Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 2 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: Пошукові системи

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Пропадає грудне молоко? Що робити?

Частка
Ната Д
-
-

К-ть повідомлень : 4420
Вік : 28

Пропадає грудне молоко? Що робити?

Створювати по Ната Д на тему 2014-02-09, 1:11 pm

Дуже часто мамочки зтикаються з такою проблемою, як мало молока, або взагалі не має. Звичайно не у всіх випадках, але я впевнена у більшості, все залежить від бажання мами.
Для прикладу напишу вам свою історію.
В мене молока перших три дні після пологів не було взагалі, але користувалась порадами знайомих, лікарів, консультантів ГВ і дякувати богу з'явилось. Спочатку я зціджувала цілодобово, а годувала малих з бутилочки, але грудним молоком, вони не наїдалися, бо були дуже маленькі і не мали сил смоктати з грудей. Потім, дуже не просто, все налагодилось.. Майже 5 місяців я своїх хлопців годувала лише грудьми, з часом давала раз на день суміш. Молока в мене було багато, як 4 години не погодую піднімалась температура. Але..., я була змушена їхати в інше місто на іспити і лишити малих з мамою, молочком я їх забезпечила, зціджувала заздалегідь і заморожувала. Мене не було майже 2 доби. Я зціджувалась, три рази на день і один в ночі. Приїхала до дому, дала малим груди поїли, в ночі один раз погодувала і відчула що молока немає.   cry  Я налякалась, жах! Бо дуже хотіла годувати грудьми. Молока зовсім не було 3 дні. Але я робила таке:
1. Прикладала малих дуже часто. Особливо вночі.
2. Прикладала до грудей тепле (гріла праскою) г пелюшку й прикладала
3. Пила горіхове молоко (дуже ефективний засіб) 1стакан товчених волоських горіхів, залити 0,5 літра кип'яченого молока. Настояти 5 годин. Пити на половину з чаєм.
4. Пила моркв'яне молоко. 1 терта морквина залити стаканом кип'яченого молока зцідити й пити за півгодини до годування. Я пила 3 рази на день.

І в мне з'явилось молочко. Надіюсь це комусь знадобиться.

[color=orange]

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ В НАЯВНОСТІ

Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО
Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701
Вік : 28

Re: Пропадає грудне молоко? Що робити?

Створювати по Oksan@ на тему 2014-02-11, 5:24 pm

А це мої поради (вже є в іншій темці) для тих, в кого молока мало:
-чашка 0,5л дуже теплого пиття до та після годування з чимось смачненьким в прикуску або бутербродом, можна і між ще пити - не заборонено =) (тобто мінімум літра між годуваннями);
-на ніч термос біля ліжка перші місяці;
-перші місяці 5 разів на день повноцінне харчування, далі на 4 перейшла (моя думка: якщо багато молока в грудях поміститися не може, то хоча б нехай буде калорійне!);
-дитина спала зі мною, щоб вночі по максимуму висипатися;
-якщо в дітей вдень співпадав час сну, а першочергових справ нема - спати! (читала, що треба спати 10 год на добу! виходило 6-8);
-якщо кризис лактаційний, то Апілак, чаї для лактації, настій кропиви, лишня чашка пиття, масаж грудей, тепла ванна - все на що є час! І треба вірити, що допоможе, бо можливо це і є головним фактором. Принаймі книжка пише, що ніщо подібне не допомагає;
-була спокійною (принаймі намагалася);
-годування вільне (на вимогу, але не частіше 2 год).
alinka25
-
-

К-ть повідомлень : 285
Вік : 33

Створювати по alinka25 на тему 2014-04-01, 10:29 pm

Кормити тільки груддю, ніякої водички,
Багато пити рідини (сушка добре діє на молоко)
Заварювати тмин та кріп (прибуває добре молоко та й ще позитивно впливає на животик дитини)
Не нервуватися
Раціональне харчування
Висипатися (добре щоб хтось з близьких допомагав в цей момент, щоб ви мали можливість відпочити)

І ще таке: якщо до 3 міс молоко не пропаде, то вже не зникне )) просто далі вже буде залежити від жирності молока. Якщо воно буде пісне і дитинка не наїдатиметься, то треба підгодовувати з міс 5

Не завжди кажи те, що знаєш, але завжди знай те, що кажеш!
"Життя на 10% складається з того, що ми в ньому робимо, і на 90% - що про нього думаємо".
Анариєль
-
-

К-ть повідомлень : 46
Вік : 31

Створювати по Анариєль на тему 2016-06-11, 11:43 am

В мене також пропадало, то я робила масаж грудей під гарячим душем, прикладала дуже часто до грудей і пила дуже багато води крім чаю і цикорію пила ще 2-3 літри просто води, чаю з молоком літра і ще десь літра цикорію з молоком. І груди гарно набирались молоком

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-06-29, 1:42 am