував. Але слава Богу, я перед пологами ходила на курси і читала інтернет. То якось в нас ттт все вийшло. Поки годуємось

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 28

Створювати по Oksan@ на тему 2013-07-31, 10:28 am

Ksush@ пише:Я кормила майже до 3 міс.Його меншало і меншало,а доця все більше і більше їла суміш.Я чаї пила для лактації.Коротше з грудного плавно перейшли на змішане,з змішаного плавно перейшли на штучне.Звичайно шкода було зразу,дуже,а зараз вже змирилась і не страждаю.Бо морально зразу було важко.
Аналогічна ситуація і в мене була з першою дитиною. Теж морально важко було боротися за лактацію, плюс на навчання треба було вже збиратися. От після місяця "мордувань" почала догодовувати все більше і більше... Все спирала на розмір своїх грудей (0,5 десь до вагітності і 1 під час годування).

А з другою дитиною все інакше. Я спокійно сиділа дома, купила термос, чашку 0,5л, відправила чоловіка у відпустку на перших 1,5 місяця, поки входила в ритм і БОРОЛАСЯ за лактацію. Все получилося!!! Ось дитині вже скоро 8 місяців і далі повністю на грудному (бо з ложки відмовляється їсти). А важить 11кг!
Я зробила висновок: розмір значення не маю, лише бажання! Якщо фізіологічно дано жінці годувати, то молока мусить хватати при бажанні. Просто, як каже моя тьотя-акушерка, жінки, як корови, є "молочні" та "не молочні". Я до другої категорії відношуся і таким треба працювати над лактацією.
Основне, що я робила:
ось:
-чашка 0,5л дуже теплого пиття до та після годування з чимось смачненьким в прикуску або бутербродом, можна і між ще пити - не заборонено =) (тобто мінімум літра між годуваннями);
-на ніч термос біля ліжка перші місяці;
-перші місяці 5 разів на день повноцінне харчування, далі на 4 перейшла (моя думка: якщо багато молока в грудях поміститися не може, то хоча б нехай буде калорійне!);
-дитина спала зі мною, щоб вночі по максимуму висипатися;
-якщо в дітей вдень спів-падав час сну, а першочергових справ нема - спати! (читала, що треба спати 10 год на добу! виходило 6-8);
-якщо кризис лактаційний, то Апілак, чаї для лактації, настій кропиви, лишня чашка пиття, масаж грудей, тепла ванна - все на що є час!;
-була спокійною (принаймі намагалася);
-годування вільне (на вимогу, але не частіше 2 год).

Бувають випадки, коли по якісь причині значно зменшується кількість молока (в мене це був сильний нежить і організм сили кинув на видужання, у подруги операція дитини і нерви), то можна підгодувати, а потім все-одно, якщо є бажання, можна повернутися на ГВ! Перевірено!

І ще одна річ, яку я прочитала на якомусь форумі і заспокоїлася - дитина може наїстися і за 3 хвилини!, бо малий за 2-3 хвилини відвертався, лепетав і години 3 не просив їсти!

Удачі мамусі в ГВ!
Тетяна371
-
-

К-ть повідомлень : 309

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-09-26, 10:36 am

Ми на грудному вигодовуванні, перші дні при народженні то давали суміш бо молока не було, через 3дні зявилось молоко, то перейшли на грудне і годую досі, дитині 1рік і 1міс
ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1126
Вік : 25

Створювати по ляля на тему 2013-10-14, 2:07 am

я вважаю що грудне молоко найкраще для дитини,і воно містить усе необхідне для неї...
нам 1.2 ми ще годуємся...правда десь думаєм відлучатись
Тетяна371
-
-

К-ть повідомлень : 309

Створювати по Тетяна371 на тему 2013-12-09, 2:37 pm

ляля пише:я вважаю що грудне молоко найкраще для дитини,і воно містить усе необхідне для неї...
нам 1.2 ми ще годуємся...правда десь думаєм відлучатись

я теж так вважаю, нам 1рік та 3міс і ми досі гамаємо цицю
Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-01-27, 3:30 pm

Я важаю що ГВ набагато кирисніше, єдиний мінус, що ти привязаний до дитини, без неї на довго нікуди не підеш. Донечку годувала 1рік і 4 місяці, синочка покищо 2 місяці.
iro4ka
-
-

