Продам форум "Наша малеча", всі питання в приват адміністратору Kavusja!

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 1 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Кривизна ніжок

Частка

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740
Вік : 28

Кривизна ніжок

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-19, 2:06 pm

Тема першого повідомлення :

У нас була дисплазія. Один педіатр нам сказав одразу одягати подушку Фрейка, але коли ми її оділи дити1на почала плакати не своїм голосом. В ту ж мить я її зняла. Моя мама за кордоном і там пішла на консультацію до лікаря, то вони сказали, що це знущання. Тоді ми пішли до ін. ортопеда, вона сказала, що клінічно нічого страшного не має, в нас були курси масажу, ванни хвойові, сольові і т.д. За три місяці все нормалізувалось. Але тепер коли доця почала ходити ножки стали кривими, не знаю як правильно написати. Ортопед знову сказала приймати ванни і пити камостен, що нічого страшного не має і вона виходиться. Так ось, мій чоловік говорить, що це через підгузник, вона ще й широко ніжки ставить коли ходить. Говорить вчити її на горщик. Але вона ще не розуміє. Як ви думаєте, проблема в підгузнику???? Хоча ми користуємось преміа кеа, вони тоненькі.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Re: Кривизна ніжок

Створювати по Ksush@ на тему 2014-01-24, 10:45 pm

vitagladjuk,а як вони вам це сказали?Я маю на  увазі,чи

ви робили рентген,чи вони просто тільки дивились?

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 10:50 am

Ksush@ пише:vitagladjuk,а як вони вам це сказали?Я маю на  увазі,чи

ви робили рентген,чи вони просто тільки дивились?

Один крутив в різні боки ніжки, шию, руки  aa aa 

А інший просто дивився, щупав кісточки, дивився як вона стоїть і ходить.

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 11:12 am

Алла пише:Була в Бойка?

Була. Але він мені якийсь не дуже серйозний показався. Сказав про наші проблеми і сказав робити масажі. Я питаю, а це допоможе, а він може допоможе, а може ні. Я кажу, а якщо не робити масажі, також може пройде, а може не пройде. Так що я нічого не зрозуміла і ми поїхали на бам, там приймає Придаткевич. Ми попали до його сина, то він вже сказав, що в нас ніжки вигнуті, а стопи навпаки якось там всередину ввігнуті. Також сказав масажі і обовязково носити ортопедичне взуття, щоб правильно формувалась стопа і вирівнювались ніжки. Не знаю хто правий, але купили черевички і будемо робити масажі, воно точно не нашкодить.

Ksush@
-
-

К-ть повідомлень : 3621
Вік : 36

Створювати по Ksush@ на тему 2014-01-25, 12:25 pm

vitagladjuk,Віта,а якщо ти в лежачому положенні доці зведеш ніжки одна до одної,вільно,не силою,звичайно,то ти явно бачиш ту кривизну?Чи тільки як ходить? Вже я не маю спокою два дні.

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 1:15 pm

Оксан, ми прийшли з вулиці, і моя заснула на санках)))) То як проснеться я гляну і напишу.

iro4ka
-
-

К-ть повідомлень : 280

Створювати по iro4ka на тему 2014-01-25, 3:11 pm

В моєї знайомої мала родилась з безліччю переломів:в тазу і ще там купа проблем було,то вони також звернулися до Придаткевича,він з нею позаймався і зараз не скажеш така дівчинка виросла і ножки рівні і все впорядку,що якщо б я не знала про ті проблеми то і не сказала б що таке було.Віта,може дійсно тримайтесь вже того лікаря і він вам допоможе.

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-01-25, 3:41 pm

Ми так і робимо, бо кращого нічого не чули.

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-04-16, 4:17 pm

Дівчата, привіт! В мене в малої проблеми з ніжками, кривизна. Сьогодні випадково зустрілись з одною мамою і вона мені розповіла, що їй допомогла лікар Дідич (ніби так прізвище), то жінка. І ніби вона працює в обласній лікарні на якійсь кафедрі. Може я не правильно зрозуміла, я не знаю. Вони здавали аналізи, пили препарати і т.д. Може хтось чув про таку і може мені щось розповісти. Буду дуже вдячна!!!! Як до неї потрапити і де її взагалі знайти!

Koroleva
-
-

К-ть повідомлень : 137
Вік : 29

Створювати по Koroleva на тему 2014-04-16, 4:37 pm

vitagladjuk пише:Дівчата, привіт! В мене в малої проблеми з ніжками, кривизна. Сьогодні випадково зустрілись з одною мамою і вона мені розповіла, що їй допомогла лікар Дідич (ніби так прізвище), то жінка. І ніби вона працює в обласній лікарні на якійсь кафедрі. Може я не правильно зрозуміла, я не знаю. Вони здавали аналізи, пили препарати і т.д. Може хтось чув про таку і може мені щось розповісти. Буду дуже вдячна!!!! Як до неї потрапити і де її взагалі знайти!

А який саме стоїть у вас діагноз? Як є гроші і час то краще рушайте в Київ в Інститут ортопедії до Гука. Дуже хороший спеціаліст він і оперує сам а це значить рука набита і через нього проходить безліч дітей. Ми там наблюдаємося хоч проблеми вже не значні але контролювати треба. А ще з приводу взуття ви його замовляєте чи звичайне купуєте? Просто з такими проблемами явно треба шити на замовлення по вашій ніжці

vitagladjuk
-
-

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-04-16, 5:56 pm

Купуємо ортопедичне.

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 11:05 pm

Cьогодні: 2017-01-18, 11:05 pm