Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі

Хто зараз онлайн

Всього онлайн 4 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:

Отримати код:

Останні теми

» Власний бізнес... з чого почати?
2017-04-27, 12:05 pm по Галочка-Палочка

» Холостяк
2017-04-27, 10:19 am по Ksush@

» Київ вдень та вночі
2017-04-27, 10:14 am по Ksush@

» Форумний чат - 6
2017-04-27, 10:10 am по Ksush@

» Печемо Пасочку самі!!!
2017-04-26, 1:04 pm по Kavusja

» Обов'язки модераторів розділу СП!
2017-04-26, 1:00 pm по Kavusja

» Шкільна програма.
2017-04-26, 12:57 pm по Kavusja

» Окуліст
2017-04-26, 12:48 pm по Kavusja

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода

Аденоїди

Частка

Голосування

Чи стикалися ви у своєму житті з Аденоїдами

Всього голосів: x
Іріша
-
-

К-ть повідомлень : 2598
Вік : 27

Аденоїди

Створювати по Іріша на тему 2014-02-18, 3:01 pm

Що таке Аденоїди та як з ними боротися???Хтось стикався з цією болячкою?Що приймали для лікування чи профілактики?
Про все пишемо в темці.

Іріша
-
-

Re: Аденоїди

Створювати по Іріша на тему 2014-02-18, 3:05 pm

Недавно ходили з малим до Лора сказала що в нас трошки збільшені аденоїди.Що з цим робити не знаю.В мене такого не було.І взагалі з таким перший раз стикаюся.

Oksan@
-
-

К-ть повідомлень : 701

Створювати по Oksan@ на тему 2014-06-11, 2:28 pm

Ми стикнулися
Розкажу нашу історію, можливо комусь допоможе.
Ось:
Мій малий пішов в садочок у 3,5 роки (в кінці березня). До того часу він хворів дуже рідко і дуже легко (температура не більше дня, соплі - не 2 дні). На початку квітня схопив ОРЗ, тоді плавно кон'юктивіт ы це все закынчилося отитом (першим у житті!). Далі ще було 3 отити.  Останній раз він мав трошки червоне горло, трошки червоні вуха і 5 днів температуру під 40. Діагнозу не було. Лікували самі, бо лікарі тільки відправляли одні до одних, а толком нічого не казали. Видужав. А за днів 2 після того, як самопочуття покращилося, пчихнув і розплакався, схватившись за ліве вухо (отити завжди були на правому). Так само на другий день - пчихає, чи сильно дує носа - плаче. Ще він почав говорити "через ніс", десь з місяць вже (особливо при ОРЗ), хоча носом дихає вільно. Також в нас виникла підозра на часткову втрату слуху.
Саме з цими болючими пчихами мій терпець закінчився і я сказала лікарці, що ми їдемо в обласну лікарню, де є апаратура хоч якась, бо боялася запалення внутрішнього вуха. Нас вона направила до завідуючого. Ми дочекалися, щоб нас глянули. Він подивився і нічого не сказав, лише відправив до якоїсь молодої лікарки перевірити слух. Ліве вухо ми перевірили, лише не значні відхилення від норми виявили, друге не получалося. Вона відправила нас відпочити на пів години. Але й потім конкретно перевірити не получилося, я зрозуміла одне - проблема є. Ми хотіли знову до завідуючого попасти, але його не було. Тож та лікарка запропонувала нам оглянути малого. Вона побачила аденоїти, при чому майже 3-ї степені. Я вперше стикнулася з "аденоїдами", знань не мала зовсім! Вона сказала, що можна попробувати полікувати, а якщо вже не получиться - рвати. Виписала нам на місяць лікування, потім мали знову показатися. Я відразу все купила, але ще не рішилася того дня почати лікування. Ще забула, того дня, малого вже не боліло пчихати, лише дути носа сильно.
Ввечері поклала спати і дорвалася до інтернету. Вирішила почитати, що Комаровський та решта інтернету кажуть про аденоїди і їх лікування. Тоді я дізналася, що в нас типове лікування, на яке жаліється багато мамів на форумах. А від Комаровського я дізналася, що аденоїди не лікуються =) Грубо кажучи, вони або проходять за деякий час після ОРЗ, або вириваються. Ще я вичитала симптоми аденоїдів. В нас з того всього, лише часті отити і глухість (хоча це не жарти). А при 3 степені взагалі соплі мають бути постійно і дихання лише ротом. А мій малий навіть вночі спокійно, без храпу дихає носом. Тут я і призадумалася, чи пічкати дитину тою гомеопатією та мордувати не приємними процедурами. Це вже згодом я прочитала, що таке гомеопатія взагалі і була просо в шоці - ніколи купляти не буду! Хоча таке як Афлубін назначають досить часто, але я ніколи й не давала, щось інтуїтивно мені там не подобалося...
Вирішила показати в Збаражі ще одному лікареві, хоча він і дорослий ЛОР, але думаю, якось попаду, тоді, думаю, можна ще раз поїхати в обласну і таки випитати завідуючого, що робити з дитиною.
На наступний день дитина була здорова, але я (за порадою Комаровського і тої лікарки) вирішила хоча би промили Хьюмером носа. І моя дитина заробила на пів дня закладення носа.
Ще на наступний день ми попали до лікаря в Збаражі. Я почала коротко розказувати, чого ми прийшли, коли сказала, що нам назначили лікування, він мене перебив і запитав: "Лікування чого?", я відповіла: "Аденоїдів". Тоді він кинув фразу, що аденоїди не лікуються і продовжив слухати. Коли я закінчила, лікар подивився на малого, який спокійно не чутно навіть дихав носиком і дивився на лікаря, і сказав мені: "Я вже бачу, що тут аденоїдів нема". Тоді оглянув його, перевірив слух якоюсь вібруючою штукою і сказав, що справді є проблеми з правим вухом, але аденоїдів нема! "Я можу Вам сказати пити якісь таблеточки, але це комерція, проблеми тут нема ніякої" - сказав лікар. А про те, що я промила носа і стало гірше, він сказав, що це нормально, адже я подразнила слизову без потреби.
Врешті я вирішила більше наразі нікуди не їхати, бо дитина зараз себе почуває прекрасно. А якщо отити далі будуть часто, то тоді щось рішати з ними і не чіплятися до дитини.
Від тоді минуло вже майже 2 тижні і в дитини навіть голос вже кращий.
В кого є проблема з аденоїдами, рекомендую в пошуку на сайті Комаровського ввести це слово і переглянути передачу, почитати статті та відповіді на питання, перш, ніж заліковувати, чи рвати. До-речі, він каже, що нічого страшного нема в тому, щоб рвати, але слід це робити лише тоді, коли дійсно потрібно. А мами пишуть, що дитині стає легше лише коли вирвуть.
Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2014-06-11, 11:52 pm

