Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Консультація фармацевта

Частка

Koroleva
-
-

К-ть повідомлень : 137
Вік : 29

Консультація фармацевта

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 4:17 pm

Всім привіт. hello Мене звуть Уляна. Я маю освіту фармацевта (магістр).
Навчалася в НФАУ ( Харківський національний фармацевтичний університет). Хто знає то він вважається лідером в Україні саме з фарм освіти.
Пропрацювала три роки в аптеці мого рідного міста Умань і коли звільнилося місце завідуючої, яке я мала заняти, я пішла в дикрет puziko  lol lol lol   

Я зможу вам надати консультацію з приводу препаратів, а саме ту що надає фармацевт в аптеці.
Ласкаво прошу kvitu 

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865

Re: Консультація фармацевта

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-14, 11:05 pm

Давно хотіла запитати, а вірніше в когось взнати... добре що ви тепер є ))
В мене на ногах судинки видно маленькі, може щось попити внутрішньо щоб потім не було проблем... бо я пробувала гелі дорогі, але результату ніякого... Щось подадиш?
п. с. Можна на ти?

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 11:46 pm

Kavusja пише:Давно хотіла запитати, а вірніше в когось взнати... добре що ви тепер є ))
В мене на ногах судинки видно маленькі, може щось попити внутрішньо щоб потім не було проблем... бо я пробувала гелі дорогі, але результату ніякого... Щось подадиш?
п. с. Можна на ти?
Звичайно можна на ти. Я ж ніби молода lol 

Ви трохи плутаєте з приводу аптеки і лікарні. Думаю що стосовно варикозу то тут дуже все серйозно і крема не допоможуть, хіба що якісь знеболюючі якщо маєте біль у ногах. Я сама дуже полюбляю Дип реліф гель. На основі ібупрофену

Ось знайшла дуже гарні рекомендації. Лікування. Консервативне лікування показано переважно хворим, які мають протипоказання до оперативного втручання за загальним станом, пацієнтам з недостатністю клапанів глибоких вен, при незначному розширенні вен, що заподіює тільки невеликі косметичні незручності, при відмові від оперативного втручання. Консервативне лікування спрямоване на попередження подальшого розвитку захворювання. У цих випадках хворим необхідно рекомендувати бинтування ураженої кінцівки еластичним бинтом або носіння еластичних панчіх, періодично надавати ніг піднесене положення, виконувати спеціальні вправи для стопи і гомілки (згинання та розгинання в гомілковостопних і колінних суглобах), щоб активізувати м'язово-венозну помпу. При розширенні дрібних гілок можна використовувати склеротерапію. Категорично забороняється використовувати різні предмети туалету, цікулярно стягують стегна або гомілки і утрудняють відтік венозної крові.

Еластична компресія прискорює і підсилює кровообіг у глибоких венах, зменшує кількість крові в підшкірних венах, перешкоджає утворенню набряку, покращує мікроциркуляцію, сприяє нормалізації обмінних процесів в тканинах. Важливо навчити хворих правильно бинтувати ногу. Бинтування необхідно починати вранці, до підйому з ліжка. Бинт накладають з невеликим натягом від пальців стопи до стегна з обов'язковим захватом п'яти, гомілковостопного суглоба. Кожен наступний тур бинта повинен перекривати попередній наполовину. Слід рекомендувати для використання сертифікований лікувальний трикотаж з індивідуальним підбором ступеня компресії від I до IV (т. е. здатний чинити тиск від 20 до 60 мм рт. Ст.).

Хворі повинні носити зручне взуття з твердою підошвою на невисо ¬ ком підборах, уникати тривалого стояння, важкої фізичної напруги, роботи в гарячих і вологих приміщеннях. Якщо за характером виробничої діяльності хворому доводиться тривалий час сидіти, то ногам слід надати високе становище, підставивши під ступні спеціальну підставку необхідної висоти. Доцільно через кожні 1-1 '/2 ч трохи походити або 10-15 разів піднятися на носки. Виникаючі при цьому скорочення литкових м'язів покращують кровообіг, підсилюють венозний відтік. Під час сну ноги необхідно надати високе становище.

