Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

• Нова тема
  • Відповісти

Що подарувати двохрічній дитині ???

Частка

vitagladjuk
-
-

К-ть повідомлень : 740
Вік : 28

Що подарувати двохрічній дитині ???

Створювати по vitagladjuk на тему 2014-02-06, 10:29 am

Привіт усім! В чоловікового племінника ДН, а питанням подарунка займаюсь Я! І от що подарувати не знаю. Пропозицією чоловіка була металева машинка за 175грн. Porsche Panamera

А я не знаю чи в 2 роки йому буде цікава така машинка? І якщо він її поламає, не дешева іграшка.
Я думала, може просту металеву машинку або ослика пригуна і гроші. Що порадите??? Розраховую на 300грн.

Kavusja
-
-

К-ть повідомлень : 15865
Вік : 29

Re: Що подарувати двохрічній дитині ???

Створювати по Kavusja на тему 2014-02-06, 5:18 pm

То як на мене не потрібний подарунок на 2 роки... Краще купіть щось розвиваюче і потрібне, якусь іграшку де буде багато цікавих функцій, можна мольберт для малювання, то буде і цікаво і корисно. Дітки дуже люблять всякі іграшки з кнопочками, зараз їх дуже багато))

Ірчик
-
-

К-ть повідомлень : 1473
Вік : 29

Створювати по Ірчик на тему 2014-02-06, 5:47 pm

Моїй донечці хресна на два рочки подарувала великий мольберт, мала дуже задоволена. ще можна подарувати машинку-каталку або велосипед , щоб дитина сама могла їздити

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 27

Створювати по Oksan@ на тему 2014-02-11, 2:23 pm

Аналогічно і в нас дітям на 2 р. мольберти купують. Хоча він вже можу бути в вашому імениннику - краще дізнатися таке. А машину таку би ніколи не дарувала на 2 р.
Точно йому сподобається щось на батарейках, що буде грати, світити, якщо хлопчик розвинутий - то щось що можна розкрутити і скрутити, скласти. Моя дитина в 2 р. фанатіла від пазлів.
І мій особистий висновок - дитині все одно скільки коштує подарунок, можна купити щось не дороге, але функціональне і захоплююче або персонажа улюбленого мультфільма, а на решту грошей купити одяг, чи дати батькам у руки.

alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285
Вік : 32

Створювати по alinka25 на тему 2014-05-11, 6:45 pm

Моїй меншій було 2 рочки, то їй подарили лего дупло сафарі від 2 рочків, їй дуже цікаво. Щось собі складала, переставляла, машинкою їздила. Ще їм цікаві фломастери і альбом для малювання. Моя ще любить машинки великі. То я купила від wader. А ще головне дуже подобається кататися на самокаті. Купили 2 колеса спереді одне взаді. Дуже стійкий і зручний. Крейду можна для асвальту

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".

ляля
-
-

К-ть повідомлень : 1125
Вік : 24

Створювати по ляля на тему 2014-05-15, 5:20 pm

потрібно щось розвиваюче,мольберт,щось в тому дусі
думаю дитина буде задоволена,правда треба випитатись чи буде де поставити його)він трішки місця займає

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент Сьогодні в 12:15 am

• Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: 2016-12-10, 12:15 am