Аденоїди збільшуються коли дитина хворіє відповідно якщо часто то це провокує велике збільшення і кучу проблем разом з тим.добре як діти здорові але коли болячка за болячкою-криша їде

Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-06-12, 1:32 pm

Так, їде, але не завжди болячки, через аденоїди.
Ще, просто після хвороби треба з тиждень спробувати уникати нового віруса. Знаю, що це іноді не реально)
Просто хотіла сказати, що рвати - це вже крайній випадок, коли дійсно дитині через них погано (тобто навіть мама може це побачити), а лікувати нема смислу.
Іріша
-
-

Створювати по Іріша на тему 2014-06-12, 2:53 pm

я з тобою згідна що вирізати в крайньому випадку.а ще якщо вирізати в ранньому віці вони можуть вирости знов тому найкраще це відтягувати всіма можливими методами

iro4ka
-
-

К-ть повідомлень : 280
Вік : 28

Створювати по iro4ka на тему 2014-06-20, 7:39 pm

Ми самі не можемо вирішувати видаляти чи не видаляти,звичайно коли лікар каже що потрібно,бо дитина через них тільки мучиться ,то тоді.Я свого малого намагалася вилікувати або хоча б трішки підлічити на протязі 2 років,частково вдавалося,але невдовзі проблеми з утрудненим диханням через носик знов виникали,храп по ночах і от в 4 рочки і 3 місяці я все ж таки наважилась видалити бо вже не могла дивитися як дитина мучиться ,боялася страшенно,але переборола свій страх.І я б сказала що після операції моя дитина як заново народилася і дай Боже щоб ці аденоїди знов не виросли,бо в окремих випадках таке буває.
Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-06-20, 8:09 pm

Я думаю, що у вас вже не виростуть)
iro4ka
-
-

Створювати по iro4ka на тему 2014-06-23, 3:04 pm

Дуже надіюсь,що так і буду)Хоча тоді коли нам робили операцію,то зустрілась з жіночкою,її малій минулого року в червні робили операцію,а цього року в травні знов прийшла бо наростають,малій 6 років.Це ще навіть року нема(
Oksan@
-
-

Створювати по Oksan@ на тему 2014-06-23, 10:50 pm

То вже мама сама винна, вважаю.
iro4ka
-
-

Створювати по iro4ka на тему 2014-06-24, 10:08 am

Можливо і так,не виконувала вказівок лікаря після операції,тай все)
svetikyra
-
-

К-ть повідомлень : 93
Вік : 42

Створювати по svetikyra на тему 2016-02-18, 9:35 pm

Спонсируемый контент

Створювати по Спонсируемый контент

Cьогодні: 2017-05-01, 1:27 am