Хворим рекомендують обмежити прийом рідини і солі, нормалізувати масу тіла, періодично приймати діуретики, препарати, що покращують тонус вен (детралекс, Гинкор-форт, троксевазин, венорутон, анавенол, ескузан та ін.) За показаннями призначають препарати, що поліпшують мікроциркуляцію в тканинах (пентоксифілін, аспірин і згадані вище препарати). Для лікування рекомендують застосовувати нестероїдні протизапальні засоби.

Істотна роль у попередженні подальшого розвитку варикозного розширення вен належить лікувальній фізкультурі. При неускладнених формах корисні водні процедури, особливо плавання, теплі (не вище 30-35 ° С) ножні ванни з 5-10% розчином натрію хлориду.

Koroleva
-
-

Створювати по Koroleva на тему 2013-10-14, 11:51 pm

Лікування назначатимусь вам згідно зі стану і симптоматики. В крайніх випадках роблять операції, але то вже не мілкі судинки а випуклі і по всіх кінцівках, які не тільки негарні з естетичного боку а і несуть небезпеку.
Який у вас гемоглобін?

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-10-15, 9:55 am

Ні, я не хвора, просто хочу мати гарні ноги))) гемоглобін в мене все життя низький, зараз не знаю точно який, бо давно не робила налізи.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-15, 11:59 am

Де пропав наш консультант???
Чим лікувати запалене горло в дорослого?

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2013-12-15, 2:03 pm

Можна попробувати просто аерозолями,в аптеці порадять,але якщо день-два не легшає,або взагалі підозрюєте ангіну,то плюс антибіотик,знову ж таки в аптеці порадять. І полоскати: 1 ст.л. солі + 1 ст.л. соди на 1 л. теплої води. Полоскати чим частіше,тим краще. При ангіні повинна бути температура висока і без всяких насморків. Тоді антибіотик. Або це просто віруска,простуда. То до аерозолю якийсь розчинний напій,типу колдрекс,я люблю фармацитрон. Це поради,як я лікую свого чоловіка(бо дітям трохи не те даю). Прошу вибачення,якщо влізла не в свою тему,але працювала біля різних лікарів. Та й просто побачила запитання і подумала,що напевне відповідь треба вже. І пораду даю не з потолка,а з досвіду. Може наш фармацевт дасть конкретнішу пораду. І ще:не їсти гострого,і пити тільки тепле,ні в якому випадку не гаряче. Ще по ходу згадала:можна мазати горло розчином Люголя,теж непогано і дешево. Але аерозоль зручніше.

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2013-12-15, 2:07 pm

Ksush@, дякую за пораду, тем-ри не має.

Христина1989
-
-

К-ть повідомлень : 1

Створювати по Христина1989 на тему 2014-01-11, 11:35 am

Доброго дня!
У нас донечка віком 8 тижнів. У мене кілька питань стосовно дитячого харчування.
Перше, для приготування суміші ми використовуємо воду "Малятко". Цікаво, яку воду краще купляти з тих, що продаються у наших аптеках та чи можна використовувати воду з криниці?
Друге, ми купляємо кашу "Хіпп 1". Чи можна перейти, дивлячись на вік дитини, на іншу кашу?
Дякую!

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-01-11, 11:44 am

Христина1989, я не фармацевт просто хочу відписати))

Ми також використовували воду малятко, вона добра тим, що її можна не кип'ятити, в убдь який час підіграла і заколотила дитині суміш. Ми користувалися водою з криниці (лише кип'яченою) вже після року, але різниці я не бачила. на рахунок каші, то поступово можна змінити на іншу)) я думаю що можна купувати малиша Полтавсього з різними крупами, гречаний найсмачніший))

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740
Вік : 28

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-19, 1:56 pm

Доброго дня! Мене цікавить камостен. Нам його призначає ортопед кожні пів року. Чи насправді він такий хороший, як лікар його хвалить? Чи є якісь кращі припарати?

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Kavusja
-
-

Створювати по Kavusja на тему 2014-02-06, 11:38 am

Щось пропав наш фармацевт, якщо не з'явиться на днях, закрию тему... шкода.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 10:55 am

Cьогодні: 2017-01-20, 10:55 am