К-ть повідомлень : 280

Створювати по iro4ka на тему 2014-01-28, 10:22 am

Зі старшим синочком на ГВ були до з місяців,від самого початку підгодовувала сумішшю,а пізніше і зовсім пропало,а меншенькому вже 1 рік і 3 місяці,ще на ГВ.
Тусінька
-
-

К-ть повідомлень : 1021

Створювати по Тусінька на тему 2014-01-28, 12:49 pm

І ми були на ГВ, але тільки до 3 місяців. Мені так було шкода, що мало годувала і мала страшну депресію від того, що дитина не хоче груди. Але в цьому в основному моя вина. Коли малому було 3 міс. я попала в лікарню на 2 тижні. Годувати не мала змоги, бо капельниці, наркози, антибіотики...а потім вернувшись додому лікар заборонив ще 10 днів годувати, щоб дитині нічого не попало. Але кожного дня і в лікарні і дома стіджувала молоко, воно було аж зеленого кольору від всього лікарства і вже коли воно почало відновлюватись і біліти, я пробувала прикладати малого, але нажаль чуда не сталось... Я його десь 2 тижні так мучила, але марно, бо вже майже місяць був привик до пляшечки. Звичайно йому з пляшечки легше, бо швидше тече і непотрібно сильно тягнути. От таке в нас було грудне годування. Хоча мріяла що буду довго годувати(

Ester88
-
-

К-ть повідомлень : 514
Вік : 29

Створювати по Ester88 на тему 2014-02-13, 1:17 pm

я і цю кормлю тільки грудним молочком, але коли треба кудись піти то нереально- бо з бутилочки навіть націджене молоко непє............

iro4ka
-
-

Створювати по iro4ka на тему 2014-02-16, 2:09 pm

Я звичайно прихильниця ГВ,моєму малому вже 1рік і 3місяці,я вже планувала відівчати на весну від ГВ,але виникають проблеми,бо не хоче пити з бутилочки.Дівчатка,підкажіть що робити,як відівчити від грудей!!!
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420

Створювати по Ната Д на тему 2014-02-16, 2:13 pm

Як часто ви ще даєте груди? Я потрошки відлучала. Спочатку по одному прибрала нічні годування, потім так само вдень.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
iro4ka
-
-

Створювати по iro4ka на тему 2014-02-16, 3:33 pm

Вдень майже не годую,а от ввечері і вночі кричить,тільки хоче грудного молочка,від пустушки відмовився вже сам,а от як від ГВ відлучити не знаю((
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420

Створювати по Ната Д на тему 2014-02-16, 3:47 pm

Я знаю що так не можна, але я в ночідавала бутилочку з молоком. Два рази на ніч. А потім ми їхали на море, і я просто не дала. Три ночі було важко, дуже, але потім навіть не згадували.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473

Створювати по Ірчик на тему 2014-02-16, 6:00 pm

iro4ka,я груди мастила щлунковими каплями, вони на смак дуже гіркі, але шкоди дитині не завдають, мала декілька раз попробувала і більше не хотіла, казала що "циця ба", правда ще пару днів в ночі просипалася, потрібно було підколисувати.
iro4ka
-
-

Створювати по iro4ka на тему 2014-02-17, 10:30 am

Ірчик,дякую потрібно буде попробувати таке!!!
oleAndr
-
-

К-ть повідомлень : 424
Вік : 33

Створювати по oleAndr на тему 2014-03-16, 1:56 am

обидвоє діток тільки на ГВ.
alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285
Вік : 33

Створювати по alinka25 на тему 2014-05-11, 4:50 pm

Як на мене добре годувати дитину грудьми до 1-1,5 далі це вже просто іде звичка, як такої користі вже немає. Дитина їсть вже повноцінну їжу, отримує всі вітаміни і корисні речовини від неї. Та й спокійніша.

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".
Ксюшка
-
-

К-ть повідомлень : 8

Створювати по Ксюшка на тему 2014-12-10, 4:17 pm

Ми на ГВ були 1 рік 1 місяць
Мама трьох малят
-
-

К-ть повідомлень : 35

Створювати по Мама трьох малят на тему 2015-02-10, 2:02 pm

Я за ГВ! 6878 Старшого годувала до 1.3 роки,а двійнят трішки більше одного року! yraaaa
svetikyra
-
-

К-ть повідомлень : 93
Вік : 42

Створювати по svetikyra на тему 2016-01-30, 7:59 pm

Сина годувала до 2.5 місяців,а дочок до 2 років,я тільки за гв

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-08-17, 4:30 pm